oyun halısı

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve mineulusoy tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

7 Haziran 2009
    Konu Sahibi : mineulusoy
  1. mineulusoy

mineulusoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu oyun halıları kaç aya kadar kullanılıyor ? Almayı düşünüyorum ama acaba bebişim emeklemeye başlayınca da kullanılıyor mu bilemiyorum.

2. 7 Haziran 2009
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm yürümeye başladıktan sonra oynamayı bırakır..normalde 1 yaşından sonra kullanılmaz diye biliyorum..

4. 7 Haziran 2009
  5. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    yürümeye dikilmeye başlayınca kullanılmaz. ama ben bizim oyun hlısının üstteki kafes kısmını söktüm sadece halısı kaldı üzerinde hayvan resimleri vardı seriyorum hayvanları öğrenmeye çalışıyoruz şimdi

6. 7 Haziran 2009
  7. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Bence cok fazla kullanıslı deĞıl oyun halıları...ben aldım Üstten sopaları capraz oldugundan oyuncaklar oraya asılıyor....kızımı ortaya yatırınca oyuncaklar sagda ve solda kalıyor yetıŞemıyor...saga yatırsam Ön ..arka ...sol taraftakı oyuncaklara erısemıyor ...veee sınırlenıp aglıyorrrr...bence playkolun 2 lı egzersızını al...

8. 8 Haziran 2009
  9. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    playskoolun 2 li egzersizinden bende var çok memnunum. altına da oyun battaniyesini seriyorum. bizim battaniyenin üstünde asılan çapraz kollar filan yok. normal bildiğin kare bişiy. kenarlarında oyuncakları var yalnızca. süper bayılıyor kızım. tatile giderken bile yanımızda götürdük. çok oyalayıcı..

yani tavsiye ederim

10. 8 Haziran 2009
  11. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    10 aya kadar yazıyo bizimkinin üstünde şuan güzel oynuyor kızım ama döne döne çıkıyo arada içinden:)