Oyuncaklarımız

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve green olive tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : green olive
  1. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar
    burakcığım maşallah hiç kucaktan inmek istemiyor o yüzden ona bir oyun halısı alayım diyorum. internette akvaryum oyun halsını beğendim fisherprice ın.
    sizler kullanıyormusunuz
    peki sizce çocuk ilgilenrmi yoksa biraz geciktim mi?
    sizler nasıl oyalıyorsunuz bebekleri işiniz varken?

2. 9 Mayıs 2010
  3. green olive

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    işte bunu almayı düşünüyorum kızlar
    yorumlarınızı bekliyorum

4. 9 Mayıs 2010
  5. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    ürün güzel ancak oğlunuz sanırım 7 aylık şimdilerde hareketlenmeye başladığı dönem yani şimdiden sonra onun sırt stü hareketsiz yatıp bunula oynamaktan zevk alacağını düşünmüyorum 2 ay kadar sonra emekleme çalışmalarına sonra da en sevdiği aktivite olan çekmece karıştırma olayına girişecektir

6. 9 Mayıs 2010
  7. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zamanı geçti malesef bende alıcaktım ama geç kaldık

8. 9 Mayıs 2010
  9. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    canım aynı ürünün yağmur ormanları var bizde de... 2 ay oldu hemen hemen alalı,ilk zamanlar çok güzel oynuyordu gerçi hala oynuyor ama 5 aylıkken emeklemeye başladı bizimki o yüzden oyun halısının dışına çıkıyor :)) dışardan oynuyor...
    artık çok rahat oturabildiği için yere yorgan seriyorum onun üzerinde oturuyor ve oyuncaklarını önüne koyuyorum o şekilde oynuyor... yalnız genelde birlikte oynamak istiyor,mümkün olduğu kadar yanında oluyorum...işlerimi de o uyurken yapmaya çalışıyorum...
    ben pocoyo kitapları var,kavramları öğretiyor onlardan almaya başladım,kucağıma oturtup şekillerle oyun oynayarak anlatıyorum... yakın-uzak , sesli-sessiz , büyük-küçük gibi... şimdilik ilgileniyor bakalım :))

10. 9 Mayıs 2010
  11. beryal

beryal rabbimMELEKLERİMİ yolladı Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    Ben 2 aylıkken kraft ın oyun halısını aldım Çok memnunum uzanma ve oyuncakları elleme becerısı gelıŞtı .hem yumuŞak hem Çok eĞlencelı.

12. 9 Mayıs 2010
  13. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım oyun halı aslında cok güzel hep uzanma hem oynama icin ama artık mirayda pek yatmak istemiyor oyun halıda hep oturmak veya ayakda durmak istiyor. bilmiyorum tabiki yatmayi seviyorsa olabilir ama bence onu alma artık. Onun yerine Mothercarede oyun platform var miray onu cok seviyor ve bende onu mutfaga veya nerde is yapıyorsam oraya koyuyorum ve orda oynuyor. hem istedigi gibi ayakda duruyor ve istedigi oyuncakla oynuyor. Miray aslında cok cabuk sıkılan bir cocuk yani duryor dedim mi max 10-15 dk duruyor. Ama eltim almıstı bunu ve onun cocugu cok cok uzun kalıyordu bunda. Yani biz kek yapıyorduk cocuk onda hic sıkılmadan oynuyordu. Mothercare sayfasına bak bi istersen veya oraya gidip incele. Bence güzel bir ürün.

14. 9 Mayıs 2010
  15. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    [​IMG] :nazar::nazar::nazar:

Piano var birtane. O cıkıyor yerinde oturup yerde de oynayabiliyor. 2 ayarı var. Birinde kendi calıyor. Birinde bir tusa bastigi zaman melodi calmaya basliyor. Ön tarafta bir ayna var. yanlarda Kitap var ve birkac oyuncak daha.

16. 9 Mayıs 2010
  17. green olive

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    haklısınız sanırım. bizimkini bir yerde tutmak mümkün değil. galiba oyun halısını 2 günde kırıp atar. aktivte masası yada yürüteç gibi birşey baksam daha iyi olacak.
    oyuncak konusu varmıydı bakmadım ama
    bebeğinizi geliştridiğine inandığınız onu saatlerce oyaladığını gördüğünüz oyuncaklarınızı bizimle paylaşırmısınız. çünkü ben gerçekten zorlanıyorum bu konuda
    desteğinize ihtiyacım var.

selinacım o masayı görmüştüm aynı zamanda yürüteç sanırım. ama 250-300 lira civarındaydı. bu aralar beni aşar bu rakam :< birde yürümeye başladıktan sonra bu oyuncakla ilgileniyorlamı sen bilirsin bu konuyu :

18. 9 Mayıs 2010
  19. TaKinTi

TaKinTi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sanırım gec kaldın cunku biz oyun halısını 2 ay once aldık onceleri yatıp uzanmaya calışıyordu ama artık sağa sola yuvarlanıyor oturuyor eskisi gibi cok ilgili değil. bu aralar en cok sevdigi DAVULu. baya oyalanıyor onla cok egleniyor. ama yürüteç de ii olabilir sanırım