Oyun Grubu Kuralım!

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve Gxuxlter tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Gxuxlter
  1. Gxuxlter

Gxuxlter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba!

Benim oğlum 2008 Kasım doğumlu.
    Oyun grubu arıyorum çocuğumun yaşıtları ile vakit geçirmesi için. Ama araştırmalarım sonucu bu ad altında kurulmuş grupların fiyatlarının ne kadar pahalı olduğunu fark ettim ve çocuğum doğduğundan beri takip ettiğim bu blogda belki bir hatta birkaç oyun grubu kurulabilirmi diye düşündüm.
    Benimle aynı düşünceyi paylaşan, düşünen, düşünmüş veya halihazırda uygulayan anneler bize katılırmısnız veya fikri olanlar bize yardımcı olurmu?
    Yaşa göre, oturulan semte veya şehre göre hatta farklı kategorilerde ayrılabilir veya toplanabiliriz.

Düşüncelerinizi yazarmısınız?
    Teşekkürler
    Gülter

:enbuyukkk:

2. 21 Ekim 2009
  3. toxic acid

toxic acid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence çok iyi düşünmüşsün benimde 2007 kasım doğumlu bi oğlum var bulunduğumuz semtte doğru düzgün biyer bulamadım onu götürcek çevredede hiç yaşıtı yok acayip canı sıkılıyo elinden gelse sabahtan akşama kadar dışarda dolaştırıcak beni evdede hep benimle oynamak istiyo eve birisi gelse arkasından ağlıyo geçen ay tatile gittiğimizde yaşları birbirine yakın bikaç çocukla arkadaşlık kurdular inanırmısınız uykuları yemesi içmesi herşeyi okadar düzene girmiştiki orda eve gelince gene bunalıma girdi kuzum.yani düşündüğün şey benim çok kafama yattı neden gruplara o kadar para yatırcamıza evimizin sıcak ortamında çocuklarımızı eğlendirmeyelim ki hem anneler içinde iyi çocuklarımızla ilgili sıkıntılarımızı paylaşır çözümler bulmaya çalışırız mesela

4. 22 Ekim 2009
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    evet güzel olurdu ama birbirine yakın semtlerde oturan ve aynı yaş grubunda çocukları olan anneler olması gerek.ben varım pendikte oturuyorum kızım 14 temmuz 2008 doğumlu.

6. 23 Ekim 2009
  7. dilekgoksuzoglu

dilekgoksuzoglu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gültercimçok güzel düşünmüssün.Bende varım.Bende kasım 2008 erkek annesiyim.G.O.P'da oturuyorum.Planın nedir biraz bahseder misin

8. 23 Ekim 2009
  9. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Bende katılabilirim. Çalışıyorum ama izin günlerimde gelirim.
    2007 Ekim doğumlu kızım ve G.O.Paşa da oturuyorum bende.

10. 28 Ekim 2009
  11. JASPE

JASPE İki kız annesi :) Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba,
    Çok iyi olur, ben burada 1 gün oyun grubuna götrüdüm ama memnun kalmadım. Benim kızım da 28 ağustos 2008 doğumlu. Beylikdüzünde oturuyoruz. Bir de 11 kasım 2008 doğumlu kızı olan bir arkadaşım da var, o da burada oturuyor, o da katılmak isteyecektir. Umarım beylikdüzünden başkaları da çıkar.

12. 28 Ekim 2009
  13. kakule8

kakule8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızım 2005 doğumlu büyükçekmecede oturuyorum. Büyükçekmeceliler c.tesi oyun gurubu kuralım mı?

14. 3 Kasım 2009
  15. Gxuxlter

Gxuxlter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Konu yavaş ilerlediği için biraz sabır gerekiyor sanırım.
    Biz Kartal da oturuyoruz. Bir oyun grubunun olması için bebekler arası yaşın max./min. 4 ay olması gerekli. Bir de en az 3 bebek olması makul olur. O sebeple kendi içimizde gruplanmamız gerekiyor. Bir kaç kişi daha toplandığında bir/birkaç grup oluşturabiliriz.
    Ben açıkçası uzak yakın mevzusuna pek takmam. O nedenle mesafe en azından benim açımdan önemli değil. Haftada bir yada ayda 2 kez buluşulacağı için çok önemli değil.
    Sizde fikirlerinizi yazın. Geliştirelim bu fikri. Sevgiler....

16. 4 Kasım 2009
  17. Gxuxlter

Gxuxlter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tekrar selamlar.
    Aslında bir çizelge yaptığımda aynı yaş grubuna göre çokta az olmadığımızı sadece oturduğumuz semtlerin biraz farklılık gösterdiğini fark ettim;

Gülter Kas.08 Kartal 1.Grup
    Toxic acid Kas.07 2.Grup
    Genciza Tem.08 Pendik 1.Grup
    Dilek gök. Kas.08 GOP 1.Grup
    İrem&ÖzgeEki.07 GOP 2.Grup
    Jaspe Ağu.08 Beylikdüzü 1.Grup
    Jaspe2 Kas.08 Beylikdüzü 1.Grup
    Kakule Haz.05 B.Çekmece 3.Grup

Ne dersiniz sizde yorum yapın bakalım.
    Bekliyorum merakla.

18. 4 Kasım 2009
  19. JASPE

JASPE İki kız annesi :) Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Kartal ve pendik'e bizim ulaşmamız çok zor ama. Ancak sizin bu tarafa gelmeniz sorun değilse, biz seve seve sizleri ağırlarız. Maksat çocuklarımız biraraya gelsin, sosyalleşsin..