Ovitrelle-Klomen tedavisi görenlerin paylaşım alanı...

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve beauty* tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : beauty*
  1. beauty*

beauty* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dr'um bana bu ay ilk kez klomen ve ovitrelle verdi.bugün 12.günüm.dr'a gittim çok şükür 3 tane yumurta oluşmuş.az önce de iğneyi yaptırdım.Allah inşallah bu ay yüzümü güldürür.bakalım sonuç ne olacak.lütfen dualarınızı bekliyorum...benim durumumda olup da isteyen herkes anne olur inş...yerimseniben:teselli:

Karpatyam bunu beğendi.
  2. 26 Mayıs 2008
  3. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım umarım işine yarar ama ben o tedaviyi 5 ay gördüm ben de işe yaramadı,şimdi puregon denen iğnelere başladım ve ben de ardından ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum bugün.Umarım herşey ii olur
    ve faydasını görürüz.Çünkü çookk zor.

lady1234 bunu beğendi.
  4. 26 Mayıs 2008
  5. beauty*

beauty* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım inşallh puregon nasıl iki ayrı iğne mi vuruldun?nerden yapılıyo?Allah yardımcımız olsun gerçekten çok zor.bilmeden hamile kalanlara hayranım.biz göz göre göre olunca herşeyin farkında olup beklenti içinde olunca daha da zormuş.inşallah senin tutar.hayırlısı olsun..haberlerini bekliycem....

6. 26 Mayıs 2008
  7. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    anladığım kadarıyla sen daha tedavinin başındasın.Ben klomen hapla beraber prengly çatlatma iğnesi kullandım ama o da ovitrelle ile aynı şey yani muhadili,5 ay kullandım ben de işe yaramadıama umarım sen de yarar.Şimdi bi sonraki aşamaya geçtik o da puregon .Göbekten yapılıyo ama zor değil kullanımı onu belli bi süre kullanıyosun sonra yine çatlatma iğnesi.Prengly piyasa da çok bulunmadığından ovitrelle kullan dedi doktorum.Hayırlısı bakalım.Ben de bekliyorum haberlerini.

8. 29 Mayıs 2008
  9. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım bende bu ay aynı senın tedavınden oldum ve benımde 3 tane yumurtam oldu ıgneden 1 saat sonra ılıskı önerdı benım doktor sızınkıde öylemı dedı ınsaallah hamiş kalırız ve tüm isteyenler hamiş kalır

10. 29 Mayıs 2008
  11. beauty*

beauty* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım meraba dr bana 36.saatte ilişki önerdi.iğne vurulduğum gün ilişki olmadı.ertesi gün oldu.ben sabah 10'da vuruldum.ertesi gün akşam 9da sonraki gün sabah 7de ve yine akşamına 9da dedi dr.valla bilmem ki...acaba biz kaçırdık mı dersin?niye böyle bi farklılık olmuş?inşallah canım hamişlere katılırız artık.ben 4 aydır uğraşıyorum.senin ne zamandır?Allah yardımcın olsun kader arkadaşım....yerimseniben

12. 29 Mayıs 2008
  13. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben temmuzda 3 yıl olacak ben önceden gonophene ve pregly tedavısı gördüm 4 ay olmadı yer degısıklıgı yuzunden baya bı ara verdık şimdide baska doktordayım bende önceden 36 saat sonrası yapıyoduk:) ama bu doktorum ınatla 1 saat sonra dedı hatta bana nerden cıkarıyorsunuz onu dedı valla bende sasırdımm a.s.

14. 29 Mayıs 2008
  15. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben de bu ay klomen kullanmaya başladım.dr .adetin 5.günü başla 5 gün kullan(günde 3kez)ve gel dedi.bugün ilk kez başladım.ilk 2 haptan sonra belim ve kasıklarımda ağrılar oldu.zaman zaman şiddeti epeyce arttı.az önce 3.yü içtim.sizde de böyle şeyler oldu mu?

16. 29 Mayıs 2008
  17. zelal63

zelal63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    korkma bu guzel ıste yumurtalıkların kabarıyo tepkı vermesı guzel

18. 29 Mayıs 2008
  19. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım ben de seninle aynı durumdayım. Adet sancım da arttı sanki. Dr bittikten 2 gün sonra gel dedi, ne yapacak ki?kafamçokkarıştı