özellikle nişanlı arkadaşlar bence okuyun...

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve gamzeli_gelin tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : gamzeli_gelin
  1. gamzeli_gelin

gamzeli_gelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    düğünümden önce tüylerden kurtulma çabası içindeyken tanıştım kadınlar klübü ile ve burada açılmış tüm konuları okudum bu konu ile ilgili özelliklede emla krem alıp almama konusunda kararsız kaldım cildim çok hassas olduğu için zarar verirse korkusu. bu konuda epey deneyimim oldu ne kaybederim düşüncesi ile bugün tanıştım kremle düğünüme 3,5 ay var ve artık düşünmekten deliye dönmüş haldeydim çözüm bulamıyorum diye.kuaförede özelimi açmayı hiç düşünmüyorum birde (kuaföre giden arkadaşlara saygı duyuyorum) kremi yazdırdım burada 2 saate yakın bekletilmesi gerektiği söylenmiş bacağımda küçük bir yere deneyim dedim saat 17,00 de sürdüm önce yedirdim kremi sonrada tabaka halinde ve üzerini sera ile kapattım üzerinede havlu peçete koydum ve hava almamasını sağladım 18,30 gibi merak edip büyük bir ümitle açtım ama hiç işe yaramadığını görüp üzüldüm ama tekrar deneyim dedim biraz daha kremi sürüp tekrar kapatıp bekledim saat 20,30da açtım ve inanılmaz iğne batırılsa hissetmiyordum mucize gibi bişey resmen havalara uçtum hatta işe yaradı çığlıklarımı annem babam bile duydu :)) sonra özel bölgede deneyim dedim en büyük korkum çünkü jilet dışında hiçbir yöntem deneyemedim ağda denesem acıyor dedim yıkadım zırnık duydum yara yaptığınamı üzüleyim çektiğim berbat kokuyamı tüy dökücü denedim bu seferde bir güzel alerji yaptı özel bölgede bile işe yaradı bunu tavsiye eden arkadaşlara ne kadar teşekkür etsem az yanlızca şunuda belirteyim özel bölgeye sürdüm (2 tüp kullandım) tamamı uyuşmadı uyuşan kısımları hallettim sonra uyuşmadığı için beceremediğim kısma tekrar sürdüm kremi beklettim ve şükür kurtuldum uzun uzun anlattım umarım okumaktan sıkılmazsınız benim gibi nişan öncesinde tüy derdine çare arayan arkadaşlarıma yardımcı olursam çok sevinirim temiz günler...opuyorumnanaktan

2. 8 Aralık 2009
  3. sheker_kiz

sheker_kiz GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle söyleyeyim nişanlı falan değilim ama konu ilgimi çekti nedense nişanlanmaya meraklımıyım ne opuyorumnanaktan tüyler konusunda nişanla evlilikle alakalı değil bence, kişinin özgüveniyle bile alakalı. yöntem konusunda da bütün yöntemler iyidir mutlaka ama herkeste aynı sonuç olmuyor malesef. kimi karınca yumurtası kimi sir ağda kimi makine kimi ameliyat eldiveniyle alıyor. kimi ağdadan sonra tuz sürüyor kimi limon kimi :eek:lmaz: idrarını... sonuçta herkes uğraşıyor ve nihayetinde kendi için doğru yöntemi buluyor.senin de doğru yöntemi bulmana sevdim hayatım yerimseniben

4. 8 Aralık 2009
  5. med_cezir

med_cezir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende tesekkur ederım emla kremı oneren arkadasa ....bende uzun zamandır o yontemı kullanıyorum sadece malum bolgede....dıger yerlerı kendım halledıyorum acımıyor cok fazla...

6. 8 Aralık 2009
  7. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Emlayı 4-5 seanstır kullanıyorum..memnunum..

8. 8 Aralık 2009
  9. sersa_24

sersa_24 ♥ ♥ ♥08.05.2011 ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende lazer için istiyorum emlayı
    yazdırarak mı aldınız kızlar ne dediniz yazdırırken????

10. 8 Aralık 2009
  11. Deryaa

Deryaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende epilasyondan önce sürüyorum bikini bölgeme ve çoook memnunum. Hem kremden hem epilasyondan :)

12. 8 Aralık 2009
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ağda yapmaya başladıktan sonra kreme gerek kalmıyo diye düşünüyorum alışıyo bünye çünkü çok fazla acı hissedilmiyo ağda ile
    ama herkeste aynı olmayabilir tabikine ben de emlayı denemiştim bikini bölgemi makine ile alabilmiştim düşünün
    ama her kullanışımda aynı etkiyi yapöadı bende bazen çok iyi uyuştu bazen uyuşmadı

14. 8 Aralık 2009
  15. Deryaa

Deryaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben eczaneden yazdırmadan aldım. Yazdırılıyormu onu bilmiyorum ama fiyatı biraz pahalı. Tam emin değilim heralde 50 tl civarındaydı 5 tüp.

16. 8 Aralık 2009
  17. sersa_24

sersa_24 ♥ ♥ ♥08.05.2011 ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım yazdırmadan 5 tüpü 18 tl diye duymuştum
    50 çokmuş

18. 8 Aralık 2009