oysa herşey çok güzel başlamıştı

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sweet1912 tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Mart 2010
    Konu Sahibi : sweet1912
  1. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SELAM kızlar aranzda sevgılısı cok ıckı ıcen sabhın 5 de eve gıden partnerı varmı?
    benım 4,5 aylık bır ılıskım var ılk 3 ayımız telde konusarak gectı(netten tanısdık) hersey harıkaydı bırbırımıze cam acıyr saatlerce konsuyrduk okdr uzerıme dusuyrdu kı ılgıden benı delı edıyrdu ama nezmn yuzyuze gorustuk ılk 1 hafta super snrası ınanılmaz degısımlı gectı o adam gttı yerıne duygusuz kaba bencıl ıckı ıcen bır erkek geldı oysakı cırkınde deılım ve sevgılımden 12 yas ufagım yanında cok alımlı duruyrm neden boyle deıstı anlamıyrm sordugumda kurntu yaptgımı akısına bırakmam grektgını soyluyr.. dha dune kdr ayaklarıma kapanan adam nerdeyse ben yokmusum gbı olmaya basladı bırgun rakı ıcelım dedık ve ıctık benım kafam bır dunya oldu :KK70: ınanırmısınız benı eve tek yolladı o halde gıttım eve bukdarmı onemsızım onun ıcın ya basıma bısııgelseydı??? cok mutsuzum,acaba uzerıne cok dusmem duygusal olusum herdaım askdolu olupta hatalarını gormemezlıkden gelmemmı onu denlı sımarttı? kafam karısık mutsuzum ayrılsam mı kalsammı bıldgım tek sey artık kaldıramıyrm 3 kez yalanından ve umursamazlıklarından snra hayata olumlu bakamıyrm :gitme:

2. 23 Mart 2010
  3. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni kaybetme korkusu hiç yokmu yaa bu adamda?
    yoksa sen bunu hiç hissettirmedinmi? CADIARZU

4. 23 Mart 2010
  5. helenic

helenic Guest

Seni takmıyor.
    Bu, bu demek.
    Üzgünüm,ama böyle...

6. 23 Mart 2010
  7. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    canım çok üzüldüm ama sana yalan söleyen içip seni tek başına ewe yollayan insandan sana hayır gelmez sölim en iisi ayrılmak derim hayata ne niceler çıkar bırak bunu.

8. 23 Mart 2010
  9. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kybetme korkusu ılıskının ılk baslarında vardı hatta bana dıyrdu kı benımle dalga gecsen bıle bunu soyleme dalga gecmene razıyım yeterkı hayatımda ol kaybetmıyım derdı,ne olduysa benım onu yalanlarını su yuzune cıkardıkdan snra oldu adam resmen kabuk attı :KK70: ayrılmak bencede en ıyısı ama once cesaretımı toplamalıyım cunku gonlum gercekden ısındı ona,keske demektense ıyıkı demeyı tercıh etmek lazım once adam akıllı konusucam baktım olmuyr ayrılırım uzulmek benı hasta edıo :KK43:

10. 23 Mart 2010
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle lütfen yazarken daha özenli davranalım. okumak çok güç oluyor.

bana göre ilişkiniz 4,5 değil 1,5 aylık. gözgüze gelmeden sürdürülen 3 aylık konuşma bana göre bir ilişki değil.
    sonrasına gelirsek de ; üzgünüm ama siz bu adam için hiçbirşey ifade etmiyorsunuz bence.
    değer veren insanın yapacağı davranışlar değil bunlar.

12. 23 Mart 2010
  13. Duygu.C

Duygu.C CDarkness Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Bence daha başındayken kaçıp kurtulmalısın
    hale bak evli değilsin bile bu ne ilgisizlik ne umursamazlık
    insan korkar ya kaybetme korkusu yoksa bir insanda yol ver gitsin
    daha ilişkinin çok başı hemde yok yok biran önce bırakmalısın canım ziraa
    evlendikten sonrasını düşünemiyorum bile.
    Sorumsuz, kaba, düşüncesiz bir insandan sanahayyır gelmez.
    Ne güzel bir kızmışsın işte düşünmene bile gerek yok

14. 23 Mart 2010
  15. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede...ayrılacağının sinyallerini ver önce.baktın gördün hala düzelmiyor,hiç arkana bile bakma cnm

16. 23 Mart 2010
  17. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogru kızlar şimdeden böyle bir adam ıse sonradan nasıl olur huylu huyundan vazgecermı hıc en ıyısı sılıp atmak.. mesajlarınız ıcın cok mersı kendımı sımdı daha ıyı hıssedıyorum

18. 23 Mart 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

"
    bırbırımıze cam acıyr saatlerce konsuyrduk" evet her şey harika imişsırnaşık şey

açık ve acı sözler sarfedeyim. bu adamın umurunda değilsin.:umursamaz:

adam gerçek yüzünü saklamamış senden, bu yüzden bir alkışı hak ediyoralkisalkisalkis

senin o aşk ,sevgi dediğin şey adamın aklının ucuna gelmemeiştir.onun amacı başka bir şeydir...:jeyyar:
    senden 12 yaş büyük bir adam netten niye kız arayışına girer hiç düşündün mü? :nazar:

sağlıklı ve musibetsiz bir hayat istiyorsan bu adamdan uzak durmanı tavsiye ederim. yok ben inat ettim, dersen de kendini acı sona hazırlasengözlerimebaksanab

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.