Özel Sektörde Çalışmaya Bağlı Dikkat Eksikliği Sendromu

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Exorcist tarafından 5 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : Exorcist
  1. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    Ö zel S ektörde Çalışmaya B ağlı D ikkat E ksikliği S endromu

Belirtileri şöyle...
    Çamaşırları makineye atmak üzere banyoya doğru ilerliyorum. Koridordan geçerken bugünkü gazeteyi sehpanın üzerinde görüyorum. Tamam, çamaşırı yıkayacağım...
    AMA ÖNCE
    Gazeteyi okuyacağım. Gazete bitince postacının getirdiği faturaları fark ediyorum. Tamam, önce gazeteyi yerine koyayım...
    AMA ÖNCE
    Şu faturalara bi bakiiim.
    Eveeett.. Bugün elektrik parasının son günüymüş. Bunu halletmeliyim... Aaa salonda dün akşamdan kalan bardaklar var. Faturayı sonra hallederim...
    AMA ÖNCE
    Bardakları lavaboya götüreyim. Mutfağa girince pencerenin önündeki çiçeklerin kurumak üzere olduğunu gördüm. Bardağı lavaboya koyarken uzaktan kumandanın mutfakta olduğunu farkettim. Burda ne işi var? Yerine götüreyim...
    AMA ÖNCE
    Çiçeklerimi sulamalıyım.
    Kapıya doğru ilerlerken ... Olamaaazzzz! Az daha kediyi eziyordum. Tabi ya, mamasını vermedim. Tamam, kumandayı yerine götürüp çiçekleri sulayacağım...
    AMA ÖNCE
    Kediye yemek vermeliyim.
    GÜNÜN SONUNDA:
    Çamaşırlar yıkanmamış, gazeteler yerde, bardak lavaboda,elektrik parası yatırılmamış ve kedi uzaktan kumandayı yemişti...vee,
    nasıl olup da hiçbir işi halledemediğimi düşündüğümde şaşkına döndüm, çünkü... BÜTÜN GÜN HİÇ BOŞ DURMADIM Kİ!
    Bu çok ciddi bir durum...Yardıma ihtiyacım var...

2. 18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Exorcist
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    İçerik nedeniyle Herşeyin Başı Sağlık Bölümünden hiçbir başlığa uymayanlar bölümüne taşınmıştır.
    Bölüm moderatörü arkadaşımın dikkatine..