Oturdum ağlıyorum kistim varmışş

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve elixsir tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : elixsir
  1. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    selam demin doktordan geldim dok 4bucukcmkistin var dedi over kisti basit miş tehlikeli değilmiş ama
    ben yeni evliyim şimdi benim cocugum olmucakmı derdimi annemede anlatamadım yanımda yok cok kötü oldum oturdum ağlıyorum bana doğum kontürol hapı vericekti ama adetin bitsin öle gel bazı kistler yok oluyor adette dedi

Son düzenleme: 25 Haziran 2010
  2. 4 Haziran 2010
  3. cancer68

cancer68 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canımm geçmiş olsun.üzülme lütfen stres sağlığın en büyük düşmanı pozitif düşün herşey güzel olsun.ayrıca yeni evliymişsin.önce kendin bir iyileş sonra çocuk düşün.doktorun sana çocuğun olmaz dememişki üzme kendini bukadar.Allah yardımcın olsun a.s.

4. 4 Haziran 2010
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Sanırım ilk defa jinekoloğa gittin.:teselli:

daha pişersin merak etme.:teselli:

Kisti olmayan kadın varmıdır Allah aşkına, ne indirdin yelkenleri suyaalsanaalsanasmile,

9 mm neki, daha yavruymuş. Koskoca kistleri olanlar var, bu kistler yüzünden ameliyat olanlar var.

Niye çocuğun olmasın, çocukça düşünmekaydirigubbakcemile

6. 4 Haziran 2010
  7. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    kist cogu bayanda oluyor doktor cocugun olmuyacak demediyse bunu dert etmeye gerek yok kuruntu yapiyorsun bence rahat ol birazcik .. insan kendi kendine en iyi ilactir. 9 mm hicbirsey

8. 4 Haziran 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.679
    Ödül Puanları:
    463
    ne kisti canım, polikistik over mi yoksa endometriyosiz mi
    ikisinde de çocuğun olmıcak diye bişey yok, çocuğunun zor olup olmaycağı kistin nereyi tuttuğuna bağlı
    boşyere üzülme

10. 4 Haziran 2010
  11. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm hemen kötü düşünme kisi olupta hamile kalan insanlarda var ağlayıpda kendine zarar verme:1hug:
    dur bi sakin ol:1hug:

12. 4 Haziran 2010
  13. NNURDAN

NNURDAN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    eh be güzelim ne var ağlayacak bende yeni evli olduğum halde iki kez rahimde yara var dedi doktorlar yaktılar.herkez panikledi neden hyaktırdın çocuğun olmaz bilmem ne.bunlar cerrahi müdahaleler normal şeyler doktor çocuğun olmaz bi daha demiyecekse neden dert ediosun.ayrıca ablamda da kist vardı doğuma kadar sorun yapmadı doğumla beraber yok oldu.sıkma canını oluır mu:))

14. 4 Haziran 2010
  15. karamel06

karamel06 Hayat SENİNLE güzel KIZIM Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    Canım kist o kadar öenmli bişey değil bu kadar harap etme kendini. Kist kadınların çoğunda dönem dönem olur büyüyüp çatlamayan yumurtalar kiste dönüşüyo bazı kistler adetle beraber söküp atılıyo o yüzden canını bu kadar sıkma. Benim kuzenimde portakal büyüklüğünde kistin var ameliyat olmadan bebek sahibi olamazsınız dedi doktor kız günlerce ağladı sonunda büyük doğuma gitti de doktor ne ameliyatı gerek yok dedi fitil verdi doğum kontrol hapı verip vermediğinden emin değilim ama 1 ay sonra hamile kaldı. Bak bende de myom çıktı hiç haberim bile yoktu gebelik öncesi tetkiklerde tesbit edildi ve bunun ameliyattan başka çareside yok. :sinifsinif:
    Doktor risk alıp gebelik tavsiye etti. Ama sana tavsiyem kistler için soğan kürünü dene kist kontorlü için gidip kistlerinin kaybolduğunu gören çok insan var geçmiş olsun canım
    yerimseniben

16. 4 Haziran 2010
  17. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    doktor öle birşey demedi olmaz diye ama ben korkuyorum

18. 4 Haziran 2010
  19. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bu over burda yazılan pko lu hanımlar gibimi oluryor birde hepinize teşekkür ederim sağolun ALLAH razı olsun