Otomatik sallanan beşik kullanan varmı?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve akidem tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : akidem
  1. akidem

akidem Yine kördüğüm ... Üye

Beğenileri:
    331
    Ödül Puanları:
    83
    Özel Mesaj At
    Otomatik sallanan beşik almayı düşünüyorum ama bebeğim ya sevmezse o kadar para çöpe gidecek kullanan var mı?
  2. 1 Aralık 2009
  3. zeynepsz

zeynepsz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet ben kullanıyorum stork marka dandolino cok memnunum ayagımda sallamak yerıne orda yatıyo her ısımı yapıyorum cok rahatlıkmıs.aynı zamanda mama sandalyesı oluyor
  4. 2 Aralık 2009
  5. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben ev tipi ana kucagı aldım fishire price çok memnunum ama kendi kendine sallanan birseye cok ihtiyac duyuyorum. bence şart.
  6. 2 Aralık 2009
  7. omerfarugunannesi

omerfarugunannesi kocam ve oğlum.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    2hafta once kraftınkini aldım. Oglum daha 2,5 aylık ama simdiden hosuna gitti. Sallanmayı seven bebekler icin super bir alet. Benimkinin sallanma takıntısı yok ama yine de bebegimi oyalıyor. Oglum uyurken de cok rahat gozukuyor. Ozellikle oturmayı ogrendiginde daha kullanıslı olacagını dusunuyorum. Kısacası ben cok memnunum. Annem de basta "buna bu kadar para verilir mi" diyordu simdi "iyiki almıssın" diyor. Nasıl olsa mama sandalyesi alacaktım en azından ona gerek kalmadı. Bu alet bebeklerden cok anneler icin bence, oglumu orda gormek hosuma gidiyor, daha bi emniyette gibi. Tavsiye ederim :lepi:
  8. 3 Aralık 2009
  9. CocukYaptimKariyerNanay

CocukYaptimKariyerNanay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende almayi dusundum ama sallanmak istemeyen cocugu sallanmaya alistirirsam diye korktum vazgectim
    bebeklerin bu aylarda aliskanlik gelistirmeleri cok kolay
    sallanmadan uyumamaya felan baslarsa cok zor olur benim icin

bende de fisher price ana kucagi var ama cok isime yaramiyor artik
    sadece cocugu biraz daha oturur poz;syonda tutabilmeyi sagliyor yoksa icinde 15 dakka durdu mu basliyor mizildanmaya hemencecik sıkılıyor
  10. 8 Nisan 2010
  11. ryuksel

ryuksel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    zynpsz dondolino ana kucağını kaç aylıkken kullanmaya başladın. benim oğlum 3 aylık memnun kalır mıyım acaba.
  12. 8 Nisan 2010
  13. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar benim eşim daha bebek doğmadan alıp gelmiş kraftınkini; bizim oğlan doğar doğmaz dondysinde yatmaya başladı hem de yatak odasında benim yanımda... öyle rahat ettim ki yatak odasının şeklini bozmak zorunda kalmadım. gece emzirip yatırınca kustu mu naptı çok rahat gözlemledim. ilk aylar ağladı mı otomatik olarak sallanmasıyla ben de rahat ettim çünkü anne de çok yorgun oluyor yine de ben sallanma özelliğini çok kullanmadım müziklerine de oğlum bayıldı. huysuzlandı mı elimle de azcık sallamam yetti dakikalarca sallamadım yani... hem de oğluma dokunarak uyudum. ama artık 6. aya girdik sığmıyor:) biz de mutfağa taşıdık zaten tekerlekli; şimdi de kısa süreli olarak oturtuyorum mutfakta acil bi işim olunca bana bakıyor ordan:) masa boyuna kadar yükseltilebiliyor. kısacası diyorum ki iyi ki almış eşim. bi de eşim iyice incelemeden içine yatmadan hayatta bişey almaz çok dikkatlidir. ben bu ürünü daha uzun süre kullanırım:) size de tavsiye ederim.
  14. 8 Nisan 2010
  15. ryuksel

ryuksel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar çok pahalı bir ürün bu kraftın beşiği ama tavsiyelere göre almayı düşünmüyo değilim. yinede kararsızım. peki bu beşi yatabiliyo mu?
  16. 8 Nisan 2010
  17. vaveyla_esk

vaveyla_esk kaktüs Pro Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    yatıyor canım
  18. 8 Nisan 2010
  19. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    şimdi ben de inceledim her iki ürünü ben de almak istiyorum ama küçük görünüyorlar bebişler uyurken düşmezler mi içinden ? bilmiyorumkismile