Özel Levent Hastanesi !!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve realist34 tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : realist34
  1. realist34

realist34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar oncelıkle ıyıaksamlar...
    Ben 6 aralıkta Ozel levent hastanesınde sezeryanla cok sukur olsn rabbıme kuzumu kollarıma aldım...
    Bugune kadar hıc bır ozel hastaneden bu kadar memnun kalmamıstık...Doktorlarından ebelerıne hemsırelerınden hastabakıcılarına kadar personelıyle harıka bır hastane...
    Inanılmaz memnun kaldık..
    bu hastanede gercektn personelin hepsı cok gulec yuzluleler...Resmen hastayla arkadas gıbıler...Guler yuzlerı helede saglıgınızla yakından olan ılgılerı harıka...
    Benkı hastane ortamından ve dogumdan ınanılmaz korkan bır ınsandım fakat bu hastaneye gıderken gule oynaya gıdıyordum...
    Rabbım dusurmesın bır sorununuz olursa yada hamıle kalırsanız yakınınızdaysa eger gercekten bu hastaneyı tercıh edın derım...
    Inanın bana cok cok daha luks olan hastanelere bın basar burası her yonuyle...
    Doğum doktorum Şebnem ÖNSEL cok hos bır kadın ve cok ılgılı zekı ve super tecrubelı bır kadın masallah ..:):)

Ben derımkı yakınınızdaysa bu hastaneyı tercıh edın ...
    Benden soylemesı...Pısman olmayacaksınız....
    :asigim:

Son düzenleme: 9 Ağustos 2010
    zeynomckr bunu beğendi.
  2. 14 Ocak 2011
  3. pxixnary

pxixnary Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 seferdir şebnem hanıma gidiyorum. zeki, tecrübeli bir kadın. hastane büyük bir hastane değil malesef ama, doktor tecrübeli..
    ben memnun kaldım.

zeynomckr bunu beğendi.
  4. 7 Temmuz 2014
  5. temmuzsogugu

temmuzsogugu . Üye

Beğenildi:
    706
    Ödül Puanları:
    178
    Bayanlar gercekten memnun kaldiniz doktor hanimdan oylemi?bende gidecegim ona ama bazi doktorlar cok kotu davraniyorlarmis arada bir yorumlari okuyorumda.

zeynomckr bunu beğendi.
  6. 25 Eylül 2014
  7. zeynomckr

zeynomckr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar,
    ben de yakında doğum yapacağım.Şebnem hanıma gideceğim haftaya. Siz normal mı sezaryen doğum mu yaptınız?
    Bazı doktorlar sezaryen tercih ediyorlar, şebnem hanım nasıl acaba?

8. 25 Eylül 2014
  9. zeynomckr

zeynomckr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar,
    ben de yakında doğum yapacağım.Şebnem hanıma gideceğim haftaya. Siz normal mı sezaryen doğum mu yaptınız?
    Bazı doktorlar sezaryen tercih ediyorlar, şebnem hanım nasıl acaba?

10. 25 Eylül 2014
  11. temmuzsogugu

temmuzsogugu . Üye

Beğenildi:
    706
    Ödül Puanları:
    178
    Merhaba sorunuza cevap veremiycem ama sunu soyliyim cocuk Istedigim icin sebnem hanima gidip geliyorum iyi biri ben memnunum.bence tereddut etmeden gidin gorusun.Evladinizla mutlu olun darisi basima

12. 12 Ekim 2014
  13. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    Su an buraya giden varmi

14. 11 Aralık 2014
  15. ebrueylulcan

ebrueylulcan Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Evet canım bende özel Levent hastanesine gidiyorum kızım 5 yaşında 9 ay boyunca tüm muayene ve kontrollerime oraya gittim doktorum Şebnem Önsel çok tecrübeli detaycı ve güleryüzü bir kadın işini iyi yapıyor anlayacağın ancak doğumumu orada yapmadım çünkü hastane küçük ve güven vermiyor nedense şuanda 10 haftalık hamilerim yine aynı tempo şebneme devam ama doğum için daha büyük bir hastane tercih edeceğim kısmet olursa

anneyimhamileyim bunu beğendi.
  16. 4 Ocak 2015
  17. yagmur1609

yagmur1609 Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaslar
    ben 8+5 hamileyim sebnem hanima gidiyorum suan ilgiden memnunum hastanede fena sayilmaz acaba guncel dogum fiyatlari hakkinda bilgisi olan varmi?

18. 4 Ocak 2015
  19. ebrueylulcan

ebrueylulcan Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Normal doğum 2500 tl Sezeryan 3500 tl idi 1 ay önce ama yılbaşından sonra fiyatlar artar sorman lazım canımm .Buarada şebnem hanım çok ilgili çok tatmin edici bir doktor bende ona gidiyorum 24 haftalık hamilerim bende 5 yıl önce kızımın tüm muayenelerini ona gittim ama hastaneyi beğenmiyorum teşekküllü bir hastane değil yeni doğan ünitesi yok o yüzden kızımın doğumunu başka özel bir hastanede yaptım bu doğumumdada kısmet olursa başka hastanede düşünüyorum . Hayırlı olsun bebişin sağlıkla gelsin inşallah :)))

anneyimhamileyim bunu beğendi.