Özledim sımsıcak sohbetini özledim..Özledim sohbetini o sesini özledim....

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve destinaber tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : destinaber
  1. destinaber

destinaber Guest

KIZLAR...
    oncedende yazdım bilen biliyor cok ayrıntyada girmeden...içimi özlemimi yazmak paylaşmak istiyorum...senağlama
    hem yazıyorr hem aglıyorum uf ya nasıl gececek bu içimdeki özlem unutamamak her an sanki o varmış gibi yada telefon acacak mesaj atacak mış gibi beklemek ölduruyor beni.senağlama.

düşünmemeye çalışıyorum olmuyor..yolda onun kullandıgı modelde araba görsem acaba omu diye bakıyorum ???şu saatte işten çıktı,şimdi yemekte,suan uyuyor,ayrılmasaydık şimdı arardı beklentisi yıkıyor beni...:çok üzgünüm:

yolda sokakta elele gezen sevgilileri goruyorum..neden ben degilim dıyorum..neden sevenlerin arasına illa birileri girer..neden herşey yolundayken ayrılık

KURŞUN GİBİ VURUR...sesini özledim,sıcacık bakan gözlerini özledım,içten gülümsemesini özledım,ÖZLEDİM HERŞEYİNİ ÖZLEDİM.

NASIL UNUTULACAK..mesajlarını okuyorum sil dıyorlar kıyamıyorum.telefon acıp bir sesini duysam diyorum sonu yine üzülecegim...:1no2:

hani bir şarkı vardı şurası oturp ıçtıgımız yer
    şurası elele gezdıgımız yer dıye
    ne dalga gecerdım sarkıya komık sozler eklerdım:roflol:
    şimdi bu şarkı sankı bana yazıldı
    aynısını yaşıyorum

ayrılınca anladım ben onu sevmisim hemde cok kendımı eşşekten düşmuş gıbı hıssetıyorum yada paraşutsuz atlayıp yere çakıldım halende ayaga kalkamıyorum:tomato:.

NASIL UNUTULACAK,NASIL İÇİMDEN SÖKUP ÇIKARACAGIM,ACIM NASIL HAFİFLEYECEK,ARKAŞLAR NE OLUR BENİ TESELLİ EDİN LUTFEN SIZE SORUYORUM..YARDIM EDİN...İHTIYACIN VAR:uhm:

SÖYLE BİR YAZI OKUMUŞTUM... EGER BIR KISI SEVERSE SEVGI OLURMUŞ ...EGER İKİ KİŞİ SEVERSE SEVGİLİ OLURMUŞ....EGER İKİ KİŞİ SEVERDE KAVUŞAMASSA AŞK OLURMUŞ.Şeniz....MEGER BEN AŞIKMIŞIMsenağlama senağlama

2. 22 Ağustos 2008
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    canim zaman herseyin ilaci inan diniyor bu acilar sen zamana birak kendin mesgul edecek bsyler bul

4. 22 Ağustos 2008
  5. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım kabullenememişsiiniz sanırım hala.

Hala telefonunu,mesajlarını beklediğinizi söylüyorsunuz.

Böyle davranırsanız nasıl unutacaksınız ?

Mesajlarını silmeye mi kıyamıyorsunuz olmaz sileceksiniz,eğer unutmak istiyoranız ona ait herşeyi çıkaracaksınız hayatından.

Kendi kendinizi şartlamışsınız önce bundan vazgeçin.

6. 22 Ağustos 2008
  7. destinaber

destinaber Guest

canım dogru soyluyorsun...ama tam yapıyım ve herseyden vazgecıyım ona aıt ne varsa..yok edıyım dıyorum ama o cesaretıde bulamıyorum...

8. 22 Ağustos 2008
  9. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim üzme kendini bukadar
    ve şartlandırma
    zaman herşeyin ilacı kolay olmayacak ama
    unutacaksın.
    hakkında umarım hayırlısı olur.

10. 22 Ağustos 2008
  11. NinjaTosbaa

NinjaTosbaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ''eğer iki kişi severse ve kavuşamazsa''... canım bu çok yanlış
    iki kişi severse kavuşmama gibi bir durum olamaz. bana göre çünkü
    demek ki bir kişi çoktan vazgeçmiştir, cesareti yoktur ve bu da onun artık eskisi kadar sevdiğinide göstermez..
    Lütfen kendini topla, o hayatına devam ederken, eğlenirken, sen niye ağlıyorsun?
    bunu yapma lütfen. Bırak o kendi kaybetti.
    ama derler ya hani ''her hayırda bir şer, her şerde bir hayır varmış'' diye..belkide senin için doğrusu bu..
    kendine acı çektirerek onun geri döneceğini filan mı sanıyorsun? hayır haberi bile yok senin ne acı çektiğinden..
    kişi için ne kadar özel olurlarsa olsunlar erkek milleti işte..
    artık değiştir kendini, kocaman bir hayat ve yeni bir dönem var önünde.
    Mesela önce kendinden başla ve ağlamayı bırak (ne kadar kabullenmek zor gelsede)
    ne biliyim saçlarında bir değişiklik yap, aynanın karşısına geç makyaj yap, giyin kuşan çık dışarı gez arkadaşlarınla..
    sen yaranı deşmezsen o yara kabuk bağlarda, geçerde..
    lütfen kendine eziyet etme a.s.

12. 22 Ağustos 2008
  13. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    destınabercım canım ya yapma
    konunu gorunce basladı uzuntum
    senı oyle ıyı anlıyorumkı anlatamam bılıyosun
    sabretcanım ya demesı cok zorama sabret

14. 22 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

duygularımız aynı cnm :KK43:(( :çok üzgünüm: benneyaptımki

eşşekten düşmüş gıbı hıssedıyorum ben de paraşütsız atlamısız gıbı sankı

sımdı olsa arardı
    hedıye aldıgı hedıyenın ambalagını bıle karsıma koydum ona bakıyorum gunesten ne zaman sararcak onu düşünüyorum :KK43: senağlama

sabret dıyolar bana da gelıcekmıs cnmmm sabbrett sabrett ıncıı tanemmm bekleee benııı dönecegımmm mutlaka sabrettt senağlama
    demıyolar tabııı de sen bekklee sevmeye devamm ettt
    ahh kafasızlıgımızın cezasını cekıyoruz bız ah koca kafalı bızlerah ayrılmayaydık salaklık hep bak sımdı ezıyet daha m ı ıyı üzülme tatlım dırayetle sevınce gelcekler geerı :çok üzgünüm:

16. 22 Ağustos 2008
  17. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    sen asker beklemıyomuydun :1shok:ayrıldınmı:uhm:

18. 22 Ağustos 2008
  19. destinaber

destinaber Guest

canım benim okadar guzel seyler yazmısınkı cok tesekkur ederım....dedıgın gıbı bırakmalıyım ınan bende buraya ayrılık acısı ceken arkadaslarada ....unutmalırı adna bırseyler yazıyorum ama ınsanın kendısı olunca ne cektıgını bılınce toparlanmasıda bır o kadar zor oluyor guzelım...