öyle bir aşka düştüm ki ben

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve ayca88 tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ayca88
  1. ayca88

ayca88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ona olan aşkımı önüme kim çıksa anlatıyorum, tanıyıp tanımamam umrumda bile olmuyor. arkadaşlarım çevremdekiler herkes biliyor. şimdi burda da söylüyorum binlerce kişi daha öğrenecek. ama onun hiçbir şeyden haberi yok. her şeye cesaret ederim her şeyi yaparım da bi ona olan aşkımı diyemiyorum. annemin taa çocukluk arkadaşının oğlu yani ailece görüşüyoruz. ama çok çok nadir bu görüşmeler. o subay olduğundan aynı şehirde olamıyoruz maalesef. hani görüşme sıklığı falan olsa belki o da etkilenecek ama yok işte. aylarca facebooktan fotoğraflarına baktım durdum. nice sonra cesaretimi toplayıp ekleme talebi yolladım. o akşam konuştu naber nasılsın dedi, iyi yapmışsın eklemekle şaşırdım dedi. sıradan bi muhabbetti ama oda bana dar geldi sanki o an hop oturdum hop kalktım, ertesi gün annesi aradı. bi arayım dedim ne var ne yok bizim oğlanla konuşmuşsunuz diye. farklı farklı şehirdeler biz akşam konuştuk ve ertesi öğlen annesi aradı. bana hala tuhaf geliyor benimle konuştuğunu annesine söylemesi. belki de çok normal ama ben her şeyden bi anlam çıkarıyorum. ne yapayım ölüyorum aşkımdan öyle de çok seviyorum ki. sonra bi gece yine fotoğraflarına bakarken yazdı bana yine yerimden zıpladım. konuştuk biraz okey falan oynadık. masadan biri bana sardı yazıp durdu. o da özel mesajla kim o neden sana yazıyor tanıyor musun dedi. ben de hayır dedim. ben hallederim dedi bana olumlu cevap ver sadece dedi. sonra okeyde elin nasıl aşkım dedi. yeminle aklım çıktı. nasıl titriyorum anlatamam. gecenin yarısı herkes uyumuş evde ama çığlık atmamak için zor tuttum kendimi. o gün annem rahatsızdı onu söyledim konuşma esnasında. ve ertesi gün yine annesi aradı. annemi falan sordu bizim oğlanla konuşmuşsun o söyledi dedi. evet sadece 2 defa konuştuk. ama aklımdan bi an çıkmıyor. bunlardan anlam çıkarıp duruyorum. bi diyorum belki o da hissediyor bi şeyler bi diyorum gayet sıradan konuşmalar. ama ona diyemiyorum işte. ailece görüşmesek çoktan derdim belki ama olmaz cevabı almaktan çok korkuyorum. çok ezilirm mahvolurum. her şeyi annesine diyen biri bunu kesinlikle söyler. hayatında biri yok şu an ama her an olabilir. ödüm kopuyor onu başkasıyla göreceğim diye. annem de hep der durur ben seni ona vereceğim diye. ah annem sen ver vermeye de alanın haberi yok ki :KK43: çok uzun zamandır görmüyorum da ah bi görebilsem bi defa çok özledim çok. ne dualarla istedim onu ben allahım duyar inşallah sesimi. itiraf etme cesareti bana gelmeye gelmez de nolur şunu okuyan bi dua etsin bana. allah yüzüme gülsün inşallah.

2. 19 Ağustos 2010
  3. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bence olumsuz birşey yok sonuçta çocukluktan beri birbirinizi tanıyosunuz belki oda senden hoşlanıyodur belki sadece arkadaşça yaklaşıyodur ama sen hm biraz ilgilendiğini belli et hemde biraz çek kndini paldır küldür seni seviyorum diye olmaz her konuşmanızda uzun tutmaya bak onun konuşma tarzından bile anlarsın aslında mesela rahatsız olmuş aşkım deilde kardeşim diebilirdi burdan yola çık ama dediğim gibi her konuşmada bi gün çok samimi konuş bi gün sıradan bi konuşma yap bakalım davranışları nasıl olcak annesine anlatmasıda tuhaf belki oda sana boş deildir ama bu dediğim %100 işe yarayan bi taktik =))

4. 19 Ağustos 2010
  5. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bana da sanki sana meyilli gibi geldi.
    Ama her konuştuğunuzu annesine anlatması vahim..
    Aranızda bişeyler olsa bile bu anası sizi rahat bırakmaz :)

6. 19 Ağustos 2010
  7. tekduzehayat

tekduzehayat YEPYENİ BİR HAYAT!!!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    uzun zamndır bukadar temız saf bı ask hıkayesı okuammıstım
    bence vahım hıcbı durum yok
    herseyı annesıne anlatmıyo bu konuyu anlatıuyo bence
    cunku aıle ıcındede sen konusulmusun ama oda aıle dostusunuz dıye ceınmıs
    sen konusmaya devam et amaılk adımı sen atma arkadas ol samımıet kurkı gelınce senı bıyere davet edebılsın hayırlısı olsun

8. 20 Ağustos 2010
  9. ayca88

ayca88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şu mübarek günde yüzümü güldürdünüz ya sizin de her şey gönlünüzce olsun. şunları duymak bile beni sevinçten deliye döndürüyor :) Allah sonumu hayır etsin

10. 20 Ağustos 2010
  11. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.258
    Ödül Puanları:
    238
    :))))) İnşallah istediğin gibi bir yaklaşım gösterir sana ve onunla çok mutlu olursun.

12. 21 Ağustos 2010
  13. NzzL

NzzL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bnm cok fazla boyle cesaret edıp de soyleyemedıgım asklar yasadım kı cok ıyı anlıyorum snı.şimdi ya benı ıstemezse ya bnle alay ederse herkes ogrenıp de rezıl olursam falan dıe dusunuyosundur.normaldır bnde oyle dusunmustum bır zamanlar.ama şunu soylm bıresylerı bellı etmeden de hıc bırseyı ogrenemezsın.boyle bellırsız yasamak zrdur.ıster yada ıstemez ogren ve onla yada onsuz yasamaya basla.ınan sevdıgını soylemeyerek belkı de onun da sana karsı olusacak duygularının onunu kapatmıs oluyosun.anlattıklarına gore gercekten soyleyebılırım kı sana karsı boş degıl bu çocuk.hem durustce hıssettıklerını soylemen onun gozundekı degerını arttırır.bu soyledıklerımı dıger yorumların ustune kat canım önce gercekten arkadas olun sonrası gelır zaten.allah hep yüzüne gülsün canım opuyorumnanaktan

14. 21 Ağustos 2010
  15. ayca88

ayca88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim gerçekten. benim için bulunduğunuz iyi dileklerin bin katını ben sizin için diliyorum. belki olur ya bayramda görürüm. ailesini ziyarete gelir belki.

16. 21 Ağustos 2010
  17. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Banada bu çocuk sana meyilli gibi geldi :KK3:

18. 21 Ağustos 2010
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bencede ilgisi var sana. her telefon konuşmasından sonra,annesinin aramasından belli.
    oda ağız yokluyor sanırım. senin duygularını. hadi hayırlısı diyeyim. yakındır açılması... bu arada çok tatlı anlatmışsın duygularını. çok şeker. bayıldım. herşey istediğin gibi olur inşallah