özle gebze merkez hastanesinde doğum yapanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ozgey tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ozgey
  1. ozgey

ozgey Emir Aras'ın annesi Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba,

özel gebze merkez hastanesinde doğum yapanlar varmı tavsiyeleriniz neler hangi doktorda doğum yaptınız fiyatları nelerdi.

Yardımcı olurmusunuz?

Son düzenleme: 9 Kasım 2010
  2. 9 Kasım 2010
  3. OrjinalTurkuaz

OrjinalTurkuaz Bitanesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşım benim özel gebze hastanesinde doğum yapan iki arkadaşım var hiç memnun kalmadılar sancı odaları varmış kendi odanda sancını çekip doğuma bile göndermiyorlarmış doğumu kendi kendine yapıosun resmen diorlar arada bir doktor gelip bakıyormuş açılma var mı yok mu die baya sıkıntı çekti arkadaşlarım ama bilmiyorum yinede başka arkadaşlarda yazsınlar belki memnun kalan vardır. Bence orayı tercih edeceğine yüzyıl hastanesini tercih et ahmet bey var orda gayet memnun gidenler hastanede gayet iyi odaları temiz bildiğim kadarı ile bir arkadaşımda orda doğum yaptı memnun kaldı ama yinede sen bilirsin tabiki.

Merkez hastanesinin fiyatı 400 civarı filandı yüzyılında öle idi, çok pahalı değiller ekonomikler.

Son düzenleme: 9 Kasım 2010
  4. 9 Kasım 2010
  5. ozgey

ozgey Emir Aras'ın annesi Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    163
    teşekkür ederim ben sancı odası felan istemiyorum mümkünse son dakkaya kadar odamda beklemek istiyorum