Özlem'in Özlem'i

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ilbatum tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ilbatum
  1. ilbatum

ilbatum rabbime emanetiz :))) Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    benim hikayem daha yeni başladı bebeğimi kollarıma alacağım güne kadar uzanacak inşallah:)))) :Saruboceq:
    4 yılllık evliyim 1,5 yıl önce 3 aylık bebeğimi kaybettim kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğim ben istemeden bende gitmişti annesini bırakmıştı, o gece yatağa onsuz girmenin acısını hep yaşadım ve o günden sonra sorunlar peşimi bırakmadı ,aslında hepsi belkide benden kaynaklanıyordu çok üzüldüm çok yıprandım ve yıprattım kendimi hem kendimi hem eşimi... ha oldu ha olacak diye zaman geçti ... ne duyarsak yer içer , ne duyarsak yapar olduk... aşılama diye bir şey duydum önce arkadaşlardan onlarda anlattı mantıklı geldi eee sonuçta şansım çoktu 1 kere hamile kalan 1000 kere kalırdı hep öyle dediler çünkü ama olmadı olamadı aşılama bize uymadı... çok dr gezdim hepsi bir sorun yok herşey normal dediler , derken biri pko olduğumu söyledi nedir nasıldır araştırdık tabi ve hata bendeydi yani bana göre derken eşimin sonuçlarının da pek iç açmadığını gördük ama aslında dr lar tekrar doğal yoldan kalabilirsiniz dedler ama 17 ay geçti hala yok... 2. aşılama için start verdik çok yumurtam geliştiği için iptal oldu ve üstünden 9 ay geçti tedaviye başlamaya karar verdim ancak toparlanabilmiştim çünkü... derken mayaya gittik herkes güleryüzlü gayet iyiydi birden ısındık tabi... o ara eşimden izin istedim ve lavaboya gittim gözlerimden süzülen yaşlara hakim olamadım ben ben bu hale mi gelecektim hani filmlerde herkes o gün hamile kalıyordu yooooook öyle değilmiş işin aslı yani en azından bize göre öyle değilmiş... çıktım ama gözlerim kızarmıştı tabi eşim sordu ne oldu diye bende birşey yok merak etme diye onu telkin ettim... çünkü ben buraya bebeğimi almaya gelmiştim ve ne olursa olsun başarmak için başlamak gerekti o heyecanla içeri aldılar bizi .. osman bey çok ama çok şeker bir insan işini ciddiye alan,neşeli ve güven veren biriydi bizim için ve tabi sizde sorun yok işiniz kolay dediği an dünyanın en mutlu insanı bendim tabi ama herşey allahımın izniyle olacak inşallah... neyse adetin 21. günü lucrine başladım ama bşlaması gereken adetim başlamdı beni sardı yine bir düşünce dr gittim nurtopu gibi 3 tane kist oluştuğunu söylediler dünya başıma yıkıldı benim hiç kistim olmamıştı bu zamana kadar... almak durumunda kalabiliriz aspire yaparız hiç canın yanmaz dediler ama benim dünyaö karardı istemiyorum kalsın dedim onlarda küçülürse gerek kalmaz zaten dediler... neyse adete benzemeyen bir lekelenmem oldu 4 gün sürdü ve tekrar gittim dra tabi bu arada kstler için neler yedim içtim aklınıza dahi gelmez:)
    ama neyse küçültmeyi başarmıştım ve tedaviye başladık bugün iğnelerin 9. günü yarın yine kontrolüm var ve ben yine heyecanlıyım ... sizden bol bol dua etmenizi istiyorum hepimiz buyolun yolcusuyuz ve son istasyonda ineceğiz inşallah...
    teyzoşları yarın bebeğim için kontrole gidiyorum şimdi hepsi benimle yumişlerim bebişlerim ne olur bana dua edin ne olurrrrrrrr.....:nazar::CüvCüv:
    özlemin özlemi gerçek olsun deyin ne olur....a.s.

2. 6 Ağustos 2010
  3. xBettyx

xBettyx Sabırla bekliyorum..... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Özlemcim inşallah bebeğine kavuşacaksın.... Özlemin özlemi gerçek olsun Rabbim... Amin!

4. 6 Ağustos 2010
  5. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    özlemcim, tedavin sorunsuz geçsin, su gibi aksın, önce topik topik embriyoların sonra tombiş bebişlerin olsun, özlem özlemin gerçek olsun inşallah :)

6. 6 Ağustos 2010
  7. ilbatum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    canlarım çok teşekkür ederim, rabbim bu yolda kimsenin boynunu bükmesin inşallah...

8. 6 Ağustos 2010
  9. uhde

uhde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    188
    özlemcim inş. tedavin güzel ve sorunsuz geçer ve bu son tedavin olur bu sefer bebişine kavuşursun canım

10. 6 Ağustos 2010
  11. ilbatum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    uhdeciğim canım çok teşekkür ederim ...........

12. 6 Ağustos 2010
  13. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hepımızın ozlemı gercklesmesı umuduylan ınş

14. 6 Ağustos 2010
  15. sermest

sermest hoşgeldin nazlı kelebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    özlemimmmmm dualarımız seninle
    insallah çok güzel olacak varacagın istasyon

16. 6 Ağustos 2010
  17. uhde

uhde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    188
    canım mayada yaptırmışsın tüp bebeği nasıl memnun kaldınmı ?? bende orda düşünüyorum ama sen gidip gördün nasıl bir yer tavsiye edermisin canım yaa..

18. 6 Ağustos 2010
  19. ilbatum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    esracım canım inşallah hepimizin özlemi gerçekleşecek.....