ozzdennn'in başarı öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve ozzdennn tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ozzdennn
  1. ozzdennn

ozzdennn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    merhabalar.. ben uzun zamandır burdaki başarı öykülerini okuyor ama bir türlü motive olamıyorum.. bir de ben başlık açayım dedim.. belki bu sefer başarırım.. 28 yaşındayım, öğretmenim, 2 çocuk annesiyim... 70 kilo ile başlayan evlilik hayatım 92 kilo ile devam etmekte..
    kendimden utanıyor, alışveriş yapmak istemiyor ve her gün diyete başlıyor, akşamları geri bozuyorum..
    körolası boğazıma hakim olamıyorum bir türlü.. sabahçıyım ve eve gelince akşama kadar yiyorum..
    napim, canım sıkılıyor..
    eşime de yaklaşmıyorum çünkü utanıyorum kendimden... adam yakında yeter be yavv! diyecek..
    70 kilo olsam diyorum başlangıçta ne güzel olur..
    ha bir de çok maymun iştahlıyım..
    mucize iksir diye bir şey okudum burda.. yaptım, 2 kere içtim devamı dolapta duruyor ama ben içmiyorumm.. üşengeçliğimden..
    elma krom aldım, 3 gün içtim, bıraktım.. unutkanlığımdan...
    zayıflamak istiyorum ama ha bire yiyorum.. boş boğazlığımdan..
    diğer sınıfların öğrencileri benim öğrencilere sizin öğretmeniniz şişko diyormuş... benimkiler kavga ediyor onlarla..
    oğlum sürekli karnımı elliyor.. anne gene mi bebek çıkacak diyor...
    insanlar ben bir şeyler yerken yemezsen ölürsün sanki... ne var bu kadar yiyecek der gibi bakıyor...
    annem sürekli iğneliyor...
    eşim zayıflamamı istiyor...
    hadi bugün başlayayım... yazıyorum....
    tarih 25 nisan ve kilom 92
    bundan sonra buraya yazıp sizlerle paylaşayım zayıflama hikayemi... eğer başarılı olursam resim de eklerim...
    bugün misafirim vardı.. şu anda mutfakta yarım tepsi börekle, yarım tepsi ağlayan kek duruyor..
    normalde onları bitirmeden rahat edemem ama, bu benim ilk sınavım olsun.. ve onlar bitene kadar hiç elimi vurmayayım... gelişmelerden haberdar ederim sizleri...
    beni bekleyin anacımmm......:)

2. 25 Nisan 2009
  3. MissDeFNe

MissDeFNe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eğer kendine söz verirsen bu iş olur kesin kararlı olman şart ben sana güveniyorum bu işi başaracaksın :KK66:

4. 25 Nisan 2009
  5. Cidden kilonuz cok fazla olmuş bence bi süre misafir falan almayın eve...önce mideniz küçülsün sonra alın misafirinizi...
    eşinizden uzaklaşmanız cidden kötü eşin dostun lafını boşverin tabi kendiniz ve sağlıgınız için zayıflayın..
    size bi şey önereyim ben bir haftada 3kilo verdim yaptıgım sadece şuydu aslında sabah domates salatalık peynir mini bi dilim ve bi dilim kepek ekmegi...
    öğlen iş yerinde bi kase salata sipariş ettim tavuklu bazen balıklı bazen peynirli salata...akşam da eve gelince iki kaşık yemek ne varsa evde ve bol su bunu bir ay yapsanız sizden 10kilo gider...kolay gelsin..

6. 25 Nisan 2009
  7. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Evet yaşadıkların bana okadar çok tanıdık geliyorki ve sürekli başlayıp pes etmek sonra yine pastalara böreklere gömülmek ,hem kendinden nefret edip her nefteri bir lokma b,ir lokma diyerek hırsla yeniden yemek..

Amam artık bir yerden başlamak lazım bir yerden sıkıca tutunmak lazım .Ve görüyorumki siz kararınızı vermişiniz artık iş tamamen sizde kilo verdikçe dahada azimlenecek ve şimdiye kadar ne bekledim ki aceba diyeceksiniz .Umarım güzel haberlerinizi alırız burdan :))

8. 26 Nisan 2009
  9. ozzdennn

ozzdennn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ben de umuyorum.. cuma günü yeni kilomu yazarım.. bari 2 kilo verebilsem cumaya kadar.... of çok zor yaa... 27 kilo... dile kolay... burdaki başaranlar arasında resmim olur işallah...

10. 26 Nisan 2009
  11. bambaskaben

bambaskaben 48'Lik Çıtır :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın vazgeçme sonra hep pişman olacaksın 1-2 hafta dayanmaya çalış sonra alışırsın ben takip edecem seni Şeniz bugn yediklerini de yaz canım spor yapıyor musun ?

12. 26 Nisan 2009
  13. loxandra

loxandra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım kendıne kucuk hedefler koy,boylece gozun korkmayacak,basardıkca fazlasını yapmak ısteyeceksın.2 kılo kesın verırsın bu hafta,zaten su kaybı oluyor ılk vucutta, 3-4 hafta dayandınmı gerısı gelır merak etme,ve az da olsa mutlaka spor yapkaydirigubbakcemile2

14. 27 Nisan 2009
  15. ozzdennn

ozzdennn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bu sabah okula gitmeden önce kepek ekmeğiyle kendime tost yaptım... onu yedim.. okulda arkadaşlarımın ısrarlarına rağmen teklif ettikleri bisküvileri bir güzel reddettim... nasıl yaptım, kendime ben bile hayret ettim:) okul çıkışı kuaföre gittim saçımı boyatmaya, orda içim ezilince 1 çubuk kraker aldırdım onu yedim... az önce de eve geldim ve 1 avuç içi kadar leblebi yedim...
    bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.. kardeşime hediye almaya bir mağazaya girdim bugün.. kıyafetleri görünce içim eziliyor.. hiçbiri olmuyor bana.. bana olan gibilerin de askıda duruşu bile hoşuma gitmiyor.. korkunç görünüyorlar.. kocaman! hiç alasım gelmiyor onları.. o yüzden bütün bir kışı 2 3 tane kıyafetle geçirdim.. hele bir zayıflayayım neler alacağım.. ay ayakkabı bile olmuyor yav.. ayaklarım zaten taraklı, kilo alınca da iyice şiştiler, giyiyorum ayakkabının orasından burasından ayaklarım pörtlüyor...
    neyse çok konuştum... bugün başka yemek yemeyeceğim artık.. belki yoğurtla elma yerim.. hadi hayırlısı... herkese sevgiler!

16. 27 Nisan 2009
  17. gizot

gizot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzülme ögretmenım isteyince herşey oLur :)

18. 28 Nisan 2009
  19. ozzdennn

ozzdennn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    dün gece bal ve elma sirkesi karışımı içmeye başladım.. umarım bunu devam ettiririm bari...