öyle birşey yapmalıyım kiii....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pınarrrr tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : pınarrrr
  1. pınarrrr

pınarrrr Guest

arkadaşlar çok eski bir erkek arkadaşım vardı benim.ama çok normal bir arkadaşlıktı bu.dostum diyebilecegim insan.yediğimiz içtiğimiz hep birdi.her türlü seyimizi bilirdik birbirimizin çok yakındık birbirimize ve de cok iyi anlaşırdık.ne olduysa arkadaşlığımızın ilerleyn dönemlerinde bilmiyorum artık neden oldu ya birbirimizi çok iyi tanımaya başlayınca birbirimize cazip geldik yada bir boşluğumuzamı denk geldi biz daha farklı duygular hissetmeye başladık birbirimize.ve ilişkimiz bu sefer duygusal anlamda seyretmeye başladı.ama biz iki yakın arkadaş dost olarak çok iyi anlaşırken duygusallık işim içine girdiği zaman herşey farklılaştı ve iki sevgili olarak anlaşamamaya başladık ve ayrıldık.şimdi ise hiç görüşmüyoruz.ve ben bu duruma çok üzülüyorum.onunda üzüldüğüne adım gibi eminim.ama artık birazda olsa işler değiştiği için birbirimize laf atmak için gurur yapıyoruz.sürekli neredeyse heryerde karşılaşıyoruz ve birbirimizin suratına bakmıyoruz.üstelik o terketti beni.beni terkettiği zamanki yaşattığı acıyı hiçbirzaman affedemem ama ben yinede onu arkadaşım olarak çok özlüyorum.onunla hala konuşmayı dertleşmeyi çok istiyorum ve onu özlüyorum.ama dediğim gibi bende gurur yapıyorum o da gurur yapıyor.ama şunu istiyorum öyle birşey yapmalıyım ki o benle konuşma istegi duysuna.s:eek:ya biliyorum oda konuşmak istiyor ama ilk adımı ben atmak istemiyorum o atsın istiyorum.hani dizilerde kötü kadınlarplan yapar ve herşeyi kendi istedikleri gibi elde ederler ya öyle bişey bulsam ne iyi olurCADIARZUsizce ne yapabilirim benimle konuşması için ilk adımı onun atması için önerilerinizi bekliyrum :içelim:

2. 22 Temmuz 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.487
    Ödül Puanları:
    363
    Yapmayın bence görüşmeyin..:1no2:
    Hiç gerek yok..
    Zaten çok sağlam bir dostluğunuz olsaydı,birbirinizden etkilenmezdiniz,dost olarak kalırdınız. Oysa ki siz sevgili olmuşsunuz onu da başaramamışsınız,sonra ayrılmışsınız. Şimdi de konuşmuyorsunuz..fisfisfis
    Onu bilemem ama siz evlisiniz,geçmişinizdeki bu kadar karışık bir ilişkiyi tekrar önünüze getirmeyin. Erkek dostlar çok iyi olur kabul ediyorum ama bu boyutlara gelmeyen kişilerle görüşün bence..yerimseniben

4. 22 Temmuz 2008
  5. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    İşte insanın karşı cinsten bir dostuyla duygusal bir ilişkiye girmesinin en büyük dezavantajı bu oluyor..
    İlişki bittiğinde çoğu zaman dostluk da bitiyor ne yazık ki..
    Ama benim şahsi fikrim, madem arkadaşınızı onunla dertleşmeyi özlediniz..
    Bırakın gururu..
    Onu uzun zamandır görüşemediğiniz, ulaşamadığınız eski bir dost olarak düşünün ve konuşun..
    Haa bu arada şunu da söyliyim ki, benim başıma aynı olay gelse, bu konularda belki de gereksiz bir katılığa sahip olduğum için kesinlikle görüşme taraftarı olmazdım..
    Ne yapıyim yapım böyle...
    Yine de sizin bileceğiniz iş... :sm_confused:

Şimdi gördüm evliymişsiniz..
    Bence kesinlikle görüşmeyin derim...

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008
  6. 22 Temmuz 2008
  7. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    delikarı gelmeden buraya imzamı atıp kaçayım...budur...:içelim::içelim::içelim:

8. 22 Temmuz 2008
  9. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, medeni durumunda evli yazıyor. Evli misin? Evliysen eğer, sence eskiden sevgili olduğun biriyle bazı şeyleri yeniden alevlendirmek ne kadar doğru? Sadece dost olmak istiyorum diyebilirsin belki ama sence eski sevgiliden dost olur mu?

10. 22 Temmuz 2008
  11. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Geç kaldın conemmm sengözlerimebaksanab
    Zannumca artık ağırlığı çabucak taşıyamayacak duruma gelmişsin... :tomato:

12. 22 Temmuz 2008
  13. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynen lalişime katılıyorumyerimseniben

14. 22 Temmuz 2008
  15. pınarrrr

pınarrrr Guest

aslında haklısınız görüşmemem belki daha uygun olur.evet evliyim ama bu ne evliliğimde hissettiğim bir eksiklikten dolayı nede başka herhangi bir sebepten dolayı.hiçbiri değil.hepsini toplarsanız 15 senelik bir arkadaşlık var.ve ben biraz bağlıyım galiba bu tip şeylere.yani evet çok iyi arkadaşken 2-3 ay bir sevgili oluverdik ama o 2-3 ayın dışında 15 yıllık bir tanışıklık arkadaşlık var.ben onunla sohbet etmeyi çok çok severdim oda benimle.şimdi o kadar yılı neden 3 ay için heba edelim diye düşünüyorum.acaba yeniden arkadaş olamazmıyız diye düşünüyorum.böyle düşünürkende tabiki olumsuz olabilecegi taraflarıda düşünüyorum.işte ne bileyim ya onu görünce konuşasım geliyo ama ilk adımı atmak istemyiorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Temmuz 2008
  16. 22 Temmuz 2008
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    siz böyle anlatınca kavak yelleri dizisi aklıma geldi...
    gerçekten dostken,aşık olmak herhalde çok zor olsa gerek...
    ama bir yanlış yapmışsınız dostunuzu kaybetmişsiniz,bence ikinci bir yanlış daha yapıp kendinizden birşeyler kaybetmeyin...
    sevgiler...

18. 22 Temmuz 2008
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    pardon pardon....
    siz evliyken mi dostunuza aşık oldunuz....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.