oyun parkı kullanan anneler yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve sece tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sece
  1. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    ben daha doğum yapmadım ve araştırmaya başladım oyun parklarını
    en beğendiğim chicconun bu sene çıkardığı fiyatı 300 küsür olab bir üründü oldukça kaliteli görünüyor ama chicconun ürünleri beşik gibi sallanmıyormuş ben bir süre oyun parkıyla idare etmeyi düşünüyorum hemen oda almayı düşünmüyorum o yüzden kaliteli ve kullanışlı olsun istedim sallanmak çok önemli mi her çocuk sallanırmı kafam çok karıştı
    kullananlar hangi markalı ürünler kullanıyor ve memnunmusunuz ?

2. 17 Eylül 2008
  3. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım her çocuk sallamadan hoşlanmıyor benim park yatağımın sallanabilir özelliği var ama hiç kullanmadım yanlız bi park yatak için 300 ytl fazla inan bana diğerleride kaliteli 150 civarı çok iyi park yatak bulabilirsin

4. 17 Eylül 2008
  5. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Sallanması önemli,ya sallanmayı severse.Gerçi anne sütü alıyorsa,emip uyuyacaktır.Ama ya bırakırsa vs. bütün ihtimalleri düşünmek lazım.Chicco kaliteli evet ama arkadaşın dediği gibi 150 ye cok hoş modeller var.Bence geniş olmasına dikkat edin,bir süre sonra dönmeye başlıorlar,dar geliyor.

6. 17 Eylül 2008
  7. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bızde park yatak kullanıyoruz ve cok memnunum.bızımkı sevı bebenın kendı urunu.aldıgımızda 160 ytl ıdı.genıs olmasına dıkkat et bızımkı yeterınce genıs sallanması ıcın aparatları var ama bız kullanmadık sallamak ıstedıgımde ıcındekı yatagını sallıyorum monte edıldıgı ıcın sallanıyor.bız ıcıne yıne sevı bebenın vısko yatagını aldık bebegın seklıne gore sekıl alıyor yatagı.oda 55 ytl ıdı.suanda da cok degıstıgını sanmıyorum fıyatların

8. 17 Eylül 2008
  9. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende içine yatak almayı düşünüyorum şu ankini annem hazırladı çok rahat gelmedi seninki nasıl sünger terletir diye almak istememiştim ben memnunmusun

10. 17 Eylül 2008
  11. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben netten baktığım için çok anlamıyorum belki haklısınız ama 300 milyonun fazla olduğu konusunda benim ilk çocuğum daha sonrada kullanabiliyim bide almışken kaliteli olsun düşüncesi birde nasıl olsa yatak odamda yatıcak oyunparkında o yüzden mobilya almıyım diyorum . belki benimkide sallanmıcak ama ya sallanmadan uyumazsa düşünceside kafamı kurcalıyor
    birde bir sitede okudum yorumlarda dar alın diyordu kapılardan geçmesi rahat oluyor diye ama keride geniş olsun demiş ebatlarınada ayrıca dikkat ediyiyim o zaman

12. 17 Eylül 2008
  13. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

ben de kesinlikle geniş almanı tavsiye ederim.ben de kullanıyorum benimki baby care.fiyatı da uygundu aldığımda.geceleri yanımda yatması için almıştım.ayrıca bebek odası da aldığım için pahalı bişey almak istemedim ama çok memnunum.çok geniş kullanışlı.şimdilik üst katında yattığı için istersen sallayabiliyosun.sallanması için ayrı aparatı var ama ben takmadım.oğlum sallanmadan uyuyo çünkü.yatağın yerini sürekli değiştirmiceksen kapıdan geçmesinin de pek önemi yok bence.önemli olan bebeğinin rahat etmesi...

14. 17 Eylül 2008
  15. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üst katında yattığında sallanma aparatı olmasada sallama imkanı var mı ve nasıl oluyor

16. 17 Eylül 2008
  17. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Üşenmedim kapı aralığını ölçtüm ,80 cm :)
    Valla kapılardan geçmesi iyi olur tabi.Benimki sepet beşik,sabah güneş alıyordu yatak odam,oturma odasına gidyorduk ikindi tekrar yatak odasına,hatta mutfaga bile götürdüğümüz olmuştur.
    Üst kat asma kat olduğu için sallanıyordur.Bir de netten alıcaksın sanırım,keşke mağazadan alabilsen,en azından benzer modelleri gör incele.Beni pek sarmamışlardı.

18. 17 Eylül 2008
  19. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın şulecim ama burada çok alternatif yok ve tabi doğru düzgün markalarda . olan şeyler herkesin evinde gördüğün modeller çünkü 2 tane bebek mobilyası satan yer var . o yüzden hem kullananlara sormak istedim bide markalı olursa kumaşın kaliteside iyi olur diye düşündüm açıkçasıda her evde gördüğüm en çok satılan ürün olan mavi-lacivert kenarda ayı olan oyun parkında gına geldi