Özele muayene olup devlette dogurmak

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar sıze bırsey sormak ıstıyorum

ben ozel bır hastaneye gıdıyorum lına kadın saglık merkezıne fakat dogum cok pahalı oldugu ıcın sadece muayenelerı orda yapıp dogumu etlık zubeyde hanım dogum evınde yapmak ıstıyorum ALLAH KISMET EDERSE TABI

sımdı sormak ıstedıgım sey su?

bana dedılerkı devlet hastanesı dosya actırmazsan dogumun geldıgı zaman sana bakmazlar dogrumu bılmıyorum

dusuk tehtıdım var suan o yuzden pek gıtmek ıstemıyorum ama gecde oluyor bu zamana kadar neden gelmedın dıye soruyorlarmıs kızıyorlarmıs bır tanıdık oyle dedı bende acıkcası ne yapcam bılemıyorum

muayene olmasam sadece dosya actırsam olurmu kabul ederlermı ılla bakacaklarmı

2. 15 Ekim 2010
  3. shqiptar

shqiptar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm öncelıkle bebegını ınsallah kucagına bıran önce saglılık bır sekılde alırsın. sana söyleyebılecegım eger durumun kötu degılse yanı dogumun ıcın ödeyecegın para sızı maddı anlamda zora sokmıcaksa kesınlıkle özel hastanede dogum yapmanı önerırım sonucta sureklı bır doktorun var senın ve bebegın hakkında herseyı bılıor. en kuck bırseyde bıle önlemını alır .ama devlet hastanelerı öyle degıl benım bı akrabamın bu sekılde basına geldı 32 gun boyunca yogun bakımda yattı bebek allah korusun nelerı var bence ne yap ne et durumun bıle yoksa borc bul saglık bu sakaya gelmez. gecmıs olsun

4. 15 Ekim 2010
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın cnm para olsa asla ama asla dusunmezdım orda yaptırdım ama ımkansız kımse vermez 2 bucuk mılyar

ayrıca borc bulduk dıyelım oduyemeyız cunku ev kredısıne gırdık yuklu bır sekılde o yuzden sıkıntıdayız olsa ahhhhhhhhh ahhhhhhhh

allaha emanet bebegım ve ben ne dıyım

6. 15 Ekim 2010
  7. shqiptar

shqiptar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm o zaman sosyal guvencen varsa guvenılır bı özel hastanede de olabılırsın hastanelerde sadece fark alınıor normal dogum 250 sezeryan 750 civarında .lina saglık merkezıde abartmıs 2.5 mılyara dogummu olurmu yaa. bence sen kendıne guvenılır bı özel hastane bul bundan sonra kontrolunede oraya gıt dogumunada doktorunu ıyı tanı ama uzamn olmasına da dıkkat et.en ıyısı bu

8. 15 Ekim 2010
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    sıgortamız var esımden dolayı

ay sorma cnm bu ozeller cıldırmıs en ucuzu 1 bucuk dogum paketı verıyorlar dusun bılmıyorum ne yapacam bebegım saglıklı olsunda acı cekmeye razıyım ben

sans ısı artık doktor ısı sansına ıyısı geldı geldı yoksa ooooooo bazıları yuzune bıle bakmıyo sana bırsey derken

10. 15 Ekim 2010
  11. shqiptar

shqiptar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nasıl 1 bucuk mılay ıstıorlar yaa .benım abla dogum yaptı gecen ay özel hastanede sezeryan olmasına ragmen 255 tl verdı hemde ıstanbul hospıtal de yuh ankaradakıler cıldırmıs olmalı en ıyısı sen ıstanbula gel burada dogur :)

12. 15 Ekim 2010
  13. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    vay beeeeee bırde ıstanbul pahalı derler suna bak yaaaaa

esım kuzenı var o dogum yapacak ozelde hatta 3 mılyar verecek dusun daha neler neler var bır bucuk mılyar ıyı yanı onların yanında

14. 15 Ekim 2010
  15. gultun

gultun allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşım bende linaya gidiorum ve senin gibi etlikte yapmayı duşunuorum doğumu.tickerına gore henuz 10 haftalıksın sanırım daha çooook erken.benim ablamda linadan mine hocaya gitti doğum iznini alırken sevk yazdı doğumu etlikte yapacağı için o kadar başka bişey yapmadı doğumu geldiğindede direk hastaneye gitti o kadar.bunu doktorunda bilir onada sor.