Oyakbanktan nefret ediyorum

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve AskKirintisi tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

18 Ekim 2007
    Konu Sahibi : AskKirintisi
  1. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Shell den yapılan alışverişe 10 ytl maksipuan verdiklerini basbasbağıran oyakbank, alınan puanın 15 ekimde kullanılmassa sona ereceğini söylemiyor nedense. Anlamıyorum bu bankaları ya. Bi kampanya çıkarırlar ortalığı yıkarlar duyurucam diye ama tüketicinin menfaatine olan şeyi söylemezler. Allah bildiği gibi yapsın bu bankaları. Bugün 18 ekim 3 gün önce almış olduğum maksi puanın kaçırdım.

2. 20 Ekim 2007
  3. filizcan

filizcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    amannnn kızlar kartların esiri olmayın dikkat farkettiginiz gibi tuzaklarla dolu
    DİKKAT

4. 20 Ekim 2007
  5. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aman kartla işimiz bitti bidaha töbeeeeeeeeeeeeee

6. 29 Ekim 2007
  7. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sana katılıyorum canım,her kampanyayı yarım duyururlar,kampanya hakkında negatif şeyleri de ya altta bit kadar bi yazı şeklinde hızlıca geçirirler ya da hiç sölemezler,böle yapan firmaların Allah bin türlü belasını versin de o paraları kullanmayı nasip etmesin inşallah,çok sinir oluyorum yaaaa

8. 25 Kasım 2007
  9. SKartanesi

SKartanesi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    73
    ben de oyakbanktan nefret ediyorum kirayı yollamak için hesap açtırdık her ay 10-15 ne varsa çekmişler parayı 3 ay sonra falan farkettik 1 yılda 100 liraya yakın para çekecekmiş neredeyse nedir diye sorduk kartı alırken bişi demiyolar yok siz bilmemne hesabı açtırmışınız falan filan iptal ettirdik kurtulduk ama farkedene kadar gitti paralar :KK43:

10. 25 Kasım 2007
  11. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hakikaten nedir bu ya...
    Benimde eşim bankadan maaşını alıyor, birgün telefon edip bilgi güncelleme demişler, 2 hafta sonra eşimin adına, talep etmediğimiz halde kredi kartı çıkarmışlar. Hiç kullanmasak bile yıllık vergi alacaklarını yazmışlar.
    Kötü Kazen

12. 9 Ocak 2008
  13. enteresan

enteresan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oyakbanka gıcık olmamın sebebi kardeşim askerdi askeriyedede oyakkartı vermişler bunlara isimlere çıkarmışlar demekki.çocuğa para gönderecem bi gün demesinmi gönderme parası 12 ytl çüşşş artık dedim resmen kızgınlıktan neden derseniz gönderdiğim para 50 ytl di bu bir başka bankalardan gönderme 4 5 6 lira olarak değişiyodu.şimdi anormalliğe bakın yaaa hem askeriyenin kartı hemde başka bankaların aldığı paranın iki katını istiyolar devenin nalı yaaa bu ne keriz olduğumuz alnımızdamı yazıyo neee anlatırken gene sinirim bozuldu yaaaa

14. 15 Ocak 2008
  15. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Ben artık kapatıyorum talepte bulundum arayacaklar bu hafta içinde, kurtulam şu aptal karttan yeter ya.