Ovulasyon testi kullananlar !!!!!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aysey tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : aysey
  1. aysey

aysey kızımız büyüyor :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ovulasyon testleriyle ilgili güncel konu ve mesaj yok hiç yada ben göremedim,hep eski tarihler var.Test kullananlar yada kullanacak arkadaşlar burdan birbirimize bilgi verelim.
    Ben açılışı yapayım.
    ilk defa bu ay kullandım.5 test vardı içinde.12.gün yapmaya başladım.15.ve 16.günlerde ikinci çizgi silik çıktı.Sonra da test bitti zaten.Anlayamadım hiç.Çalışmalara devam ediyoruz düzenli olarak ama yumurtlama günümü belirleyemedim.Sizce ne olmuş olabilir.yoksa yumurtlamadım mı?:1shok:

2. 18 Şubat 2009
  3. aysey

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkes okuyor ama kimse yazmıyor galiba.neden yaaa :KK43: kimse kullanmadımı bu testlerden yada kullanmayı düşünmüyormu?

4. 18 Şubat 2009
  5. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende merak ediyorum ama kimse yazmamış bişey.sen hangi markayı aldın.benim aldığmda 1tane var yaa.15tl verdim kazık yedim galiba.

6. 18 Şubat 2009
  7. mammek

mammek Rabbim Sen bizi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım ben kullandım. 11. ve 12. günler diğerine göre silikti çizgi. 13. gün ise aynı koyuluktaydı. hatta emin olmak için 14. gün de yaptım öncekilerden daha silik çıktı çizgi. Ben internetten gitti......r dan almıştım 10 adetti ve fiyatı da 14,90. Aysey geç yumurtlamış olabilirsin canım o nedenle silik çıkmıştır çizgi. Kaç günde adet oluyorsun?

8. 18 Şubat 2009
  9. aysey

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    medismart kullandım ben.5 adet var içinde,27 tl aldım.normalde 30 günde bir adet oluyorum.ama son 2 aydır 28-29 günde oldu.o yüzden testin içindeki prospektüse göre 28 günü baz aldım ve 12.gün başladım yapmaya.15 ve 16 silik çıktı.belki de 17 tam çıkacaktı ama test bitti :KK43:
    ooooffffffff yumurtlamadım mı yoksa yaaaa

10. 18 Şubat 2009
  11. aysey

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen kaç günde adet oluyosun?bu ay mı denedin sende?hayırlısı olsun inşallah

12. 19 Şubat 2009
  13. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    senin aldığın ürün daha iyiymiş.resmen kazık yedim yaa.aynı paraya bi tanecik aldım.içinde tek olduğu içinde işime yaramadı.meraktan yaptım tek çizgiydi ün.henüz yumurtlama yok demek.senin aldığın yerden alıyım bende.içinde 10tane olması daha iyi.birgünden fazla yapmak zorundasın çünkü.

14. 19 Şubat 2009
  15. Fatos_55

Fatos_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153

herkese selamlarrrrrrrrrrrrr !!

arkadaslar ben kullandim bitane. icinde tam 7 tane vardi. adet günün ilk gününden itibaren 12-13. gün basladim hergün yapmaya. yani adet günüm benim 14 ocakti ben tabi dayanamadim 25 inde basladim ovulasyon testine. 25 ocakta bisey yoktu.. 26 ocakta sabah bisey yoktu öglenden sonra gene yaptim nasilsa yedi tane var diye :KK70: o zaman cikti. veee 27 sinde tekrar yaptim tamamen belliydi. ve günde bir kere iliskiye girdik hep. suan 5 +1 haftalik hamileyim. kullandigim ovulasyon testi digitaldi. yani o testde yumurtlama günün olunca böyle bebek yüzü cikiyor :) bugün tam zamani diye :). ilk kez denedim ve tuttu cok sükür. clear...e digital ovulasyon test

umarim isinize yarar.. RABBIM isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu.. 2 hafta sonra insallah kalp atislarini duyacagim.. sevgilerimle

dely bunu beğendi.
  16. 19 Şubat 2009
  17. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

senin bahsettiğin ürünüde duymuştum.baktım netten azcık pahalı geldi bana.yüzküsür bişeydi ücreti.öylemi seninkinin fiyatıda.beni aşıyo azcuk.dijital olması güzel aslındada.pahalı biraz.
    demek bu testlerin faydası oluyo.ne güzel hamiş kalmışsın.rabim tamamına erdirsin canım.
    a.s.

18. 19 Şubat 2009
  19. Fatos_55

Fatos_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    amiiiin cok sagol canim! ben 84 frank ödedim. biraz pahaliydi evet ama dayanamadim :)))bide o markanin hamilelik testi var. gittim onuda aldim :))) ve inanirmisin subatin 6 sinda iki cizgi cikti. ve adetime 8 gün vardi. öncede belirliyor. cok iyi bir test. gittim hemen kan testi yaptirdim 10 cikti dediler sinirdasin üc gün sonra tekrar gel cikarsa hamielsin ine bilirde ama umtulanma dediler. moralim bozuldu cok fena oldum o 3 gün bana sanki 3 sene gibi geldi. subatin 9 unda tekrar gittim. 98 e cikmis cok sükür. kadinin gözlerinin icine bakiyordum adeta. hamilesiniz diyince boynuna sarildim kadinin :))))). cok güzel bi duygu. RABBIM herkese nasip etsin darisi tüm isteyenlerin basina

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.