Oturma odası ve salonu ayrı almadım pişman olur muyum?

Konusu 'Salon Takımı' forumundadır ve balbocugu_85 tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : balbocugu_85
  1. balbocugu_85

balbocugu_85 Kaderini seveceksin!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar gözümü karartıp oturma odası yapmadım ve içime sinen bir köşe takımı aldım. Yemek takımım ve köşemin olduğu büyük salon hem oturmam hem misafir odam olacak. İleride tayin durmumuz olduğundan mantıklı geldi hemde benim oturmadığım bir eşya neden bayramdan bayrama oturmak için ayrı bir odada beklesin dedim. Ama herkes yanlış yaptığımı düşünüyor :KK43: Zorlanırsın keşke alsaydın diyor. Artık iş işten geçti. Alınsın desemde imkansız. Benim gibi yapan var mı aranızda. Pişman oldunuz mu?

2. 1 Haziran 2010
  3. gaasem

gaasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canımm benim babamın işinden dolayı bizde sürekli tayin görüyoruz inan ki çok zor oluyor o eşyaları taşımak en mantıklısını yapmısın ki çok eşya hamallık gibi geliyor... pişman olmazsın iki oda toplamak yerine tek oda toplıycaksın...opuyorumnanaktan

4. 1 Haziran 2010
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    en iyisini yapmışsın ...biz de tayinciyiz...bizlere fazla ...
    benim salon 4 yıldır süs duruyor ütü odası oldu desem yeri,boşuna masraf ,eşya ve yer işgali ...bin pişmanım aldığıma da.....sakın ola alma..paranı sokağa atma...

6. 1 Haziran 2010
  7. Yipee

Yipee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım en iyisini yapmışsın hiç pişman olmazsın emin ol.. Benim bir arkadaşımda öyle yaptı eşinin işinden dolayı sürekli şehir değiştiriyor ve hiç yorulmadığını söylüyor.. Mutluluklar..:nazar:

8. 1 Haziran 2010
  9. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Bizde şehir değişikliği olmayacağı halde oturma odası almadık.
    Kaldı ki ben evlenmeden önce uzun yıllar tek başıma yaşadım,koltuklarımıda evlenmeden 1 yıl önce almıştım.O koltuklarımıda getirdim, oturma odasına koydum gelgelelim hiç oturmuyoruz,ütü çamaşır odam oldu.
    Bu arada salon koltuk ve halım krem renkte hiç sorun yaşamıyorum ayda 1 kez siliyorum.

Kesinlikle oturma odası almayın taşınacağınız için çokkkkk yıpranır

10. 1 Haziran 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Niye zorlanasın anlamadım. gayette yerinde yapmışsın bence.

Bende salon yapmadım, tayincide değilim.2 odayı çocuklara verdim, salonuda oturma odası yaptım. Evin heryerini kullanıyorum valla, bayramdan bayrama değil

12. 11 Haziran 2010
  13. gamze_34

gamze_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende yeni ev dösicem ve tayin durumumuz olmadigi halde tek bi oda yapmaya karar verdim. Ferah ferah salonda oturmak istiorus:)

14. 11 Haziran 2010
  15. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende oturma odası yapmadım ve pişman değilim olacağımıda düşünmüyorum benim tayin durumum falan yok ama oturma odası mantığını anlamıyorum salona güzel eşyalar alıyorsun neymiş misafir gelince oturulcakmış ne gerek varki

en iyisini yapmışsın cnm bende senin gibi rahat bir köşe takımı aldım televizyonda sadece salonda olucak

16. 11 Haziran 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    neden pişman olucaksın ki.. hem tayincisin ama yatak olabilen bir köşe alsaydın tayinciyseniz size kalmaya gelen olabilir aileler uzak olursa.
    ben güzel bir misafir odası aldım ama evimde iki köpeğim olunca minik birde köşe takımı aldım. yoksa bende düşünmüyordum. şimdi oturma odamda halımı kaldırdım köşelimin üstüde örtülü köpüşlerle böyle rahat edebiliyoruz anca.
    misafir odam kadife olunca kılı tüyü çok tutuyor temiz duracak misafirin de uyuyabiliceği bir oda olarak bıraktık. gelen olursa direk oraya zaten oturma odam köpüş odası:)

18. 11 Haziran 2010
  19. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    en güzelini yapmışsın . ben de ilerde oturma odası falan yapmayı düşünmyorum. geniş geniiş salonuma yayılmayı planlıyorum.. süs odası gibi misafir geldiğinde girilecek bir yer değil benim yaşam alanım olsun istiyorum.