Öyle birine

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve gLsh tarafından 29 Haziran 2007 başlatılmıştır.

29 Haziran 2007
    Konu Sahibi : gLsh
  1. gLsh

gLsh Guest

Gözlerimdeki yansıman
    Senden öte bir sen.
    Sana vereceğim o can
    Benden öte bir ben.

Öyle birine yürekten sarılın ki, aranızdan rüzgar dahi geçemesin, kıyametin ayak seslerini duysanız bile o varsa yanınızda umurunuzda olmasın..
    Öyle birinin olun ki, o kalbinizden çıkarsa şayet ruhunuz bedeninizden sökülecekmiş çesine olsun. "Seni seviyorum" diyemediğiniz zamanda gözleriniz, ciğeriniz, ruhunuz sevginizi söyleyip dursun.

Öyle birine bağlanın ki, yüreğinizin adımları onun adına yürüsün. İçinizden geçen şarkı o olsun ve de.... 'İçimden geçen şarkı gittiğinde ne yaparım ben! " diyebilirsiniz.

Öyle birine gönül verin ki, gönlünüz onun ardından koşsun, önünde hiçbir mani olmasın..

Öyle birine Aşık olun ki, şiirinizin ilhamı, duanızın kaynağı "Seviyor sevmiyor lara" gerek kalmasın onun da sizi sevdiği biri olsun.

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun.

Sevgilerimle...a.s.

2. 27 Nisan 2009
  3. EU3

EU3 Guest

güzeldi

4. 27 Nisan 2009
  5. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    paylasimin icin tsklera.s.

6. 27 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

harıka bir yazı. yazanın emeğine sağlıkalkisalkisalkis

8. 27 Ekim 2009
  9. gLsh

gLsh Guest

:) teşekkürler

10. 29 Ekim 2009
  11. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Öyle birinin olun ki, o kalbinizden çıkarsa şayet ruhunuz bedeninizden sökülecekmiş çesine olsun. "Seni seviyorum" diyemediğiniz zamanda gözleriniz, ciğeriniz, ruhunuz sevginizi söyleyip dursun.

Öyle birine bağlanın ki, yüreğinizin adımları onun adına yürüsün. İçinizden geçen şarkı o olsun ve de.... 'İçimden geçen şarkı gittiğinde ne yaparım ben! " diyebilirsiniz.

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun.

Cok sevdim...

12. 29 Ekim 2009
  13. gLsh

gLsh Guest

SOURCREAM inşalah canım sevginin karşılığını fazlasıyla değerini alırsın

14. 29 Ekim 2009
  15. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canim iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim, kalbim herseye ragmen hala sevgi dolu, umarim ben de bir gun mutlulugu yakalayabilirim ..opuyorumnanaktan

16. 29 Ekim 2009
  17. gLsh

gLsh Guest

Ykalarsın yakalarsın Rabbim hep iyilerle değer bilceklerle hakkımızd hayırlı olcaklarla karşılaştırsın

18. 29 Ekim 2009
  19. Rapunzel4

Rapunzel4 bal küpüymüşüm :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :asigim: