Ovülasyon testi kullanan ve hamile kalan arkadaşlar yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve jansela tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : jansela
  1. jansela

jansela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ovülasyon testi kullanmaya karar verdim ama hangi marka alıcağıma karar veremedim sizin kullandıklarınız hangisi ve en iyi olanı hangisi yardımcı olurmusunuz işe yararmı sizce adetlerim düzensiz olduğu için kullanmak istiyorum çünkü günümü bulmakta çok zorlanıyorum kullanıpta ne kadar sürede hamile kaldınız yazarsanız sevinirim

ddefnee87 bunu beğendi.
  2. 20 Kasım 2008
  3. dicoo

dicoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim ben bu ay kullandim ve su an hamileyim muhtesem bisey cok kolay ve hemen sonuc veriyo ben clearblue digital ovaluasyon testi kullandim siddetle tavsiye ederim

4. 20 Kasım 2008
  5. jansela

jansela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ayy canım benim hayırlı olsun umut gibi geldi bana sözlerin yumurtlama gününde gülen dimi ayrıca ne kadar zamandır hamile kalamıyordun.nerden ve ne kadara aldın bu testi içinde sadece 5 çubuk var yetiyormu

6. 20 Kasım 2008
  7. dicoo

dicoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim uc aydir ugrasiyodum evet gulen surat olan icinde 7 tane cikiyo ben 100 kusur milyona aldim ama deger vallaha benimki 7. cubukta belirdi yoksa bir test daha alicaktim kesin al

8. 20 Kasım 2008
  9. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende yeni bugun hatta ovülasyon testi aldım asıl adet günüm yarın fakat testlerim negatif çıkmıştı ve adet sancımda var sanki geldi gelicek...ve tahminimce gelirde hiç yanılmadım çünkü :KK43:(( benim ovülasyon testimin adı medi smart sarı uzun kutuda acaba bu nasıl güvenilirmidir acaba içinde 5 tane var ???

10. 21 Kasım 2008
  11. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Bende medi smart kullandım ilk ay hamile kalmışdım içinde 5 tane var pozitifi gördükden 24-36 saat sonra çatlıyor

12. 21 Kasım 2008
  13. nmb2358

nmb2358 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar medismart ovülasyon testini nerden aldınız bende almak istiyorum en acilinden çünki 3-4 gün sonra yumurtlama günlerim nolur bilgi verin canlarım

14. 21 Kasım 2008
  15. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    canım eczanelerde satılıyor sor birine yoksa getirttir idrarla yapılanı de içinde 5 tane var zaten yaklaşık belirle yumurtlama zamanını ona göre kullan.

16. 21 Kasım 2008
  17. zelomm

zelomm Guest

pozitifi gordukten sonrami iliskiye girilmeli yoksa yumurta catladiktan sonrami iliskiye girmeliyiz.cevabiniz icin simdiden tesekkurler.:nazar:

18. 21 Kasım 2008
  19. myst

myst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gittigidiyorda aynı ürün digital gebelik testi hediyeli çok daha ucuza. 65 falan. ben ordan almıstım. hemen kargo yaptılar. ertesi gün aldım. henuz hamıle değilim.