Oyun Takibi

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve EU3 tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar son zamanlarda aklıma takılan bişe var fisfisfisfisfisfis Erkek arkadaşımla izindeyken sabahları uyanır uyanmaz msjlaşmaya başlardık. Arardı konuşurduk hatta. Ben o olmadan o da ben olmadan asla nete girmezdik. Ama o sürekli Counter strike oynamak istediğini söylerdi. Ne var bu oyunda derdim çok seviyorum aşkım der geçiştirirdi.. Hatta bi kere mailine bir akrabasından mail gelmişti. Akrabasının adı Büşra ve daha 13 yaşında. Abi nolur cs oynayalım diyodu.. Eee ne var bunda diceksiniz hatta bende diyorum bunda bişe yok. Geçenlerde gene aramızda konusu açıldı. Ne var bu oyunda nasıl bi oyun dedim. Chat özelliği varmış sanırım. Aşkım ben oyuna girdiğimde s.a diyorum ve komutlar geliyo oyuna başlıyorum dedi. Açıkcası o an için güvendim. Sizce bunu kontrol etmeli miyim? Sabahtan beri bu oyunu bulup yüklemeye çalışıyorum ama sanırım hala başaramadım. Bildiğim kadarıyla hep erkekler oynar bu oyunu. Sizcede öylemi??

2. 6 Şubat 2009
  3. Lacivert.

Lacivert. tartıda 53ü görene kadar! Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    Biliyorum bu oyunu..Küçük erkek kuzenim oynuyordu..Chat özelliğini gördüm, oyundaki kişiler birbirleriyle konuşabiliyorlar..Bilinen popüler bir oyun..Ve evet genelde erkekler oynuyor, hatta sadece erkekler oynuyordur bu oyunu.. Bence abartılacak birşey yok cnm a.s.

4. 6 Şubat 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Canım benim saol.. İçim az da olsa rahatladı. Az önce başka bir arkadaşımla konuştum sanırım chat özelliği internet üzerinden oynanan cs deymiş. Ve server için üyelik lazımmış.. Ama işte insan güvensede bilmediği bişeyi, ortamı merak edip içine kurt düşüyor :KK43:

6. 6 Şubat 2009
  7. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    Içini rahat tut benim erkek kardeşim bile bir ara eve gelmez oldu.takma kafaya...

8. 6 Şubat 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Evlenince alırım seni yanıma sen izlersin ben oynarım bebeğim güven bana diyo :) Ama dediğim gibi gerçekten merak ettim..

10. 6 Şubat 2009
  11. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dur dur canım arkadasımm telas edılcek bıse yok
    benım kardeslerımde oynuyor bu oyunu chat ozellıgı var evet ama oynayan kısıler yazısıyorlar
    bundan dolayıda senın aklına gelıcek sekılde bır sorun oldugunu sanmıyorum
    zaten cogunlukla erkeklerın oynadıgı bır oyun

12. 6 Şubat 2009
  13. _biber_

_biber_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oyun içn crack qerekebilr bilio musn ?

14. 6 Şubat 2009
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de bu oyunun hastasıyımm..:) yani uzun zamnadır bıraktım ama hastalık derecesinde oyunsmıştım 3 yıl boyunca.. sürekli birinci olmaya çalışıp saatlerce oynardım.

şuan pcim kastığı için oynamıyorum. bence mutlaka öğrenmeli ve oynamalısın. sende onunla aynı oyuna gir yazışmaları görürsün hem.

birçok kız oynuyor bu oyunu.

16. 6 Şubat 2009
  17. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    farkındamısınız hepimiz açılan ihanet konularından sonra "şüpheci" olmaya başladık :))
    oyunu biliyorum içini rahat tut sen :)

18. 6 Şubat 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hiç takma bunu kafana tatlım
    vurdulu kırdılı zevksiz bişeykafamçokkarıştı
    erkekler giriyor zaten hep:1ninca: