özlesem ne olur sanki gerimi gelecek...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sensiz olmaz tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sensiz olmaz
  1. sensiz olmaz

sensiz olmaz Guest

arkdaşlar uzun süredir yazmıyorum sizi çok özledim sizinle konuşmayı dertleşmeyi umarım herkes iyidir ben uzun süredir yazmayıp gene buraya yazmak istemezdim keşeke kimsenin üzüntüsü olmasada burası boş kalsa ama acı olmadan tatlı olmuyor ama hep acıda olmuyor dimi ben unutum sanmıştım sevdiğimi aklımda yok bittii sanmıştım görsem bile umrumda değil sanmıştım ama yanılmışım bana dünyanın göz yaşını döktüren adamın resmini görmek bile yetti kalbimi oynatmaya bir anda onu nekadar özlediğimi hatırladım yanımda olsa sarsam dedim 26 yıllık hayatımda bir kez olsun gülsem dedim ne oluyor arkadaşlar neden unutamıyoruz yada neden onuları hatırlatacak ufacık bişey görsek duysak göz yaşlarına boğuluyoruz sanki özlesem gerimi gelecek....

2. 18 Kasım 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    resimlerine bakıpta kendine acı vermemeyi denesen..
    hüzünlü ,melankolik,aşk şarkılarını bir süre dinlemesen,
    onunla paylaştığın sokak ve caddelerden geçmesen,
    onu hatırlatan ve yansıtan her ne varsa rafa kaldırsan,
    ve onu düşünmekten alıkoysan kendini ,
    bir meşgale bulsan ve oyalansan...
    zor elbet aşkın ardından olmayanı yaşamk ta özlemek te..
    ama çaresiz diilsin.çare sensin...

4. 18 Kasım 2008
  5. black__devil

black__devil Guest

niye hep acı çektirenler unutulmuyorda düzgün olan ve iyiliğimizi isteyenlerin acısı hemen unutuluyor bende onu anlayamıyorum ama bu aşk acısını bir şekilde tanımlayabiliyorum oda ilişki yaşarken yapmak isteyip yapamadığımız yada ne bileyim yarım kalan bir ilişki unutulamıyor bence eksik kalıyorya bir yanın unutulamıyor... bencede rouge arkadaşımızında dediği gibi onunla ilgili olan herşeyden uzaklaşmaya bak tek yol bu olabilir ve kendine onu düşünmemek için bir uğraş bul...

6. 18 Kasım 2008
  7. acromion

acromion Guest

Guzel anlatmissiniz ama bunlari yapmakta cok zor. onun resmine bakmasan kalbinde anlatilmaz bir bosluk hissediyorsun. onu hatirlatan seyler, esyalar, kokusu genede onun hasretini birazda olsa azaltiyor:çok üzgünüm:. rouge arkadasimin söyledigini yapmak en akillisi ama ayni zamanda cok zor.:1hug:

8. 18 Kasım 2008
  9. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

unutamıyorsan birlikte olabılme sansınız yokmu neden ayrıldıgınızıda bilmiyorum ama acı cekmektense seviyosanız birbirinizi neden birlikte olmayasınızki?unutmak zorundayım dersen herkes unutuldu oda unutulur birgün gelir...arkadasların dedigi gibi bişelerle ugras kursa falan git(kuaför,yemek dikiş nakıs...)hiçbirsey imkansız değildir..unutmadıgın sürece unutuldugunu düşünme...umarıım mutlu olursun cnm karamsar olma

10. 18 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

aşık olan için çok zor canım katılıyorum ama başka çare yok göründüğü kadarıyla..
    zaten ne derler Zaman alışmayı öğretir unutmayı Asla! :nazar:
    unutmayı bekleme oyüzden canım ..Alışmaya bak yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Kasım 2008
  12. 18 Kasım 2008
  13. EU1

EU1 Guest

gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş.. bakma sen de resimlerine..
    biliyorum resmlerine bakmaman hatırlamayacağıın anlamına gelmiyo ama en azından daha az özlem hssedersin..

14. 18 Kasım 2008
  15. deniz_yildizi

deniz_yildizi Canımsın.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alışmak zorundasın, hayatını onu özlemekle geçiremezsin,
    böyle yaptıkça hayatı kendine zindan edersin ve dahada acı çekersin,
    giden gitmiştir canım gez,dolaş,arkadaşlarınla vakit geçir onu düşünmemeye çalış arkadaşım..
    belki işe yarar ne dersin canım:teselli:yerimseniben

16. 18 Kasım 2008
  17. Princess

Princess Guest

ne kadar zaman geçti ki ayrılalı?
    birleşme şansınız yok mu tekrar?

18. 18 Kasım 2008
  19. BEBS

BEBS Guest

unutanı unutacaksın cnm.çok kesin söylüyorum.çünkü bunu hayatının imkansızı haline getirirsen asla mutlu olamazsın.siz evlilikle sonuçlandıramadan ayrılmışsınız sanırım.ama birlikte olsaydınız yürüyeceği ne malum.bir film izlemiştim.romeo ile julyet evlenseydi diye.gerçekten çok espriliydi.nasıl yiyorlardı birbirlerini o koskoca aşktan eser kalmamıştı.anlatmak istediğim.o şimdi size ayrısınız ve kavuşamadığınız için çok değerli geliyor.biranönce sizi gerçekten mutlu edecek uzattığınızda ellerini tutabileceğiniz birine şans verin.kendinize kötülük ediyorsunuz.hiç kimse vazgeçilmez değildira.s.