oynatmaya az kaldı

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve arzu-ela tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : arzu-ela
  1. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar kafayı bozmama yakındır ne yapcam bilmiyorum.tek çocukla iki çocuk arasında dünyanın farkı varmış tekken sadece onla ilgileniyorsun iki oldugu zaman ikisine birden bide ilk çocuk iki yaşında ve fırlamaysa vede kıskançsa yani anlıyacagınız ben sıyırıyorum-tatlicadiarzu-.kızım gece çok geç yatıyor 2,3 gibi oglumda erken kalkıyor 9 gibi uyku falan haram bilmiyorum sonum ne olcak.kayınvalidem kaanı istiyor ben bakıyım diyor ben istemiyorum iyice psikolojisi bozulmasın diye ne yapsam bilmiyorum bi akıl verinn

2. 10 Ekim 2008
  3. hafsaa

hafsaa Guest

ay canım ya zordur emınım tek cocuk zor ıkısını bırden dusunemıyorum kayın valıden yakın mı sana

4. 10 Ekim 2008
  5. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sakın verme oğlunu psikolojisi çok bozulur düşünsene artık istenmediğini düşünür .. aman sakın .. eğer yardım etmek istiyorsa yakınsanız sabah bir kaç saat oyalasa yeter .. işin zor Allah kolaylık versin..

6. 10 Ekim 2008
  7. hanimiş

hanimiş Guest

canım allah kolaylık versin sakın kayınvalidene verme çocuğunu zaten bubabanneler senin çocuğunu sahiplenmeye çalıştımı sinir oluyorum (benm kayınvalidem 40 yeni çıkmış çocuğu bana bırak ben ilgilenirim sende işini yaparsın evinde diyodu nasıl bırakıcaksam süt kuzusu yavrumu) onun kendi düşünmesi lazım bu çocuk anneden babadan uzaklaşırsa psikolojisi bozulur diye zaten kıskanıyor dahada hırçınlaşır eğer yardımı dokunmak istiyosa sana gelip bi kaç saat çocuklarla ilgilenir sende dinlenir yada işini yaparsın süprizzzzz

8. 10 Ekim 2008
  9. buruk_kalp

buruk_kalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahhh ahh bir bende var sanırdım bu problemi:1shok: benim çocuklarım arasındada 2 yaş var vede gençliğimi haram ettiler senağlama kıskançlık o biçim şimdi biri 4 biri 6 yaşında ve hala aynı sıkıntı büyüdükçe deliriyorlar gezinmediğim site kalmadı çocuk psikolojisiyle ilgili:bbo: neyse sözün özü biri iyi ikisi azap çokmu abarttım ne:eek:

10. 10 Ekim 2008
  11. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kayınvalidem çok yakın degil öglen bakıp gidecek kadar.bilmiyorum artık sonumuz ne olur

12. 10 Ekim 2008
  13. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun ben tek cocuk cooook zor dıyorum .ıkıncısı....Ama ıyıkı sağlıklılar ve Allah onları sana eksıksız bağıslamıs değıl mı bır de farklı seyler de olabılırdı dıye dusun.kızım benı cok bunaltınca onun ay yuzune bakıp allaha sukredıyorum canım.Allah ımtıhanımızı farklı etmesın.bunlar gelıp gecıcı dıye dusunmek lazım ıkı kuzunu da öp benım ıcınŞeniz

14. 11 Ekim 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ah ahhhhhh
    seni benden baska kim iyi anlar acaba?
    benimde ayni durum pek yoruldum hele bu aralar disarda bi suru isim var oglana ara annem bakiyor mecburen arada da kardesim oldum yorgunlukdan uykusuzlukdan imdatttttttttttttttttttt

16. 11 Ekim 2008
  17. winks

winks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2:ayyyy kızlar iyice gözümkorktu ama benim kızım 7 yaşını doldurcak kasımda ve kardeşi olsun çooooook istiyor ne yapacağımı bilemiyorum bana kalsa işte yazdığınız bu sebeplerden dolayı düşünmüyordum ama bu sene artık olamalı diye düşünüyorum dahada fazla yaş farkı olmaması için şimdilik iyi kızımda kendi işini yapabiliyor sıref kızım için bu fedakarlığı yapamayım diyorum ama nasıll korkuyorum anlatamam gerçekten bu kadar feci bir durummu ne olur yardımcı olun birazcık bana karar veremiyorum üfffffff ne zor bi durummuş bu ilkini hiç düşünmeden istiyosun ikincide neden böle oldum ben yaaaaa düşüncelerinizi paylaşırsanız öptüm şimdiden saolun takip ediyorum yazdıklarınızı kızlar:KK46:

18. 11 Ekim 2008
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Son 3 senedir kafamda bir huniyle niye dolaşıyorum sanıyorsunuz:nazar:

Ya işte böyle:ecrin_bebek: