özel çapa hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nexsxe1 tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : nexsxe1
  1. nexsxe1

nexsxe1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    günaydın arkadaşlar ben 20+5 günlük hamileyim bugüne kadar park medıcıl fatih

hastanesine gittim hala da gidiyorum bu son kontrolumde doğum fiyatlarını öğrendim

çok şaşırdım fiyatlar çok yüksek geldi açıkcası sezeryan olucak benim 2,500 ytl civarı

ama ekstralar hariç tabi bizde özel çapa hastanesini araştırdık internetten ordada 250 ytl

tabi bu fiyatlar ssk indirilmiş hali arada çok büyük fark var acaba aramızda özel çapa

hastanesine giden yada doğumunu orda yapan arkadaşlar varmı memnun kaldılarmı

birde hangi dr. tavsiye edersiniz bana yazarsanız çok sevinicem şimdiden hepinize çok

teşekkür ederim.

2. 10 Ekim 2008
  3. nur_erdem

nur_erdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb benım bir akrabama orda dogum yaptı eylül 20 sinde çok memnunn kaldı ssk lı ama sezeryana 1000tl ödedi artı dogumda miyomu alında 200 tl ona ödedi ben onu ziyarete gittim ve cok begendim hastaneyi ama 250 ye doğum yapmadı bende suan hamıleyım 24 hftalık özel gaziosmanpaşa hastanesinde doğum yapıcam orda normal 250 sezeryan 750

4. 10 Ekim 2008
  5. nexsxe1

nexsxe1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler yanıtınız için biz telefon açtık çapaya bize öyle söylediler hatta komşum

kısmetse salı günü ne randevu aldı kendisi de hamile bende onun la birlikte gidicem

bakmaya hayırlısı inş.

6. 11 Ekim 2008
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    kızlar bende avrupa yakasında bir hastane arıyorum şu anda gittiğim hsatane çok uzak dpğum için evime yakın bir hastane bulmam lazım

8. 8 Kasım 2008
  9. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba neşe, özel çapaya gittin mi? memnun kaldınız mı? ben de medical'a gidiyordum ama fiyat cok yuksek geldi. benim eve cok yakin o hastane beni de bilgilendirirsen sevinirim...

10. 9 Kasım 2008
  11. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar medıcalparkda sezeryan 2500 olmuş ssk lıya inanmıyorum bu yaz 1750 idi 750 ytl zammı yapılmışşş

12. 9 Kasım 2008
  13. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    evet yaaa ben de o yuzden degistiriyorum hastaneyi:KK43:(

14. 24 Şubat 2009
  15. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar Özel Çapa Hastanesinden memnun kalan var mı aranızda. Ben daha önce Özel Çapa Millet'e gittim orada bir hanım doktor vardı çok memnundum. Ama hastane el değiştirdi ve doktor bıraktı orayı özel muayenesi var ama tuzluya gelir tahlil falan isterse. Ben de bu ay doktora gitmek istiyorum genel bir kontrol için. Bir de bayan doktora giden var mı? Altay bey diye bir doktor varmış sitede gördüm ve hastanenin sitesinde ama ilk tercihim bayan doktor. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

16. 24 Şubat 2009
  17. gurbetteyim

gurbetteyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de bu konuda başlık açtım ama ne yazıkki cevaplayan olmamış
    Öyle çok hastane gezdim ki en son özel çapayı ve altay beyi söylediler.
    Hastaneyi doktoru ve fiyatları bilenler paylaşırsa çok seviniceğim. Ben de Altay beyden randevu alıp bi hastaneyi görmeyi istiyorum.
    Bu arada "kaldera" bende bayan doktor diye tutturmuştum. Şimdi hiç tavsiye etmiyorum. İnan erkek doktorlar çok daha empatik. bir iki bayan doktor tecrübesinden sonra sende hak vericeksin :KK43:

18. 24 Şubat 2009
  19. gurbetteyim

gurbetteyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emekli sandığı muayene fark ücreti 20 tl normal doğum 200 tl zorunlu sezeryan 500 tl ve isteğe bağlı sezeryan 800 tl dediler bana ama hastanenin nasıl olduğunu bilmiyorum