Öyle bi çıkmazdayım ki... Ne yapacağımı bilemiyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve inciitanesi tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : inciitanesi
  1. inciitanesi

inciitanesi Guest

slm arkadaşlar benim bi derdim var sizle paylaşmak istedim benim sevdiğim var 1 senedir çıkıyoruz ciddi düşünüyoruz evlenecektik ama ailem istemiyor çünkü biz farklı şehirlerdeyiz o uzakta die ailem istemiyor evlenmemize izin vermiyordu ayrıldık ama sebeb ailemin istememesi değil ona karşı güvenim azaldı geçenlerde ben düğüne gitmiştim pazar günü o akşam geldiğimde birden bilgisayarına bakmak geldi içimden sonra uzaktan yardım yolladı bana ben girdim bilgisayarına geçmiş klasöründe bi arkadaşıyla konuşmasını okudum onu görünce yıkıldım ya arkadaşı ona demiş ki ne yapıyon nasıl gidiyor fln yazmış oda kız ayarlamaya çalışıyom naz yapıyo fln yazmış böyle konuşmalar vardı o onların doğru olmadığını söylüyor şakalaşıyorduk diyo neyse onu geçelim biraz zaman geçti biz bunla tlfda konuştuk tlf nu kapattım 5 dk sonra bana msj geldi başkasına yolluyormuş bana gelmiş orticim nasılsın ne zamandır görüşemiyoruz die bişeyler yazıyordu bende aradım dedim sen oyun oynarken tanımadığın kişilerin numarasını alıp onlarlamı konuşuyon dedim oda ben seni denemek için yolladım o msjı dedi güvenip güvenmediğini bilmek için gönderdim dedi ama inanmıyorum ya ayrıldık ona güvenim olmadıktan sonra devam etmenin bi anlamı yoktu bitti ama ikimizde çok üzgünüz o bitmesin ben seni aldatmadım başkasına bakmadım konuşmadım die ağlıyor onu çok seviyorum ne yapacağımı şaşırdım ya çok kötü bi haldeyim:çok üzgünüm:

2. 7 Nisan 2009
  3. hayalsevgili

hayalsevgili :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pardon ama erkek arkadaşın kaç yaşında :uhm:

4. 7 Nisan 2009
  5. inciitanesi

inciitanesi Guest

23 yaşında

6. 7 Nisan 2009
  7. güven bir kez sarsıldıysa olay bitmiştir. ailen sadece uzak olması yüzünden istemiyor değildir bence. illaki senin göremediğin bazı şeyleri görmüşlerdir. kaç yaşındasın bilmiyorum ama eğitimine öncelik versen senin için çok daha iyi olur.. eline mesleğini aldıktan sonra daha niceleriyle tanışırsın..

8. 7 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

ne yazıcamı bilemedim orti diyorsa belki erkektir

10. 7 Nisan 2009
  11. inciitanesi

inciitanesi Guest

orticimm yazıyordu ilk başta bana onu kankama yolladım dedi ara sıra kankasıylada oynuyor okey sonra ben tlf nu kapattım 3 4 gün sonra konuştuk diyor ki seni denemek için gönderdim o msjı diyor ama bi türlü inanamıyorum

12. 7 Nisan 2009
  13. hayalsevgili

hayalsevgili :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaptığı şey çocukca yani yaşına yakışır bi hareket değil itiraf edeyim böle bi saçmalığı bende yapmıştım bi zamnlar ama o zamn ben 16-17 yaşındaydım ne demek seni denemek için o msjı yolladım güven böle şeylerlemi deneniyo

14. 7 Nisan 2009
  15. inciitanesi

inciitanesi Guest

ben onun okey oynamasına kızıyordum eğer oynarsan okeyden kimseyle konuşmayacan demiştim oda konuşmuyorum dedi bende ona inanmıştım o da güvenip güvenmediğimi öğrenmek için o msjı göndermiş o bana hiç yanlışlıkla msj göndermiyordu ilk defa böyle bişey geldi

16. 7 Nisan 2009
  17. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cok cocukcu geldi bana erkek arkadasinin davranislari.
    Yasini insani degil bence 23 yasinda bi erkek olgun olmasi gerekir bu seni deniyor.
    Artik yalanmi dogrumu bilemem.
    Cok iyi düsün bence bu saglam pabuca benzemiyor

18. 7 Nisan 2009
  19. inciitanesi

inciitanesi Guest

ayrıldım ben ondan diyorki artık bütün kötülükleri yapacam fln diyor gözümün önünde kendine zarar veriyor koluna jilet fln atıyor sen gidersen her kötülüğü yapacam diyor iyice bunalıma soktu beni ya kendine zarar veren ilerde banada zarar verir