Özel Umut Tüp Bebek Merkezi'ne Sonsuz teşekürler

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve fatmaanur tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : fatmaanur
  1. fatmaanur

fatmaanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ay nekadar güzel böyle bir yer açılmış ilk mesajı ben yazayım 39 yaşında tek embriyo ile bana anne olma duygusunu yaşatan umut tüp bebek merkezine ve doktorum ulun beye sonsuz teşekürlerimi sunuyorum ve herkeze umut tüp bebek merkezini tavsiye ediyorum

2. 2 Mart 2010
  3. meldayel

meldayel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Böğle bir sayfa açılmasına bende çok sevindim

Eşimle dünyamızı başımıza yıkan doktordan sonra umut tüp bebek merkeziyle tanışmam bizim bütün hayatımızın değişmesine sebep oldu onlar sayesinde şuan eşimin spermi ile gebe kaldım bunu özellikle dile getirmek istedim çünkü diğer doktor bana sizin çocuğunuz olmaz ancak donasyon yapabilirsiniz demişti
    o yüzden lütfen bir merkeze ve doktora karar verirken çok iyi düşünün oyüzden benimle aynı problemleri yaşayan diğer hastalarınıza sizlere sonuna kadar güvenmelerini öneriyorum

DR.SÜLEYMAN BEY VE DR.EMRE BAKIRCIOĞLUNA ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM

4. 3 Mart 2010
  5. oyadeniz12

oyadeniz12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sayın hocam size ve ekibinize nasıl teşekkür etsem az.Bana bugunu yaşattığınız için size nasıl teşekkür etmem gerekiyor bilmiyorum.Teşekkürler teşekkürler

6. 3 Mart 2010
  7. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok teşekür ederim özelliklede dr.enver beye dr.emre beye ve dr.levent beye sayelerinde şu an 9 aylık ikizlerim var

8. 4 Mart 2010
  9. yagmurum2001

yagmurum2001 Rabbime hamd ve şükürler Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    umut tüp bebege bende çok tşk edrim onlar sayesınde ikiz gebe kaldım.Ama ne yazııkkı Rabbim birirnin ömrünü 8+5 diğerini 15+4 olarak yazmış çok üzgünüm .DR enwer by çok tşk edrim hep yanımdaydı tüm işlemlerimle o ilgilendi kısmet buraya kadarmış.14 önce doğdu bebegim o kadar küçüktükü ömrüm oldukça unutmma çok ağladım halada ağlıyorum ama bılıyorumki bi gün unutçam o en kısa zaman da gelsin diye dua ediyorum.

10. 9 Mart 2010
  11. aygulerxxx

aygulerxxx Guest

kızlar darısı başıma ne olur çook istiyorum bende hamile kalmayı.... hepinizi tebrik ediyorum kucagınıza almayı allah nasip etsin...

12. 9 Mart 2010
  13. aygulerxxx

aygulerxxx Guest

canım ikizlerde birisini kaybedince öbürü zarar görmüyomu vucut kednisimi atıyor yoksa merak ediyorum bu konuyu sevgiler

14. 10 Mart 2010
  15. xemrevin

xemrevin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dr enverbey sayesinde şuanda 30 günlük ikizlerim var.çokk tşklerrr.iyiki sizi seçmişim.

16. 10 Mart 2010
  17. gulizr

gulizr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende kendi doktorum olan dr süleyman beye sonsuz teşekür ediyorum çuan onun sayesinde ikizlere hamileyim

ayrıca unutmadan umut tüp bebek merkezinin çalışanlarına ve bu ekibi bir araya getiren mustafa bahceciye çok teşekür ederim yasemin hn sizin desteğinizide asla unutmam çok teşekürler

18. 11 Mart 2010
  19. gunsen

gunsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doktorum Süleyman bey bana göstemiş olduğunuz sabırdan dolayı çok teşekür ederim sizin hakkınızı asla ödeyemem sonucum henüz belli olmadı ama sonucum ne olursa olsun sizler elinizden geleni yaptığınıza inanıyorum Yasemin hanım ve Neslihan hanım sizede ayrıca teşekür ederim

Son düzenleme: 11 Mart 2010