Özel Kocaman Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve melek_ada tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : melek_ada
  1. melek_ada

melek_ada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kocaman hastanesinde doğum yapmış ve yapmayı düşünen arkadaşlar hastane ve fiyatı hakkında bilgi lütfen

2. 14 Aralık 2008
  3. melek_ada

melek_ada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haydi izmirli arkadaşlar cevap lütfen

4. 17 Aralık 2008
  5. melek_ada

melek_ada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar izmirde doğum yapan arkadaş yokmu yaa izmirliler bu kadarmı az

6. 21 Aralık 2008
  7. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Fiyat olarak bilemem ama babamın ameliyatı orada gerçekleşmişti ve çok bakımlı ve kişye özel ilginin olduğu ve memnuniyete önem verilen ,inasan muamelesi görüp hijneik ortam olan bir hastane...
    Ayrıca bu hastane operaysonlar içinde kiralanabiliyormuş kullanılmaktadır...

8. 21 Aralık 2008
  9. wosgi

wosgi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    slm arkadaşlar bende anne adayıyım 7 haftalık bebeğim ve hastane araştırıyorum inş hayırlı bi doğum geçiririm...

10. 21 Aralık 2008
  11. melek_ada

melek_ada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hayırlı doğumlar dilerim.kesinlikle doğumdan sonraki fikirlerini paylaş.sezeryanmı olacaktı senin?

12. 18 Ocak 2009
  13. papatyam35

papatyam35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar ıkıncı annelıgıme hazırlanıyorum suan 3.5 aylık hamıleyım ve bır arastırma yaptım ssk lıyım bu arada sızınlede fiyat konularını paylasayım kocaman ssk ile 300 epüdralli evet müjgan hanımın guler yuzu falan ii ama hastane ii degil görünüm olarak ayrıca hafta sonu yada gece dogum olursa 100lira fark alıyor fıyat uygun.karatas hastanesi ssk 350 kontrol oldugunuz dr gırsın dersenız 1000lıra el parası alıyor odaları kocamana gore cok daha guzel ve temız hayat hastanesi 210 skk epüdral verdıgım fıyatlar epüdralli arkadaslar yazmayı unutmus olabılırım her hastane için aklınızda olsun hayat hastanesi en ucuz ama ben ılgılerınden pek memlun kalmadım.ilgi tıp merkezi en guzel olandı gıttıgım yerler içinde en temızı en bakımlısı 1500 lira ssk lı normal dogum 2000 imiş 500lirayı ssk dan alıyorlar odalar cok temız ve duzenlı personel son derece guler yuzlu ben suan ilgiden yanayım ilk dogumu özel ege saglıkta yapmıstım oda ve ortam inanılmaz güzeldi o yuzden tekrar aynı bakımı arıyorum ve ilgi özel saglıktan 1 kademe alt olsada hastanelerın içinde en iyisi cok yazdım kusura bakmayın:KK70: bılgılerımı paylaşmak istedim.cok gezdım bu hamılelıgımde ve hastanelerın içler acısı halını gordum özel adı altında dökülüyor hastaneler:KK43:(((

14. 17 Mart 2009
  15. egLib

egLib Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sen özle hayat hastanesin de kime gittin ilgi göremedin??? Ben de bu hastaneye gitmek istiyorum bundan sonra ama hangi doktor ilgi göstemedi bilmek ister tavsiye eden çok oluyor orayı ama bakalım gene de karar vermedim..

16. 17 Mart 2009
  17. egLib

egLib Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Buca seyfı demırsoy devlet hastanesını de tavsıye eden varsa bılmek ısterım orayı daa Çok tavsıye edıyorlar..

18. 31 Mart 2009
  19. GumiGum

GumiGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet aynı şekilde bende kimden duyarsam duyayım çok tavsiye edilen bir hastane..
    Birde Gunduz Mesaisinde Eşrefpaşa Büyükşehir Belediyesi Vakıf Hastanesi bülent bey çok tavsiye ediliyor .
    Ben Kocaman Hastanesinde Müjgan Hanıma gittim, ıletişim kuramadım ayrıca Muayenehane kartını verip muayenehaneden devam etmeyi teklif etti o yuzden bir daha gitmedim..

Son düzenleme: 31 Mart 2009