Oyun Bitti - Kanal D

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 31 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  31 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]

  Yapım : Erler Film
  Yapımcı : Türker İnanoğlu
  Yönetmen : Onur Tan
  Senaryo : Resul Ertaş
  Müzik : Bora Ebeoğlu
  Oyuncular : Azra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan, Zeki Alasya, Tarık Pabuççuoğlu,Ayla Algan , Yeşim Gül Akşar, Mazlum Kiper, Füsun Günuğur, Gülseren Gürtunca, Onuryay Evrentan, Şahap Sayılgan, Alona Atamer, Veysel Diker, Mine Kılıç, Fatih Payat, Emre Melemen, Erdem Baş , Şehmuz Ağa (Tarik Papuçcuoğlu) Tahsin (Zeki Alasya) , Dilan (Azra Akın) ​


  1. Bölüm

  Kim ne derse desin, bu kez aşkın dediği olacak.
  Azra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan ve Zeki Alasya, ve Tarık Pabuçcuoğlu
  Bu oyun “o” istemeden asla bitmeyecek...


  Yılın en keyifli komedi dizisi olmaya aday olan Oyun Bitti’de hem çok gülecek hem de heyecandan yerinizde hop oturup hop kalkacaksınız.
  Güneydoğulu zengin bir ailenin kızı olan Dilan (Azra Akın) İngiltere’de üniversite eğitimini tamamlayıp Türkiye’ye döndüğünde kötü bir sürprizle karşılaşır. Babası Tahsin (Zeki Alasya) Dilan’ın bir beşik kertmesi olduğunu ve onunla evlenmesi gerektiğini söyler. Dilan’ın Beşik kertmesi, babasının ortağı Şehmuz Ağa’nın (Tarık Papuçcuoğlu) oğlu Şahin’dir. (Baran Ayhan) Eğitimli ve modern bir kız olan Dilan böyle çağdışı bir yöntemle evliliğe karşı çıkar.
   
 2. 3 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. Laleler

  Laleler Guest

  Çok güzel bi dizi olucak eminim.Baran Ayhan hayranıyım ben.Kanal7 deki memleket hikayelerinde oynardı.Çok beğenirdim.Oh bee iyiki bu dizide oynicak da bol bol izlicemmmmmm :KK70::KK70::KK70::KK70:
   
 4. 20 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Güneydoğulu zengin bir ailenin kızı olan Dilan (Azra Akın) İngiltere’de üniversite eğitimini tamamlayıp Türkiye’ye döndüğünde kötü bir sürprizle karşılaşır. Babası Tahsin (Zeki Alasya) Dilan’ın bir beşik kertmesi olduğunu ve onunla evlenmesi gerektiğini söyler. Dilan’ın beşik kertmesi, babasının ortağı Şehmuz Ağa’nın
  (Tarık Papuçcuoğlu) oğlu Şahin’dir (Baran Ayhan). Eğitimli ve modern bir kız olan Dilan, böyle çağdışı bir yöntemle evliliğe karşı çıkar ve düğünden kaçar.
  Şehmuz Ağa’nın aşireti töreye başkaldıran Dilan’ın peşine düşer. Dilan peşindekilerden kurtulmak için bir köşke sığınır. Köşktekiler Dilanı yaşlı Nedret Hanım (Ayla Algan) için bekledikleri yeni bakıcı sanırlar. Ve Dilan için yalanlar üzerine kurulu bir oyun başlar. Üstüne üstlük Dilan köşk’te tanıştığı Murat’a (Mert Öcal) aşık olunca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
  Töreler ve aşkı arasında kalan Dilan’ı zorlu bir mücadele beklemektedir.


  21/09/2007 Cuma Saat 20.00

  alıntıdır