Özlü Sözler

Konusu 'Bunları biliyor muydunuz ?' forumundadır ve chatlak tarafından 18 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

  18 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : chatlak
 1. chatlak

  chatlak özgür Üye

  Katılım:
  26 Ekim 2006
  Mesajlar:
  595
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  [​IMG]


  The only man who makes no mistakes is the man who never does anything. Do not be afraid of mistakes providing you do not make the same one twice. (Roosevelt)

  Hiç hata yapmayan insan hiçbir şey yapmayandır. Aynı hatayı iki kere yapmamak şartıyla hata yapmaktan korkmayın. (Roosevelt)  Singleness of purpose is one of the chief essentials for success in life, no matter what may be one’s aim. (John D. Rockefeller, Jr.)

  Kişinin hedefi ne olursa olsun, o işte tek olma amacı hayatta başarılı olmanın en önemli unsurudur. (John D. Rockefeller, Jr.)  No man may become an accurate thinker until he learns how to seperate mere gossip and information from facts. (Anonim)

  Gerçeğe dayanan bilgileri sıradan sözlerden nasıl ayırtedeceğinizi öğrenmedikçe doğru bir düşünür olamazsınız. (Anonim)  Great Educators have always known that learing is not something that is limited to the classrooms, or that should be forcibly undertaken under the supervision of teachers. (BILL GATES)

  İyi eğitimciler her zaman bilirler ki, “Öğrenme” sadece sınıflarla sınırlı olan veya öğretmenlerin gözetimi altında zorlayarak gerçekleştirilecek bir şey değildir. (BILL GATES)
   
 2. 17 Nisan 2013
  Konu Sahibi : chatlak
 3. yesil_nar

  yesil_nar Üye Üye

  Katılım:
  15 Nisan 2013
  Mesajlar:
  200
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Kendi içimde her gün kendime yenilirken, kazanılan çoğul zaferler umrumda değil.
   
 4. 11 Eylül 2013
  Konu Sahibi : chatlak
 5. klinikpsikolog

  klinikpsikolog Üye Üye

  Katılım:
  31 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  9
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  “Sizi doğal olarak üzen birşeyi, depresyona dönüştürmenin en etkili yolu, başınıza gelen şey için sadece ve sadece kendinizi suçlamaktır.” Dorothy Rowe

  “Aileyi nasıl iyileştireceğimi bilince, dünyayı da iyileştirebileceğime inanıyorum.” Virginia Satir

  “Çocuk aklının gelişimi için anne sevgisi, fiziksel gelişimi için gereken vitamin ve proteinler kadar mühimdir.” John Bowlby
   
  Son düzenleme: 11 Eylül 2013