Özel Okmeydanı Hastanesi'nde Doğum Yapanlar veya Yapmayı Düşünenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve limbi33 tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : limbi33
  1. limbi33

limbi33 Pembe prensesim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar ozel Okmeydani hastanesinde dogum yapan ve ya dusunen varmi? Iyi mi orasi?Yardim edin...:Saruboceq: Kararsizim

2. 16 Ocak 2009
  3. ddorman

ddorman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba , ben Özel Okmeydanında yapmayı düşünüyorum açıkçası herhangi bir tavsiye almadım ve bugüne kadar çok değiştirdim.Şimdi en son burya karar verdim.Hem evime yakın siye, hem ekonomik bir hastane diye.Doktorum Hasan Bankeroğlu.Zaten iki doktor var gördüğüm kadarıyla.Diğer özel hastanelerdeki özel ilgi alaka yok tabi ama ben onu da istemiyorum o yüzden burayı seçtim.Normal doğum istiyorum ve çok lüks yerlerin para için başka şeylere yönlendirmesinden korkuyorum.Dolayısıyla burası biraz daha orta karar bi yer umarım memnun kalırım.Geçen hafta gidip odalarını falan gezdim fena değildi.Yeni doğan yoğun bakımı da var.Yani şu anda kafamda bir problem yok orayla ilgili.Umarım böyle devam eder.

4. 16 Ocak 2009
  5. limbi33

limbi33 Pembe prensesim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Sen ne zaman dogum yapiyorsun?Bu sefer ben de odalari gezecegim.Bana fiyat olarak (aralik ayinda) 300 normal,600 sezeryan dediler SSKlilar için.Doktorum Demet Par.Sonra hastane cikisinda bana 2000 tl fatura vermesinler de:1shok:

6. 21 Ocak 2009
  7. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bana da yakın ama ufak bi hastane ya korkuyorum bi de hiç tavsiye duymadım . bayan doktor istediğimden soruyorum demet hanım nasıl ilgili biri mi

8. 23 Şubat 2009
  9. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben o hastane için duyduğum şey her gelen hamileyi hemen sezeryana alıyorlarmış tanıdığım bir kaç kişi gitti ve sezeryan oldu

10. 4 Mart 2009
  11. arkadaşlar geçen sene hamileyken kanamamın başlamasıyla özel okmeydanı hastanesine gittik bayan doktor ararken şas eseri hasan beyin odasında buldum kendimi benimle çok ilgilendi sadece bi kere muane parası verdim her hafta çağırdı ve takip etti ücret almadı benden tahlillerim yapıldı gebelik gerilediği için kürtaj olmam gerektiğini söledi zaten 2 hafta kanamam geçmedi çok ağlamıştım kokuyodum genel anestezi yapıcam anlamicaksın dedi yemek yemiştim aç olmam gerektğini söledi iğne yapıp kusturcaklardı doğumhaneye çıktım sonra telefon etti vazgeçmiş beni odaya alıp akşama kadar bekletti doğal yollardan bağırsaklarımı boşaltmam için sonra kürtajımı yaptı çok moral vermişti bana güldürmüştü esprili bi insan ve kürtajdan sonra hiç bi ağrım olmadı sonrasında yine takiplerine devam etti şuanda 17+1 haftalık gebeyim ultrasyona her soktuğunda çok güldürüyo beni iple çekiyorum gitmeyi bence fiyat olarakta uygun ben 70 tl ye olmuştum doktorumu asla bırakmicam doğumumuda o yapıcak alt komşumda onda doğurdu 2 yaşında oğlu var sezeryan oldu doğumdan sonra eve bi gelişi var merdivenleri 5 er 5 er çıkıyodu, benden bu kadar herkeze iyi gebelikler hihoyyyt:CüvCüv:

12. 10 Mart 2009
  13. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    yok artık burası da iyice abartı olmuş

14. 14 Mart 2009
  15. gerçekten arkadaşım bence bu doktordan doktora değişiyor yengemde orda sezeryanla yapmıştı ama başka dr yaptırmıştı çok sıkıntılı geçmişti iyileşme süreci makineleri eski evet benimkinin kilosu fazla çıkmıştı aklıma gelmişken bişe sorcam ben 18+4 haftalık hamileyim ama sadece 2 kilo 800 gram almışım bu normalmi acaba dr bebek sağlıklı demişti ama azmı kilo almışım.

16. 1 Haziran 2009
  17. melekebru

melekebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, gerçi konunun üzerinden zaman geçmiş ama ben de birşeyler paylaşayım. Geçen sene Temmuz ayında bir kızım oldu, doğumumu Hasan Bey yaptı. Gerçi ben kendisinin özel muayenehanesinde aylık kontrollerimi yaptırdım, bir kaç kez Okmeydanı hastanesine tahliller için gittim. Ben kendisinin de tavsiyesiyle Balat Özel Or-Hayim hastanesinde doğumumu yaptım. Hem Hasan Bey'in yakın ilgi ve alakasından, hem Or-Hayim Hastanesi Başhekimi başta olmak üzere tüm doğum servisi çalışan ve hemşirelerinden çok memnun kaldım. 37 yaşında ikinci çocuğuma çok sağlıklı bir doğum yaptıran doktorum Hasan Bey'e buradan tekrar teşekkür ediyorum.

18. 5 Ağustos 2009
  19. ujubee

ujubee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende özel okm ye gidiyorum bebişim 28 haftalık doğumuda burda düşünüyodum aylin hanım var çok ilgili bi dr her şeyi konuşup en ince ayrıntısına kadar izah ediyor ama burda yazılanlardan sonra tereddüte düştüm kafam çok karıştı ve doğum gece olursa hasan bey gelicekmiş şimdi ben napcammm