ovulasyon kanaması

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve burp tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : burp
  1. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    2002 yılında evlendiğimden beri ara kanamalardan şikayetim vardı gitmedik doktor yaptırmadık tetkik ve test kalmadı bana söylenen hamile kalırsam sıkıntılarımın azalabileceği yönünde idi
    Daha sonra smear testlerimden birinde agus çıktı 3 ay sonra tekrarladım temiz çıktı ama genede kürtaj yaptırdım ve biopsi yapıldı bu işlem sonunda kanamalarım kesildi biopside temiz çıktı.
    2006 den itibaren çocuk istiyoruz ancak bir sonuç alamıyoruz 2009 temmuz ilk aşılamada kimyasal gebelik yaşadım ikinci negatif aşılama 2009 kasımda negatif microenjeksiyon 2010 şubatta ikinci negatif microenjeksiyon sonucumu aldım Mart ayında ofishisteroskopi yapıldı herhangi bir sorun tespit edilmedi ve tüm bunlardan sonra daha önce ara kanama olarak nitelendirdiğim kanamanın ovulasyon döneminde olan kahverengi akıntılar olduğunu farkettim.Mayıs ayında ovulasyon dönemi içinde 2007 de kurtulmuş ollduğum ovulasyon kanaması tekrar nüksetti. Bu hamile kalmaya engel teşkil edecek bir durum olabilirmi? Estraform kullanmamın bu kanamalara bir faydası olurmu?Teşekkürler

2. 24 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0

selam geçmiş olsun, oldukça uzun yollar aşmışsın dilerim emeklerin boşa gitmez ve bir an önce bebeğini kucağına alabilirsin. yumurtlama dönemindeki kanalar eğer lekelenmeler halinde ise endişelenmene gerek yok hatta o günlerde daha sık birlikteliğin faydası bile olabilr. istanbulda olduğun için seni sonuçlarınla klinikte görüşmeye çağırmak isterim. niye dersen bu kadar denemen ve uğraşın var bakalım daha başka neler yapılabiliri konuşabiliriz. eğer gelmeyi düşünürsen 02122300809 numaralı telefondan sekreter arkadaşlarıma benimle görüşmek isteğinin notunu bırakıp randevu al. eminim yapacak birşeyler vardır. sevgiler bol şans

4. 25 Mayıs 2010
  5. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Cevabınız için çok teşekkür ederim bizimde planımız bu olumsuzluklardan silkelenmeyi başarıp yeniden başlamak. Özellikle size özelden yazacağım ikinci tedavideki olumsuzluklar diğer tedavileri olumsuz etkiledimi diye şüpheye düşmekteyiz.

6. 27 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tamam cevaplarım, sevgiler.

8. 5 Haziran 2010
  9. xxh.ydxx

xxh.ydxx canım kızım melisimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde buara kanamalarım evlendikten sonra ve ilikiden sonra oluyodu kahverengiakıntı halinde bende çok şeyle yaşadım ve en sonunda bi doktor buldu iç duvarlar çok incededi ve ben 6ay korunma hapı yuttum öyle geçti canım bilgin olsun inşllah kısa zmanda bebgin olur canım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.