Paket Programlar?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve lipton tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : lipton
  1. lipton

lipton Guest

Merhaba arkadaşlar.Lazer epilasyona bu sene inş. başlamak istiyorum ve bu yüzden çok araştırıyorum.Yalnız lazer epilasyonda paket program diye bişey olduğunu ve çok ucuz olduğunu duydum.Bir kere paket program ne demek ve neden ucuz?Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

2. 2 Ağustos 2009
  3. ekrkebkafk

ekrkebkafk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bende topık aÇtım Ama bır tane cvp yazan olmadı :KK43:

4. 3 Ağustos 2009
  5. nihalhakan

nihalhakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tüm vücudu kapsıyor paket programlar.mesela burda tüm vücut (kol tam bacak merkez ve koltuk altı) 2 milyar. ama ben tavsiye etmiyorum. ben 4. seansımı bitirdim ama ancak % 40 ı gitti. tüm vücut bi arada olunca özensiz davranıyorlar. o zaman da net sonuç olmuyor. ayrı ayrı yapınca hem o yere bağlı kalmıyorsunuz,hem de daha özeniyorlar. bi daha ki seansta gelesiniz diye. tabi daha pahalı olacak ama sonuçları daha net olur.

6. 3 Ağustos 2009
  7. lipton

lipton Guest

tşkkürler birde şöyle bişey duydum doğru mu?paket yapınca tüylerin az gitmesinin nedeni alexandrite değil ıpl cihazı kullanmalarıymış.

8. 4 Ağustos 2009
  9. biran78

biran78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar her kıl tipini gören cihazlar var.gittiğiniz yerde 2 tane cihaz varsa eğer tüm vücud paket proğram aldığınızda sadece siyah ve kahverengi klılları görür.kıllar dökülmeye başladıkça sarılar kalır ve sarılar içinde bunu yapan bi cihaza girmek durumundasınız.ben de lazer yaptırıyorum ve gayette memnunum gittiğim yerde 5 cihaz var ve hepsinden faydalanıyorum:)

10. 9 Ağustos 2009
  11. Lucrezia

Lucrezia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Paket programlar para tuzağıdır.Parayı sizden peşin alıyolar yani kendilerini garantiye alıyolar imzalattıkları anlaşmayla sonrada size 3. sınıf insan muammelesi yapıolar.paket program zedeyim ben ucuz die kanmayın arkadaşlar...

12. 19 Şubat 2010
  13. lalehane

lalehane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doktor olmayan yerden kesinlikle paket program almayın arkadaşlar... benim gittiğim merkezde doktor var paket aldım çokta memnunum...

14. 21 Şubat 2010
  15. AHENK22

AHENK22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba

nereye gidiyorsunuz acaba,?

16. 21 Şubat 2010
  17. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gidiceğiniz yer ve cihazlar ççok öenmli tabi.bu aşamada iyi bi yer dulduktan sonra bence fiyatı peşin vermeyin.bnm arkadaşıım tüm vücut paket programına gidiyo iki bin altıyüz liraya.peşin vermedi ama her ay veriyor paranın bi kısmını.böyle oluncada ilgi hiç bi zaman azalmıyo.öbür türlü 2-3.cü seannsdan sonra pek ilgilenmiolar doğrusu.

18. 22 Şubat 2010
  19. lalehane

lalehane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bitene kadar paket satan yerler dandik cihazla yapıyorlar bunu öğrendim ben 4seanslık paket aldım zaten bitince diğer seanlarda her gelişimde indirimolacakmış 2seans girdim k.altı ve genital paketi aldım şimdi gidince bacak paketine başlayacağım her mezkez değişik oluyor tabi ama ben kocaelinde bi merkeze gidiyorum çok memnun kaldım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.