Özel NİSA Hastanesinde Safra Kesei ameliyatı olan varmı ?

Konusu 'Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve eylul166 tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : eylul166
  1. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba arkadaşlar ,safra kesemde taş tespit edildi ve fazla olduğu için acil saframın alınması gerektiği söylendi ,devlet hastaneleri ve araştırma hastaneleri bu işi yapıyor fakat ben hem sıra olayı hem de hijyenden dolayı özelde olmayı düşünüyorum ,daha önce yenibosna NİSA HASTANESİ nde doğum yapmıştım ve oldukça memnun kalmıştım şimdi safra ameliyatını da orada olmayı düşünüyorum kapalı ameliyat olucam,aranızada olan yada yakını orada ameliyat olan varsa bilgi bekliyorum ,,memnun kaldınızmı ? ameliyat sonrası sıkıntınız oldu mu ? cevaplarsanız sevinirim ..

2. 17 Nisan 2010
  3. Hayat61

Hayat61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    MERHABALAR BENİMDE SAFRA KESEM DE TAŞ ÇIKTI AMELİYAT OLMAM GEREKİYOR SİZLERİN BİLDİĞİ İYİ GÜVENİLİR VE UYGUN BİR HASTANE BİLİYORSANIZ YARDIMCI OLMANIZI İSTERİM turkbayragi

4. 20 Nisan 2010
  5. mumessil

mumessil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ameliyatımı 29.03.2010 tarihinde oldum kurtuldum çokta memnunum :) özel çapa hastanesinde Dr.Türker Ertürk`e ameliyat oldum. Hocamın ellerine sağlıkk inanılmaz süper bir genel cerrah.. sağlık güvenceniz varsa (ssk, bağkur, emekli sandığı) bu hastanede fark vermeden ameliyatınızı ücretsiz olabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim doktoruda hastaneyide.. teşekkürler

6. 22 Nisan 2010
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım ya çok geçmiş olsun ,demek kurtuldun ,nasıl geçti ,ağrı sızı oldumu ? kaç saat sürdü ,memnun kalmışsın sanırım çok sevindim ,karnında kaç delik var ? yerleri çok bellimi ? birde şişkinlik yapıyo diyolar oldumu öyle bişey ,çok soru sordum ama bu ay sonu olmayı düşünüyorum artık ..

8. 25 Nisan 2010
  9. mumessil

mumessil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 delik oluyor. Bir, birbuçuk saat civarı sürüyor. Kesiklerin yerleri belli bile değil. şişkinlik olayı ise ameliyata başlarken içerideki organları ekranda iyi görebilmek için içeri gaz veriyorlar. hafif bir şişkinlik oluyor. onuda ameliyattan sonra vücut atıyor zaten. Basit bir operasyon merak etme :) ama bende senin gibi çok soru sormuştum :) :) şükürler olsun ameliyattan sonra çok iyiyim.. Doktor bu konuda çok önemli aklında olsun. Geçmiş olsun

10. 10 Mayıs 2010
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    çok sağol mümessilcim ,senin sayende türker ertürk ile tanıştım ,ve yarın ameliyatımı oluyorum ,çok iyi bir dr. tüm tetkiklerimi yaptı sağolsun ,dediğin gibi ücretsiz yapılıyor ,umarım sorunsuz geçer bende senin gibi memnun ayrılırım ...

12. 10 Mayıs 2010
  13. fillulu

fillulu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hadi bakalım hayırlısı. çok geçmiş olsun. deneyimlerini paylaşırsan sevinirim. benim anneminde aynı problemi var.bizde yaptıracağız.güzel referans olacak.

14. 10 Mayıs 2010
  15. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    tabiki canım bir atlatayım yazıcam ayrıntıları ..sizede geçmiş olsun ..

16. 13 Mayıs 2010
  17. mumessil

mumessil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmişler olsun.. Eminimki ameliyatın Türker hocanın ellerinde çok başarılı geçmiştir :) Bı konuda yardımım dokunduysa sana ne mutlu bana :)

18. 16 Mayıs 2010
  19. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ameliyatımı oldum sonunda 11 mayıs salı günü ,Türker hocanın ellerine sağlık ,1,5 -2 saat sürecek olan ameliyat 5 saat sürdü ,sebebide kapalı başlayıp açığa dönmesi .kapalı bitirmek üzereyken safra ağzını bağlayamadığı için yukardaki 4. deliğe kesi atmak zorunda kalmış ,açık ameliyattaki kesi nin yarısı kadar ..şu anda ağrılarım minimum düzeyde ,bu salı kendisini göreceğim tekrar ve dikişlerimi alacak ,hastaneden çok memnun kaldım .3 gün yattım ,o kadar ilgi alaka gösterdilerki ,hemşireden ,hizmetliye kadar 4 döndüler başımda ,odaları çok konforlu ,çok rahat bir ameliyat geçirdim ..tabiki öncelikle senin sayende mümessilcim ,çok teşekkür ederim sana herşey için..
    allah bundan sonra sağlıklı günler versin bizlere ..