oyuncaklarımız

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve emirhan26 tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : emirhan26
  1. emirhan26

emirhan26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar,
    bebişleriniz oyuncaklarıyla oynamaya başladı mı?Emirhan müzikli oyuncaklara bayılıyor.Ana kucağı almıştım fisher price yağmur ormanı onun müzikli hayvanları çıkınca deliriyor onlara, birde playskool ninni çalan bir oyuncağı var şarkı çalarken yüzünde ışık yanıyor.Çıldırıyor onlara , sanki onlarla konuşuyor size de tavsiye ederim.Kendim anaokulu öğretmenide olduğum için okulda çocuklara parmak kukla yapmıştım bazen onları oynatıp ona şarkı söylüyorum.İnternetten playskool'un 5 parmak kuklasınıda sipariş verdim.Zeka gelişim ve iletişim becerileri için oyuncakları çok önemli sizlerle de paylaşmak istedim.Siz neler yapıyorsunuz?fikirlerimizi paylaşalım.
    :nazar::ecrin_bebek::KK46:

2. 18 Mayıs 2009
  3. cgdmabky

cgdmabky dido nun annesi çidoo:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende ıstıyom kukla barnahhlardan benm parmaklarımı ızlıo bos bos aksama gadar benmkız bugune kadar aldıgım oyuncakları pekte sevdı sayılmaz hayal kırıklıgı ıcındeyım ama sımdılere ılgısını cekıo o yzuden bundan sonra alıcam oyuncak bu topık cok ıyı olmus tsekkur ederım cnm

4. 18 Mayıs 2009
  5. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizimki parmak kuklalarını sevmişti ama ben onu unutmuşum şimdi okuyunca aklıma geldi
    aldığımızda bir de karga sesimle ali babanın çiftliğini söylüyordum o da gülüyordu

bir de 2li egzersiz arkadaşımı almıştık onu çok seviyordu ta ki şu son birkaç güne kadar
    huysuz bir bebiş oldu çıktı
    önceden neredeyse 1 saat oyuncaklarıyla dönencesiyle falan oyalanıyordu
    artık en fazla 10 dak. sonrasında basıyor çığlığı

fakat egzersiz arkadaşı oldukça iyi melodilerin değişmesi için eliyle bazı kısımlar vurması gerekiyor yani ellerini isabetli hareket ettirebilmesi konusunda eğitiyor aynasında kendi kendine konuşuyor

uyku arkadaşını- denizatı olanı- artık burnunu ısırmak için kullanıyor
    maviş filin burnundaki topu da ağzına almaya çalışıyor ve sağ kulağının hastası

6. 19 Mayıs 2009
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende çeşit çeşit oyuncaklar alıyorum ama pek ilgisini çekmiyor.daha doğrusu en fazla 15 dakika.oyun halısı aldım ilk gün biraz korktu sonra yavaş yavaş alıştı.projrktörlü duvara yansıyan şarkılı oyuncağı var çok nadir oyalansın diye açıyorum.hatta unutmuşum baya oldu açmayalı akşama deneyim yine.çıngıraklı sesli renkli renkli bir sürü oyuncağı var.ama bunların dışında helikopteri var en çok onu seviyor.tırtırtırtır diye ses çıkarıyor onu çok sevip oynamaya çalışıyor :)

8. 19 Mayıs 2009
  9. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arda sesli ışıklı oyuncaklara hasta dönencesine yatırıyorum yarım saat oyalanıyo ama şimdi o dönencesini köye getirdim park yatağıyla şimdi eve bi tane daha almak istiyorum şu yağmur ormanlarında sibelde ve çiğdemde var sanırım memnunsunuz dimi önümüzdeki hafta sipariş edicem bu dönence çok işime yaradı benim
    bizimde bi helikopterimiz var ses çıkartıyo ışıkları var bide bisikletli bi oyuncak var o da giderken şarkı çalıyo dikkatle onları izliyo

10. 19 Mayıs 2009
  11. ssaslan

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bizde yıldızlı rüyalar var
    memnunum oldukça uzun süre oyalıyor oğluşu
    daha ddoğrusu oyalıyordu
    artık yatak odamıza geçtiğimizden yatağı yatak odasında dönence orada
    gündüz odada oluyoruz ve odada oyalansın diye egzersiz arkadaşını fili falan veriyoruz

ha bi de anneannemiz bizde olduğundan oğluş kendi kendine oyalanmak neymiş unuttu
    onlar gidince beni zorlu bir süreç bekliyor

12. 19 Mayıs 2009
  13. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu yıldızlı rüyalar uzaktan kumandalı olanmı kelebeklimiydi yoksa çok kararsız kaldım hangisini alıcağımdan

14. 20 Mayıs 2009
  15. ssaslan

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    uzaktan kumandası da var canım
    hatta digiturk varsa onun kumandasıyla da çalıştırıp durdurabiliyorsun :)))))

16. 20 Mayıs 2009
  17. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay sibel süpermiş ya dijitürklede çalışıyo hee malesef yok süper olurdu:roflol:

18. 20 Mayıs 2009
  19. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bizimkide Parmak kuklarla ( playskool un ) çok eğelniyor ben de aynı şarkıyı söylüyorum Sibel ali babanın bir çiftliği vaarrrrr .Ninnili uyku arkadaşımı ve maviş fili henüz kavrayamıyor ama uyku arkadaşı çok rahatlatıyor . birde mama sandalyesinin oyuncaklarıyla konuşuyor gülüyor .