Özel sağlık sigortası yaptırmalı mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve my_babe tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : my_babe
  1. my_babe

my_babe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben SSK ile anlaşması olan bir özel hastanede doktora gitmeyi ve doğum yapmayı düşünüyorum. Doğumun SSK kapsamında kaça mal olacağını biliyorum ama hamilelik boyunca yapılan testleri de SSK karşılıyor mu? yoksa özel sağlık sigortası yaptırmamı tavsiye eder misiniz?

2. 15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : my_babe
  3. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm özel sağlık sigortalarıda anlaşmaya göre değişiyor bir çok özel sigorta tutarın %70ni ödüyor benim sigortamda %80ini ödüyor kalan %20si bana ait hatta hastanemin yaptığı kampanyayla o %20lik kısmıda hastane ödüyordu ama bu ay itibariyle bitti geçen sene benim gittiğim hastanede normalde sezeryanda 3bin tl idi şimdi onun %20si bana kaldı kara yaslara büründüm:KK43:iyi oluyordu hastane ödeyince.. hastanelerin skk anlaşmalarıda farklı oluyor yaptırabileceğin bi özel sigorta şirketiyle görüş ne kadarlık ödeme yaparlar hatta hastanenin anlaşmalı sigortası varsa onunla görüş sonra skkmı özel sigortamı avantajlı hangisisyse onu düşünürsün..