otobüsteki beyfendi

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve EU2 tarafından 18 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

bugün dershaneye giderken bindiğim otobüste bana rahatsızlık vermeyen o genç beyfendiye çok ama çok teşekkür ediyorum
    sabah 8e 20 falan var otobüsteyim işte dershaneye gidicem karşılıklı oturulan bir otobüs geldi başka şansım da yoktu geç kalırım diye bindim normalde pek sevmem ben öyle otobüseri insanlarla göz göze falan çekinirim hani fazla yer de yoktu bi yaşlı teyzenin yanına oturdum tam karşıma benden taş çatlasın 3 4 yaş bir erkek oturdu dedim rahatsız ederse kalkarım ama tam aksi gerçekten tebrik ettim demek ki hala böyle insanlar var :enbuyukkk:

2. 18 Ağustos 2008
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :) bende pek hoslanmam ama adam beyfendiymis :)

4. 18 Ağustos 2008
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    neden rahatsız etsin ki onu anlayamadım

6. 18 Ağustos 2008
  7. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Sizde otobüs fobisi gibi bir şey mi var acaba:1rolleyes:

Yani tüm erkeklere ve otobüsteki her erkeğe potansiyel sapık damgası vurmak yanlış geldi banabenneyaptımki

8. 19 Ağustos 2008
  9. EU2

EU2 Guest

otobüsteki her erkeğe falan değil aslında sadece son bir aydır otobüste ve binibüste öyle garip insanlar öyle çirkin davranışlar gördüm ki açıkçası iğrendim ama yürümek gibi bir şansımda yok yol uzak temkinli olma açısından aklımdan geçmedi değil hani rahatsız eder mi etmez mi misali

10. 19 Ağustos 2008
  11. kusura bakma da cok guldum ya
    erkeklerin sapiklik yapmamasi beyefendilik mi oldu gunumuzde
    oy oy oy

12. 19 Ağustos 2008
  13. clementines

clementines Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pek otobüse binmiyorsunuz sanırım , bindiğinizde de karşılaştığınız manzaralar hoş değil dide ondanmı garip geldi. Ben pek anlamadım açıkcası :S

14. 19 Ağustos 2008
  15. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bana da garip geldi açıkçası, sapıklık yapmaması değil, yapması tuhaf olurdu bence.

16. 19 Ağustos 2008
  17. prensiminprensesi

prensiminprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende bugun otobüste şahit olduğum bişeyi anlatıyım.önümde 3lü koltuk vardı bende 2li koltukta oturuyorum.önümde bi kız bindi bakımlı hoş bi kızdı beyaz etek vardı üzerinde.sonra başka bi duraktan 30yaşlarında bi erkek ve annesi bindi binerken annesine benim yanımı göstererek sen buraya otur bende öne oturym dedi.yani kızın yanına oturdu koltuk 3 kişilk ama kızın hemen bitişinde oturdu ve hiç gözlerini kızdan ayırmadı.resmen sapık gibi bakıyodu yaa önümde olduğu için çok dikkatimi çekti.arada kzın eteğinne doğru falan bakıyo.kızda anladı heralde bi iki kez ters ters baktı.ve ben inmek için kalktım annesine gel yanıma otur dedi ve kıza daha çok yaklaştı.annesi ben inerken yok falan diyodu ama sonra ne oldu bilmiyorum.vee ben doktora gitmiştim dönüşte annemle pazara gittik.pazarda dolaşırken yine o adamı gördüm bana bi bakışı vardı ay dedim tamam kesin bu adamda bi problem varr.
    öyle yani kızlar kız hoşuna gider bi bakarsın iki bakarsın ama böle bu adam gibi yicek gibi bakmassın

18. 19 Ağustos 2008
  19. EU2

EU2 Guest

hemen cevaplıyayım bari
    otobüsteki adam dersem daha komik olur diye öyle beyfendi geldi aklıma ondan öyle yazdım
    fazla evden çıkmıyorum ben dersane sayesinde otobüslere falan biner oldum alışık değildim öyle saçma sapan hareketler görmeye haklısın yani clementines