Özel Buca Tınaztepe Hastanesi'ne Gidenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve KARAFESLEGEN tarafından 7 Haziran 2011 başlatılmıştır.

7 Haziran 2011
    Konu Sahibi : KARAFESLEGEN
  1. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar merhaba, 16 haftalık hamileyim.bornova şifa hastanesine gittim 2 kez..evime yakın olduğu için bugün tınaztepeye nilgün hnma gittim, ilk izlenim olarak memnun kaldım..bu hastaneye muayeneye giden, doğum yapan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi lütfen..sağlıkla kalın.

2. 11 Haziran 2011
  3. 35esra35

35esra35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlı doğumlar dilerim gittiğin dr u bilmiyorum ama ben aylin hnm gittim ve doğumumu o yaptırdı aylin hanımı şiddetle tavsiye ederim aylin hanım p.tesi salı çarşamba buca tıpta perşembe cuma tınaztepede soruların öğrenmek istediğin birşey olursa özelden yazarsan seve seve yardımcı olmaya çalışırım

4. 16 Haziran 2011
  5. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    arkadaşım merhaba, çok teşekkür ederim cevap verdiğin için, bebişini Allah bağışlasın, bahtını açık etsin rabbim inşallah.. tınaztepe olayı kriz yarattı bende. ben ilk randevuya gittiğimde salı idi..aç olmadığım için ertesi gün yani çarşamba kan verdim, üzerinde cuma günü 4.30 da gelmemi yazan sonuç ve yorum için kağıt verdiler..cuma gittim sonuçları aldım, ve süprizzz doktor yok..buca tıpta görevliymiş, danışmadaki bayan salı perşembe burda dedi, tabi bende şokkk..niye o zaman labaratuvar cumaya sonuç çıkarıyor, doktoruna göre gün versin o zaman dimi ama..neyse salı gidemediydim, bugün çıktım gittim, ve bi şok daha..doktor yine yok..meğer pazartesi salı çarşamba tınaztepe de görev yapıyormuş doktor..ay kahroldummmm...danışmadaki kıza diyorumki salı perşembe dedin sen bana, salı çarşamba demişimdir diyor,deli olacam...velhasılkelam bi sonuç gösteremedim 10 gündür :)))... amma çok konuşmuşum ha...
    sorularıma gelim iyisimi ben, sen bütün takiplerini ordamı yaptırdın, bide doğumun normal mi oldu? şimdi ben bütün kontrollerime gitmeyi düşünüyorum da,doğum anı geldiğinde doktorun hastanede olmadığı zamana denk gelirse nasıl olcak diye düşünüyorum..sendende yorumunu alabilirmiyim..bu arada ismim canan, çok memnun oldum tanıştığıma, sağlıkla kal..

6. 25 Temmuz 2011
  7. 35esra35

35esra35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canancım ben hamile old.öğrendiğim günden son güne kadar aylin hanıma gittim yani buca tıpa çünkü tınaztepe henüz açılmamıştı doğumumda oğlum 40 haftayı doldurup gelmediği için sezeryan oldu karataşta.ama şimdi tınaztepe açıldığı için normalde sezeryanda tınaztepede oluyo.doğum anı geldiğinde doğuma kendi dr girmesini istersen gitmeden önce arayacaksın o seni yönlenirecek fark etmez dersende o gün yada gece hangi dr nöbetçiyse o yaptırır doğumunu.gittiğin dr la ilgili bilgim yok ama aylin hanımı her şekilde tavsiye ederim ben kendisini çok seviyorum istediğin zaman cepten bile ulaşabileceğin bi dr

8. 25 Şubat 2012
  9. nefret

nefret canım oğluşum kucagımda:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    tınaztepede dogum ucetlerı ne oldu bılen varmı ?

10. 27 Şubat 2012
  11. nefret

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    gıden yokmu acaba

bıde ozel hast. dogum ucretlerını ssk dan alıcakmıs hastadan cok az katkı payı alıcakmıs dedı komsum aslını bılen varmı

12. 6 Mart 2012
  13. nefret

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    belkı benım gıbı merak eden olur dıe yazıyorum
    sezeryan ucretlerını ogendım
    1.600 tl ile 1.800 tl arasındaymıs

14. 9 Mart 2012
  15. sayee

sayee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende gidiyorum tınaztepeye ama Ayşalı Yılmaz Dr.um.kendisinden cok memnunum, ilk gebeliğim kürtajla sonuclandı, kalbi durmuştu bebeğimin şimdi yine istiyoruz bakalım hayırlısı.Ayşalı Hn.ada devam etmeyi düşünüyorum

16. 9 Haziran 2012
  17. aynur3535

aynur3535 Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    o hastanede 2 ayrı doktora gittim ve mayıs ayında doğumumu orda yaptım kesinlikte tavsiye etmiyorum...devlet hastaneleri bile kat kat daha iyidir...bebeğinçok şişman sezaryen olmalısın diye zorlamaları sonucu sezaryen oldum..39 hafta 4 günlükken doğum yaptım bebeğim 2.500 gr doğdu..36 haftalıkken bile 2.900 demişlerdi kilosuna ...bu kadar yanılma olamaz..hastane görünürde cok temiz..ama 1 gece kaldım anladım ki hijyen sıfır...devlet hastanelerinde bile kullan at idrar torbası kullanılıyo burda musluklu...hemşire sondayı boşalttı her taraf idrar oldu 50 kere söyledik 1 kere bile temizlemeye gelmediler zaten hemşireler insanı dövcek gibi davranıyorlar kapı çalma gibi bi nezaket göstermiyolar odaya dalıp çat diye ışığı açıveriyolar ellerinde bi tane derece her hastanın koltukaltına aynısını sokuyolar bebeğe pis kullanılmış biberon getiriyolar vs vs......bence siz siz olun 2000liranızı sokağa atmayın ve orda doğum yapmayın...

18. 20 Eylül 2012
  19. ahu35

ahu35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Temmuz 2012 de tınaztepe hast. Sezeryan ile doğum yaptım. Ssk lı bir çalışan olarak ssk mdan faydalanabilmek ve evime çok yakın olduğundan dolayı bu hast.yi tercih etmiştim. Ssk dan faydalandığım taktirde yasal olarak doğum fiyatları: Normal doğum 1.500 tl sezeryan ise 545 tl olması gerekirken bana sezeryan ile doğum yaptığım halde normal doğum fiyatını yani 1.500 tl ödemem gerektiği söylendi. Allahtan kız kardeşimde özel gazi hast.de çalıştığından konuyla ilgili bilgi sahibi olduğundan dolayı bu parayı bizden almazsınız gerekirse polis çağırın ödemiyoruz biz bu parayı. Alınması gereken para 545 tl dir. Sgk kanunları budur gidin en yetkili kişiye iletin bunu dedi veznedeki kıza. Yarım saat sonra bizden 1.500 tl talep eden kız elinde 545 tl fatura ile tekrar geldi. Bu hastahanede doğum yapacak arkladaşlar lütfen gözünüzü açın..konuyla ilgili sormak istediğiniz sorular varsa hemen cevaplayabilirim..