özel numaradan telefon görüşmesi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yELiiizz tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : yELiiizz
  1. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben eşini aldattığından emin olduğum birinin cep telefonunu arayıp onu ihbar ettim .ederken de anlamasın diye özel numara yaptım ayrıca başka bir kimliğe büründüm.Bu adam karısının telefonunu araştıracağı yerde beni savcılığa vermiş şu saatte arayan kim diye sanırım dilekçe ile başvurmuş.ne zaman ortaya çıkar? ortaya çıkma süreci nedir ?adli tatile kadar çıkar mı benim numaram? ve konuşmanın ses kaydı çıkar mı?ayrıca yapabileceğim bişey var mı? eşim kesin beni öldürür sana ne diye Düşünsenize böyle bir adiliğe seyirci kalmayayım diyosunuz ve başınız belaya giriyor belkide benim yuvam bozulcak
    lütfen bilen yardım edebilir mi?

2. 9 Temmuz 2009
  3. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yaa ne yapmanız gerektiğini bilmiyorum ama keşke değişik bir numara ile arasaydınızz :bbo:
    Ya da tekrar arayıp özür filan mı dileseniz acaba :bbo:

4. 9 Temmuz 2009
  5. EU1

EU1 Guest

eğer bir kere aradıysanız merak etme telin çımaz eğer devamlı aradıysanız savcılık adamda bunu idilekçesinde yazdıysa saat dakika belirterek savcılığa başvurduysa savcılık dikkate alır ,eğer dilekçesinde tehtit küfür veya şantaj yaptı diye yazarsa savcı dikkate alır yoksa tek kere aradysan ve dilekçesinde sadece senin anlttığın ğibiyse kesinlikle takipsizlik kararı verir,,

6. 10 Temmuz 2009
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sizi neden bu kadar ilgilendiriyor ki baskalarinin ozeli???

8. 10 Temmuz 2009
  9. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    özür dilesem belli olur onu en son düşünücem

10. 10 Temmuz 2009
  11. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet 1 kez aradım söyledim bana teşekkür etti ben biliyodum ama ispatlayamıyodum dedi ertesi gün ortalık karışık olduğu için ne oldu diye merak ettim tekrar aradım ve bana hakaretler yağdırdı hepinizi de kesicem öldürcem dedi ayrıca buna bunca zamandır gözyumduğunuz için hepiniz o........... sunuz sizi ............... dedi

12. 10 Temmuz 2009
  13. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısn aslında bizene yaa kim kimle yatarsa yatsın kim kimi dolandırırsa dolandırsın kim kime tecavüz ederse etsin ilerde bizim kızımızın başına gelirse bile saklayalım kimse duymasın beni kocam aldatırsa bana kimse sölemesin böle 2 şerli 3 erli gül gibi geçiniriz dimi arkadaşım herkes herşeyi saklasın çivisi çıksın dünyanın biz de böyle kadınlarla ve adamlarla komşuculuk oynayalım arada bu adam bizede dokunur belki köşe başında biyerimizi eller aman ha saklayalım elleyiversin nolcak dimi

14. 10 Temmuz 2009
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    fazla abartmissin dolandircilik,taciz falan..her aldatan etrafa tacizde mi bulunuyor:))
    ewet kim kiminle birlikte olursa olur karsi tarafta zaten biliyormus tasasi size mi dustu???
    hic hos degill..sizde kocanizin pesinee dusun nasilsa ajanlik ruhunuzda var:))
    cok iyi niyetli olsaydiniz gider yapan kisiyle konusup uyarirdiniz..
    ha oldu ki soyledin basin goge mi erdi:)) o esiyle konusup evliligine devam edecek ee sen mutlu olacaksin mutsuz mu :))
    sen soyledigin zaman onlar evliliklerine devam ettigi zaman gene 2ser 3 er yasamayacakmisiniz:))
    yada sizin gormediginiz etrafta kac kisi o sekilde dolasiyor:)) en yakinizdakiler bile:))
    sizin gibi biri yuzunden 2 cocuklu bi kadin hastanelerde yattii ne badireler atlatti kocasiyla arasi bozuldu simdi bosanamiyorda hemde mutsuz hemde sagligindan oldu..
    oyle bi durum olsaydi yine mi iciniz rahat edecekti???
    size ne baskasinin uckurundan???

Son düzenleme: 10 Temmuz 2009
  16. 10 Temmuz 2009
  17. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sizinde o kisiden farkiniz yok esinizin arkasindan is ceviriyorsunuz esinizin duyarsa size kizacagini bile bile kendi agzinla yazmissin bunu:

'eşim kesin beni öldürür sana ne diye'

yanlisinin sende farkindasin..aldatan kendini aldatir..sen gorusmessin o kisiyle olur biter bu nedir yani..yuvanin bozulacagini goze aliyorsun amacta adilige goz yummamak:))

18. 10 Temmuz 2009
  19. EU1

EU1 Guest

öncelikle yaptığın çok yanlış onu söyleyim

ben sevcılığa verdiğin hiç sanmam
    bir vey ertesi aramayla savcıılk dilekçeyi dahi kabul etmez

ses kaydı filan ollmuyor buna eminim
    konuşma metnin bile yoktur
    sadece aadığın saatlar ispat olunur eğer savcı kabul ederse
    dilekçe verildikten 6 ay sonra anca haberleri olur
    seninarağını savcı çağırır söyler
    ha bazen savcı söylemiyor dahi arada husumet çıkmasın diye sadce karşı tarafı uyardık diyor
    çünkü seni eğer ğerçekten dilekçe verdiyse ifadeye çağırırlar ama sanmıyorum hiç verildiğini verdiyse bile sanmaki savcı onu işleme koysun takipsizlik verir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.