özel hastanemi, devlet hastanelerimi, ünivesite hastanelerimi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nilnimet tarafından 16 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : nilnimet
  1. nilnimet

nilnimet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar hangisi daha iyi :KK46:

2. 16 Ağustos 2007
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben askeriyeye gidiyorum çok memnunun özel hastanelerde iyi ama çok pahalı fiyatları var devletle üniversite birleşti zaten sevk almadan gidiyosun ama onlarda çok kalabalık zor bi tercih..

4. 16 Ağustos 2007
  5. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben özele gidiyorum.hiçolmazsa insan muamelesi yapıyorlar.müşteriyiz ya:))

6. 16 Ağustos 2007
  7. mybeans

mybeans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Üniversite hastanesine gidiyorum.
    İmkanım olsa özeli tercih ederim. Çünkü çok kalabalık 1 günde işim bitmiyor.Testler riskli çıkarsa ayrıntılı ultrason yok ,amniyosentez yok özelde yapılacakmış. ...
    Ayrıca doktorları da öyle uzman falan değil öğrenci. Ultrason çeken doktorlar da çok iyi bilmediği için bazen önemsiz şeyler için endişelendiriyor, hiç bir açıklama yapmıyor. Kendi aralarında fısıldaşıyorlar ama hasta sorunca bişey yok diye tersliyorlar.Kendimi kobay gibi hissediyorum.
    Böyle bir olay geldi başıma çok korktum. Uzman bir doktorun muayenehanesine gittim önemli bişey değilmiş. üç gece ağlamıştım o ultrason çeken kişi yüzünden.
    Bu arada cerrahpaşaya gidiyorum.

8. 16 Ağustos 2007
  9. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    devlet hastanesi...evet özel hastaneler daha iyi muamele ediyorlar ama insanlarıda yolunacak kaz gibi görüyorlar...

10. 16 Ağustos 2007
  11. zeynep882

zeynep882 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım haklısın özeller pahalı oluyor ama dr a göre de değişiyor biz sorduk neden daha pahalaı sizin sezeryan ücrtleriniz diğer hastanelerden diye çok açıklama yapmadı ama bize şöyle bir öneride bulundu en başından benri takip ettiğim hastamsınız onun için size doğum masraflarında personel indirimi uygulayayaım dedi yani bu birazda dr a bağlı ben çok memnum konyada bulunan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim gitmek isterseniz özel selçuklu hastanesi Güler Kaya Altıntepe çok cici bir dr oğluşumuda inşallah önce Allahın izniyle sonra dr umun ssayesinde alıcam kucağıma hepinizi Allah kurtarsın

12. 16 Ağustos 2007
  13. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    iyi araştırmak lazım bazı devlet hastaneleri özellerden daha temiz, güvenilir hem devlet hastanelerinde doktor ve ebeler daha tecrübeli ama yine de hastaneden hastaneye değişiyor önceden sıkı bir araştırma yapmak lazım özel kliniğine gittiğin dr devlet hastanesinde çalışıyorsa bundan faydalanamak lazım bir de şöyle bir durum var bazı dr.lar ise 9 ay özeline gittiğin halde normal doğum yaparsan doğuma girmiyor sadece sezeryana giriyor o yüzden dikkatt derimm

14. 16 Ağustos 2007
  15. EU1

EU1 Guest

ben son anda devlete geçenlerdenimmmm.gerçi sezeryan olaccak doğum ama yine de özel dedim gittim çok pişmanım.aramadılar bile doğum günü almadınız diyeeee...dru aradım uyuzlar gibi kaşınıyorum göbişte çıktı dedim kadın bana cildiyeciye git dedi gel de bakayımm demediiiiiiii.......

16. 16 Ağustos 2007
  17. EU1

EU1 Guest

bende seni sildim geçmişime gönderdim artık dr.asiyeeeeeeeeee

18. 16 Ağustos 2007
  19. suavea

suavea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sağlıkçı olarak özellikle gebelere devlet hastanesi veya üniversite hastanelerini öneriyorum özel hastaneden daha yorucu belki ama doğum bu ne zaman olacağı neler gelişeceği çok belli olmaz tam teşekküllü üniversite yada devlet hastanesinde ihtiyacınız olduğunda (umarım her şey yolunda gider ama aksilik ihtimali de hep aklımızda olmalı)müdahale edebilecek ekip hep vardır