Ovulasyon testleri

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nhlnzf tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nhlnzf
  1. nhlnzf

nhlnzf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba. ben 8 ay önce bebeğimi hamileliğim 4. ayında kaybettim. bebeğimi kaybetmenin acısı ve çektiğim fiziksel acıda düşük anında beni oldukça yıprattı. düşükten 4 ay sonra oluşan boşluğu doldurmak için tekrar hamile kalmak istedim fakat 4 aydır deniyoruz hala hamile kalamadım. adet düzensizliğim var ve ne zaman yumurtlama dönemim bilemiyorum. ovulasyon testi dediğiniz bildiğimiz gebelik testimi ben burda okudum ve eczaneden almaya gittim fakat eczacı onu bilmiyorum gebelik testi vereyim dedi. yardımcı olursanız çok sevinirim. çok zor bir durum. gerçi düşükten sonra doktorum gerekli tetkikleri yaparak bir problem yok dedi. ama yinede korkuyorum. zor bir durum. rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Son düzenleme: 24 Ekim 2010
  2. 23 Ekim 2010
  3. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım gebelik testi değil...ovulasyon testleri diye googleda arama yap çıkar karşına..internetten al bence..eczanelerde bulamazsın

4. 24 Ekim 2010
  5. nhlnzf

nhlnzf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    duruşah cevap için teşekkür ederim.

geçen aylarda da kahverengi akıntı geldi ve 1 hafta sonunda adet oldum. şimdi tekrar kahverengi akıntı geliyor. bunun gebelik belirtisi olabileceğini okudum. belki boşbir ümit benimki ama yinede sizlere sormak istedim bu gebelik belirtisi olabilirmi. ya da başka neden olabilir. bu kahverengi akıntı düşükten sonra oldu bende. doktora gittim bir şey yok dedi. çaresizlik gerçekten çok zor. bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim