oynatmaya az kaldı!!!!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Biricik tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar oğlum beni delirtecekkafamçokkarıştı. çıldırmak üzereyim.sabah saat 6 da kalkıyor. bir saat kendi kendi oynuyor. daha sonra kıyametleri koparıyor. uykusu gelince çektirmediği kalmıyor.kendi kendine de uyumuyor. neler denedim neler. ayağımda salladım, müzik dinlettim,emzirdim ama uyumuyor anca arabada uyuyor . arabadan inince de tekrar uyanıyor. allahım ne yapacağımı şaşırdım. doktora kontrole götürdüğümde hiçbirşeyi yok diyor. bu arada bebeğim 6 aylık olmak üzere. gaz sancısı da yok.niye böyle yapıyor anlamıyorum. birde demir ilacını, vitaminini içeremiyorum. hemen geri çıkarıp kusuyor. siz nasıl içiriyorsunuz ilaçlarını? allahım bana yol gösterin arkadaşlar çıldırmak üzereyim. felaket derece de baş ağrısı çekiyorum. böyle giderse deliricem sanırım-tatlicadiarzu-

2. 29 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canim hic bisey fayda etmediyse sunu tavsiye ederim
    aglayan cocuga cumaa saati kulagina ezan ve ali-imran suresinin 83. ayeti okunur
    birde bol bol yasin okunurr
    insallah faydasini gorursunn

4. 29 Ağustos 2008
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Benim oğlumda kendi kendine uyumuyor.kucakta pişpişlayinca uyuyor.sonra yatağina yatiriyorum.bence alişkanlik.biz kucağa aliştirdik galiba diyorum.bi defa denedim.yatirdim yatağina ağladi ağladi yorgunluktan uyuyakaldi.ama kiyamadim, bidaha böyle yapamadim.

6. 29 Ağustos 2008
  7. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben dr.a sormuştum şurup olayını benimki asla içmiyodu meyve suyuna katıyodum bide öle dene sor ama meyve suyuna katılabilirmi diye

8. 29 Ağustos 2008
  9. goncalove emine

goncalove emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah güzel arkadaşım senin derdinin dermanı bende.benim kızda tıpkısının aynısıydı resmen kafayı yiyodum.benimde migrenim var.ağlamaktan bi hal oluyodum.dr götürüyoduk bişey yok diyodu.arabaya gelince uyuyodu araba durunca uyanıyordu gerçi şimdi hala aynıda olsun.ha bu arada kızım 6 aylık olcak.nasıl başlasam bi türlü bulamıyorum.en iyisi özelden msn adresimi gönderiyim ekle ordan görüşelim.bugün kulubün sitesi çok yavaş.onun için.yada sen gönder fark etmez

10. 29 Ağustos 2008
  11. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    polyana adın üstünde bak ne darlanıyon bendede ikiz var hemde erkek 3 yaşındalar.....huuuoooppp.allah sağlık versin gerisi boş hep böyle kalmayacak ya elbet düzelecek.....her nimetin bir külfeti vardır.....polyannacılık yap iii tarafından bak....

12. 29 Ağustos 2008
  13. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım özel mesaj gönderdim oradan görüşebiliriz.

14. 29 Ağustos 2008
  15. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar benimde oglum kucaga alismisti kayinvaldemlerle oturuyoruz ve evde kalabaligiz eh bide ilk torun olunca degmen benim oglanin keyfine ama aksam herkesin uykusu gelip yatiginda ben cekiyordum acisini bende atiyordum yatagina yorulana kadar aglar sonrada uyurdu kayinvaldemin ve görümcemin cok sen ne bicim annesin acimasiz annesin dediklerini bille yuttum ama sonunda rahat ettim insan tabiki kiyamiyor ama bu inanin sadece 2 gün sürüyor sonra hersey rayina giriyor emin ol

16. 30 Ağustos 2008
  17. gurbetkusu

gurbetkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    arkadasim bana da anlat ben de cildirmak uzereyim vallahi polyana benim bebegimi anlatmis dun doktora goturdum.bisey yok diyor.uykusuzluktan gozlrei gien cocuk uyumamak icin direniyor resmen mahvoldum.kaynamam beni suclayip duruyor.offfffffffff offfffffffff.geceleri bas bas bagiriyor uyku arasinda.bana da yaz ne olur

18. 30 Ağustos 2008
  19. eylulum

eylulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar çözümü özelde değil burda yazında bu tarz sorunları olan arkadaşların da bilgisi olsun. Benim yok çok şükür. Ama bu şekilde birçok anne var.