ovulasyon testi yapanlar buraya

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve mumnes tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : mumnes
  1. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben medismart ovulasyon testi aldım üç gündür kullanıyotum üçündede hafif silik bir çizgi oluştu bu testten hiç bişi anlamıyorum yapan birileri var mı illaki iki çizgide birbirinin aynısımı olmalı

2. 30 Temmuz 2008
  3. *sennur*

*sennur* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım...bence medi smart ovulasyon testi alarak çok iyi yapmışsın...bende kullandımve şu an 14 haftalık hamileyim...adetinin uzunluğuna göre belirtilen tarihlerde yapman gerekiyor..ben kullandığımda hiç çizgi çıkmamıştı..ilk aldığımızda yumurtlamamı tam tespit etmek için hergün aynı saatlerde yaptım...öyle olunca kaçırmıyosun...birde öneemli olan sanırım ilk 3 yada 5 dakikadan sonramıydı tam bilemiyorum prospektüsünde yazıyodur yani belirtilen saatten sonra bakmaman...o zaman hafif çizikler seni yanıltabilir...ben yaptığımda ikiside kırmızı olmuştu...

4. 30 Temmuz 2008
  5. Arkadaşlar yazınızı okudum medismart ovulasyon testi nedir beni bilgilendirirmisiniz :uhm: Şimdiden teşekkürler.

6. 30 Temmuz 2008
  7. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ovulasyon testı kullandım. medı smart değil. bu gebelık testlerı gıbı değil. az cızgı çıktıysda acaba falan yok bunda. test cızgısı ve kontrol cızgısı ya aynı olacak yada test çizgisi daha koyu olacak. o zaman yumurtlamaya 24-36 saat var demektır. benım bu ay 8. gunde basladım 9 10 11 12. gunde çizgi hep çıktı ama gıttıkce koyulasarak. 13. gun test cızgısı daha koyu cıktı.

8. 30 Temmuz 2008
  9. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için teşekkür ederim ben 28 ila 27 günde regl oluyorum ve 10. gün başladım teste bugün 13. günüm yine yapacağım testi iki çizgininde koyu olmasına bakacağım yani.prospektüse aynen uyuyorum ama yinede çok tedirgin oluyorum

10. 30 Temmuz 2008
  11. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    medismart yumurtlama testidir gebe kalmak isteyenler yumurtlama günlerini tespit ederler canım

12. 30 Temmuz 2008
  13. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

msms: siz kaç günde bir regl oluyordunuz

14. 30 Temmuz 2008
  15. *sennur*

*sennur* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zannedersem lh yükselmesi 24 ila 36 sürüyor..yani sen iki koyu çizgiyi yakaladığında belki 5 saat öncesindende başlamış olabilir belki 2...aslında eğer mümkünse bence ilişki hemen olmalı...çünkü birde spermlerin oraya gidişleri var..

16. 30 Temmuz 2008
  17. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet spermler 6 ila 7 saatte yumurtaya ulaşabiliyorlarmış dediğin gibi iki çizgiyi görünce hemen başlamalı günde 1 kez tabiki fazlası erkek için yani sperm azalıyor

18. 30 Temmuz 2008
  19. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bişi daha soracam ilişkiden sonra meninin bir kısmının dışarı çıkması hamile kalmayı etkilermi yani bir kısmının dışarı çıkması normalmidir?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.