Otururken Poponuzda Ağrı Oluyor mu ?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve KuzuYasin tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : KuzuYasin
  1. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    Bayanlar sizinde otururken poponuz ağrıyor mu? benim 5. aydan beri popom da ağrı oluştu. doktorum hareketsizlik yüzünden oluyor demişti , birazcık otursam yada düşünün 30-40 dk lık bir otobüs seyahati yapsam ağrım oluyor. hele de artık bu son zamanlara yaklaşınca ağrım daha da şiddetlenmeye başladı ...

2. 27 Şubat 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Canim bence sorunun kuyruk sokumunda.Belki cocugu belin tasirken zorlaniyo ve oraya baski yapiyo.Yada incindi ordaki kemigin.Umarim duzelir gecmis olsun canim

4. 27 Şubat 2008
  5. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba bende 9aylık hamıleyım senın gıbı benımde agrım var.kuyruk sokumundakı kemık agrı yapıyor.aldıgımız agırlıktan dolayı.doguma kadarda devam edecek bıldıgım kadarıyla.otururken kalkmak ıskence oluyor benım ıcın.kalkarken yavas yavas kaldır poponu rahatlatarak.anıden kalkınca cok agrı yapıyor.uzun sure oturmamaya calıs arada oturdugun yerden kalkıp hareket et.

6. 10 Mart 2008
  7. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    keri34 sende benim gibi popo ağrısı çekenlerdendin. benim bebiş 2 gün sonra 38. haftasına girecek , sen kaçıncı haftandasın ? ben son 5 gündür tek taraflı sağ kalçamdan şiddetli ağrı çekiyorum , yürüyemeyecek duruma geldim .bu ağrım yüzünden acile bile gittim. günlük düzenli yürüyüşlerimi iptal etmek zorunda kaldım. senin de ağrıların devam ediyor mu .. merak ettim .

8. 10 Mart 2008
  9. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    sanki popom dümdüz olmuş gibi hissediyorum kıırdamadan hiç oturamıyorum sabit kemiklerim sancıo ama napam 2 günüm kaldı az da sabratcem:)

10. 10 Mart 2008
  11. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba nılmısra.ben bugun 38.haftama gırdım.senın gıbı benımde sag kalcamda agrı vardı cok zor yuruyordum yataktan zorlanarak kalkıyordum.yaklasık ıkı hafta kadar surdu hatta doktorum doguma kadar surebılır demıstı.bebegın agırlıgını verdıgı tarafta oluyormus bu agrı sıyatık gıbı.fakat nerdeyse bır aydır yok bır sabah uyandıgımda kendılıgınden gectıgını gordum.su an cok ıyıyım cok rahat yuruyorum.ama o agrının nasıl oldugunu bılırım allah yardımcın olsun.ben cok agrımasına ragmen topal topal yurumustum.hatta esım o donemler bana penguen dıye takılıyordu.umarım senınde gecer dıycem ama zaten cok yakın bır sure ıcınde bebısını dunyaya getıreceksın.zaten kendılıgınden gececek.

12. 10 Mart 2008
  13. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    Canım sağol :)) senin ağrılarının dinmesine çok sevindim . dediğin gibi penguen gibi yürüyorum ne yazık ki topallıyorum da.. yattığım yerden yuvarlanarak kalkıyorum :) inşallah doğumuma yakın zaman kaldı , hayırlısı ile yavrumu sağlıklı sıhhatli bir kucağıma alayım kavuşayım ona ... gerisini düşünmeyeceğim...

14. 19 Haziran 2010
  15. Canay

Canay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hanimlar ben hamile degilim ama ginede cok rahatsizim bir kac aydir oturmakta zorlaniyorum, oturduktan 5 dakika sonra sanki uzun sure araba seyahati yapmis gibi popom aciyor, uyusuyor.Artik ne yapicagimi sasirmis vaziyetteyim.

16. 19 Haziran 2010
  17. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde o aylarda popom çok fena ağrıyodu. ama yanlış hatırlamıyosam 6 aydan sonra düzeldi. seninde düzelicek merak etme canım

18. 19 Haziran 2010
  19. Celisuenis

Celisuenis fransaligelin.blogspotcom Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bence agrilarimiz normal.
    Ben bir saat oturunca ayaga zor kalkiyorum resmen topalliyorum. Esim inanmiyor bana ya deli oluyorum.
    birde bebisler buyudugu için vucudumuzda buyuyor dogal oalrak her yerimiz agriyor