Oturma odama uygun perde ve renk seimi

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve esrtml tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : esrtml
  1. esrtml

esrtml esra Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar şimdi size oturma odamı kısaca anlatayım sizde bana yardım edin tammmı kararsızın ötesindeyim şu an.oturma odam dikdörtgen mutfağa açılan bi tarafı var köşe takımım mor iskeleti beyaz masam turkuaz renginde cam sandalyelerim beyaz deri sandalye vem samın ayakları metal tv sehpam akçaağaç turkuaz cam bölümü var onunda kararsız kaldığım en önemli nokta perdelerim oda anlattığım gibi modern ve sade cizgilerde perdelerimin şekli ve rengi sizce ne olmalı kafamda stor modern tarzda rustik perdeler ve katlamalı perde var hepsini saydım bende:) ikincisi odada cam ve metaller olduu için sehpayı ya akçaağaç yada beyaz düşünüyorum siz ne dersiniz.bide halılarım ne renk olmalı şimdiden teşekkürler

2. 15 Temmuz 2009
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Resim koysaydın daha iyi yardımcı olurduk, ayrıntıları daha iyi görüp farklı bişeyler tasarlayabilirdik, katlamalı perde düşünme bence yıkandıkça hiç iyi görünmüyor diktirenlerde pişman, herkes uzun ve eski model perdelere dönüş yapıyor, en kısa zamanda resim eklersen farklı fikirlerimiz olur, sevgiler..

4. 16 Temmuz 2009
  5. hayyy_hayat

hayyy_hayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    esracığım bi resim koymayı denesen belki fikir verebiliriz..

storlar bana da kullanışsız gibi gelıor. (bz 7 yılı devirdik o yıllarda yoktu:p)bnm yok ama, mesela az bi cam aralamak istendiğinde yamuk yumuk duruordur heralde..

ne yaptırırsan yaptırt, Allah huzur içinde oturmayı nasip etsinyerimseniben

6. 16 Temmuz 2009
  7. ilay 78

ilay 78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya keşke bu kadar anlatmaktansa bi resim koysaydınız. böyle kafadan canlandırarak fikir vermek çok zor.

8. 16 Temmuz 2009
  9. esrtml

esrtml esra Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar ama fotoğraf yok bir hafta sonra taşınıcaz eşyalarda ozaman gelecekbu arada köşe takımının bi tarafı pencerenin olduğu duvarda yani boydan perdeler yapsam koltuğun arkasında kalacak ev 10.katta bebekte geliyo pencereleri yandan açmayı pek düşünmüyorum hep üstten açıcam o yüzden pencere aöma konusunda kafamı karıştırmıyo doğal katlamalı perde hakkında ne düşünüyonuz

10. 16 Temmuz 2009
  11. matrax

matrax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.Linens'in tam sana uygun bir perdesi var ..(geçen sene evlenirken tüm perde çeşitlerini ezberlemiştim :)) İnce uzun turkuaz mavi lila tonlarında tüller ve aralarda bir kaç tane aynı tonlarda uzun boncuklar.Çok spor ve çok şık , tavsiye ederim bir bak.
    Sevgiler..

12. 16 Temmuz 2009
  13. esrtml

esrtml esra Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler canım hemmen bakıyorum

14. 17 Temmuz 2009
  15. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    halı için krem rengi kemik renigi vb..perdelerde kemik rengi yyada krem aralarında açık mor olabiler die düsündüm ben

16. 19 Temmuz 2009
  17. seda_341

seda_341 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mor ve turkuvazın tonlarını merak etti açıkçasımirmirmirmir bi resim koy bence daha yrarlı olur