ozone krem

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve ayden tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ayden
  1. ayden

ayden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadşlar galiba yeni çıkmış bi ürün kullanan varmı aranızda? adı O3ONE. BAŞLIKTA YANLIŞ YAZMIŞIM. AÇIKÇASI ÇOK ıDDALILAR...

2. 31 Mayıs 2010
  3. oldcity

oldcity Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba,

ozone kremden 225 tl peşin ödeyerek 2 kutu aldım....şimdi kampanyada. almadan öce Metin ilaçürün temsilcisi binlerce dil döktü. memnun kalmazsanız paranız iade dediler.o zaman sayfalarında çatlaklar içinde diye yazıyordu..şimdi her geçen gün sayfalarına yeni bir şey koyuyorlar. ben 10 gün kullandım cildimi kuruttu nemlendirmedi adeta krem masaj yaparken pul pul dökülüyor oratda gözle görünen bir şey yoktu. Metin ilaça mail yazdım üründen memnun olmadığımı fakat bana bir sürü sorular sorarak defalarca maileştikten sonra ürünleri geri alamayacaklarını yazdılar...bana yazılanı aynen aktarıyorum..

ÜRÜNLERİMİZİN AÇILMIŞ KUTULARDA 7 GÜN AÇILMAMIŞ KUTULARDA İSE 15 GÜN İÇERİSİNDE İADE ALABİLMEKTEYİZ DÜZENLİ OLARAK KULLANIPTA HERHANGİ BİR YAN ETKİ OLUŞTURDUGUNA DAİR TEPKİLERDE İSE 30 GÜN İÇERİSİNDE GERİ TALEPLERİMİZ BULUNMAKTADIR.BU BİLGİLERDE BİZLERE TÜKETİCİ HAKLARINDAN VERİLMİŞ OLAN TALİMATTIR , BİLGİLERİNİZE SUNAR

bende lanet olsun beni bir daha rahatsız etmeyin dedim...ürün sağlık bakanlığı onaylı felan değil öyle olsa sayfalarında onay belgesi olur. İstanbulda bir firmaya yaptırılmış...ben artık her yerde bu tutumlarını anlatıyor ve yazıyorum...ben paramı çöpe attım sizler paranızı çöpe atmayın diye bu mesaja cevap yazıyorum.

herkese sağlıklı günler

4. 31 Mayıs 2010
  5. oldcity

oldcity Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ha ozone ha o3one ikiside aynı :-) sonuç berbat...sadece para tuzagı

6. 2 Eylül 2010