Özel Umut Tüp Bebek Merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve miss_capraz tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar özel umut tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olan varmı veya tüp bebek yaptıran varmı tavsiye edermisiniz..teşekkürler

2. 25 Aralık 2008
  3. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Ederiz efem ederiz.Hemide şiddetle tavsiye ederiz.Şaka bir tarafa doğru bir seçim yapmış olursun. Ben orada yaptırdım, ikinci denememdi ve sorun eşimden kaynaklanıyordu.Şükürler olsun hamileyim şu an. Başarı oranı oldukça yüksek, ekip son derece güler yüzlü ve profesyoneller.Doktorum Enver Kurt ise tek kelime ile mükemmel. Gerek bilgisi, tecrübesi bilgisi, gerekse güler yüzlü anlayışlı hali ile mükemmel bir doktor. Raporun varsa, anlaşmaları var, yoksa ücretli olacaksa herşey dahil ilaçlarda sadece 4000 ytl. daha ne diyeyim. Düşünme derim. Şimdiden hayırlı olsun inşallah.

4. 25 Aralık 2008
  5. EU2

EU2 Guest

aaaaaaaaaaa tavsiye etmemmı mutlaka gıt cnm doktor enver kurt dalında mukemmel bı doktor ben kendısınden oldukça memnunum ve merkezdende çok memnunum şuan 11 haftaya yaklaştık çok sukur ve hala kontrole oraaya devam edıyorum mukemmel bı merkez cnm

6. 25 Aralık 2008
  7. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canımcım ben de 4. denememi orada yaptırdım ve şimdiye kadar aklım neredeydi acaba demişliğim bile var .. dr.um Levent beydi , inanılmaz memnudum hatta ist.da yaşasaydım bana göre karşıda olmalarına rağmen takiplerimde de oraya gitmeyi düşünüyordum ve tedavim olumsuz sonuçlansaydı yine orada ve aynı dr.umla devam edecektim artık izmirde yaşamama rağmen .. gözüm kapalı tavsiye ederim Umut'u ve dr.um Levent KONUR'u ..
    tedavinde bol şans a.s.

8. 26 Aralık 2008
  9. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun bilginiz için teşekkürler :)

10. 10 Kasım 2010
  11. efzasuyum

efzasuyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar arkadaşlar...bende aranıza yeni katılanlardanım...3 kere klomen tedavisi gördüm..2 kere de aşılama oldum ünlü bir profesörde..ama olmadı...eşimde de bende bi problem yok çok şükür...artık tüp bebek düşünüyoruz..ve de iyi bir merkez olsun istiyoruz..psikolojik desteği olan, güleryüzle hizmet veren, işi sadece maddiyat olarak görmeyen işinin ehli bir yer arıyoruz..araştırmalarım sonucu umut tüp bebek merkezi gayet iyi deniliyor..sisin yorumlarınızdan da anladığım kadarıyla tam istediğim gibi bir yer..ne dersiniz umuta yolculuk yapayı mı? :KK31:

12. 10 Kasım 2010
  13. gncam

gncam şükürler olsun rabbime... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben umut tüp bebek ulun bey hastasıyım.... ilk denemem ne gatif oldu tek embiryo transfer edilince malesef şansında düşük oluyo biliyorusundur yeni yasayı..... 2. cisi için hazırlanıyorum donmuşlarla denicez... sana sadece şunu söliim 10 kere olumsuz alıcaksın 11 de tutacak deseler gene umut gene ulun bey derim gözün hiç arkada kalmasın. herşeyden önce laborutarları konusunda çok ilerideler bence doğru karar derim..... hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin........bol şans....

14. 5 Aralık 2010
  15. nurme

nurme Rabbime sonsuz sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    236
    Ödül Puanları:
    153
    ya lütfen bana cevap verirmisiniz süleyman beye giden varmı veya memnunmu sunuz bekliyorum acil

16. 6 Aralık 2010
  17. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba.Bende 3. denememi umut ta yaptırdım.Doktorum Süleyman beydi.MErkez harika.İLgileri güler yüzleri insanı rahatlatıyor.Doktorumdanda memnunum.Sonucum negatifti.bu ay dondurulmuşumla denicez.Yarın kontrolüm var.Yüce mevla hepimizin yardımcısı olsun...

18. 6 Aralık 2010
  19. 30temmuz

30temmuz kuzum gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende umut tüp bebeğin hastasıyım tavsiye ederim doktor dersenin ikiside başarılı ulunda iyi süleymanda fark yapmaz yani.