Pahalı Kremler Kinerase,Benev,La Prairie, Remergent,La mer,Replexion,Dejavu,Visifirm

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve neyra tarafından 28 Ekim 2007 başlatılmıştır.

28 Ekim 2007
    Konu Sahibi : neyra
  1. neyra

neyra Guest

arkadaşlar pahalı kremler kullanan yada fiyatı yüksek ama mucizevi olduğuna inandığınız çok etkili ürünleri bu başlıkta konuşalım mı?Normal kremlerden bahsetmiyorum, yüksek oranda aktif madde içeren gerçekten etkili ve güzel ürünler kullandınız mı? Ben Kinerase, Valmont,Benev,La Prairie,Replexion, Dejavu, La mer,Visifirm,Remergent ve St.Herb Nano diye bir göğüs kremi çıkmış bunlarla ilgili fikirlerinizi merak ediyorum.

2. 28 Ekim 2007
  3. neyra

neyra Guest

pardon 2 kez yazmışım aynı markaları:eek:silemedim de silinmiyor

4. 29 Ekim 2007
  5. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    valmont kil maskesi kullandım ekstra bir fark göremedim ama kuzenim la prairie göz kremi kullanıo göz çevresi çok ii

6. 29 Ekim 2007
  7. neyra

neyra Guest

Merhaba Gizem hanım, kac lira acaba o kremin fiyatı? Bir de hangi seri? Tam adı ne ürünün? Ben de bugün Remergent Microcurcilation Therapy göz kremi aldım,yerimseniben inşallah işe yarar :smiley-cool:sürdüm bekliyorum sanki anında gözaltı morluklarım gidecek:eek:
    artık bu ürün de işe yaramazsa naparım hiç bilmiyorum

8. 29 Ekim 2007
  9. cakra4

cakra4 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben kınerase kullandım yüz temizleme köpügü ve kremini almıştım fena degildi gözenekleri sıkılaştırmıştı. ama şimdi daha dogal ve bitkisel şeyler deniyorum

10. 29 Ekim 2007
  11. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben replexion aldım .ama hiç bir işe yaramadı.

12. 29 Ekim 2007
  13. *thalia*

*thalia* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunlardan usanan yada okaar para ödemek istemeynlr nemlendirici olarak bepanthene kullanabilir.ben kullanıyorum

14. 30 Ekim 2007
  15. neyra

neyra Guest

kinerase ben de alacağım, göz ürünlerinin ve pepditli kreminin çok iyi olduğunu duymuştum..
    Daha dogal derken nasıl bir marka?Adını duyduğunuz türkiyede olmayan organic ürünler var mı kızlar?

16. 30 Ekim 2007
  17. neyra

neyra Guest

öyle mi? Cildiniz de bir problem var mıydı yara ve yanık izlerini geçirdiğini okumuştum başka bir sitede

18. 30 Ekim 2007
  19. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bende sivilce izleri için ve kırışıklık önleyici amacıyla almıştım.kutusu büyük görünüyor .ama içinde çok az var.250ytl saymıştım bu kreme .tamamen sahtekarlık.hiç bir faydasını görmedim.